Wrażliwość daje siłę

Poradnik dla empatów i osób wysoko wrażliwych

  • ISBN: 978-83-8171-922-3;
  • Cena katalogowa: 69.90 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
20
0

Czy jesteś empatą?

Zdarzyło ci się kiedykolwiek widzieć, jak dziecko rozbija kolano i poczuć jego ból w swoim ciele? Czy przebywając z przyjacielem przepełnionym lękiem lub rozpaczą poczułeś w sobie te same emocje? Powiedziałeś kiedyś „tak”, gdy każda komórka twojego ciała krzyczała „NIE!”? Czy ktoś powiedział ci, że jesteś „zbyt wrażliwy”, „zbyt emocjonalny”, „słaby” albo, że „za bardzo się przejmujesz”? Jeśli twoja odpowiedź na któreś z tych pytań jest twierdząca, to prawdopodobnie jesteś empatą. Empaci to wysoko wrażliwi ludzie, którzy czują i chłoną myśli, emocje oraz energie innych osób. Posiadają unikalny sposób postrzegania i odczuwania otaczającego ich świata. Przez to, że mają bardzo wysoko rozwiniętą intuicję, czują różne rzeczy znacznie głębiej niż inni ludzie.

Empaci i osoby wysoko wrażliwe często czują na swoich barkach ogromny ciężar

Bycie empatą niesie ze sobą potężne korzyści, ale może być również ogromnym ciężarem. Wielu empatów nie zdaje sobie sprawy ze swojego daru. Często prowadzi to do przytłaczającego przeciążenia sensorycznego, dezorientacji, niskiego poczucia własnej wartości i braku samoakceptacji. Empaci czują się przygnębieni i sfrustrowani tym, że nie mogą zadowolić wszystkich. Nie potrafią okiełznać swojej intuicji i zdolności energetycznych, które hamują ich przed samorealizacją i rozwojem duchowym, gdyż empata zawsze uzna, że czyjeś potrzeby są ważniejsze od jego. To przekleństwo empatów – niezdolność do odróżnienia potrzeb i emocji innych ludzi od ich własnych oraz uzależnienie od akceptacji. W ten sposób oddają swoją moc, wyczerpują emocjonalne i fizyczne zasoby. Empaci i osoby wysoko wrażliwe często czują na swoich barkach ogromny ciężar.

Wrażliwość to twoja supermoc! Uczyń z niej swoją siłę do osiągania szczęścia

Anita Moorjani, empatka i autorka międzynarodowego bestsellera Umrzeć, by stać się sobą, odkryje przed tobą, jak zmienić ten emocjonalny ciężar w potężne narzędzie – twoją osobistą supermoc. Ćwiczenia i praktyki duchowe przedstawione w tej książce to rady, z jakimi prawdopodobnie nie spotkałeś się do tej pory. Autorka nie podpowie ci, jak zbudować granice i chronić się przed innymi ludźmi. Stawianie murów sprawi, że jedynie odgrodzisz się od świata. Dzięki tej książce dowiesz się, jak do niego wyjść, by dawać ludziom swoje światło i czerpać to co najlepsze, bez negatywnych emocji i utraty energii. Autorka pokaże ci, jak się wyzwolić, rozwijać i połączyć z własną boskością. Odkryjesz, czym jest samoakceptacja, szanowanie i pokochanie siebie. Odzyskasz pewność siebie, zaczniesz ufać swojej intuicji i rozwijać swoje talenty.

Wyjątkowy poradnik dla empatów i osób wysoko wrażliwych

Na stronach tej książki znajdziesz ćwiczenia, narzędzia i praktyki duchowe, dzięki którym nauczysz się chronić swoją energię. Dowiesz się, jakie korzyści niesie bycie empatą, a także zgłębisz przeszkody, które możesz napotkać na swojej drodze. Uświadomisz sobie swoje silne strony i poznasz sposób na wzniesienie się z pozycji ofiary do osoby o ogromnej sile. Nauczysz się akceptować i pielęgnować swoją unikalną wrażliwość, zamiast pozwalać jej, by cię hamowała i raniła. Odkryjesz sposób, który pomoże ci zwrócić się do twojej intuicji w poszukiwaniu wskazówek. Zaczniesz dbać o swoje ego, ponieważ, jak twierdzi Autorka, zdrowe ego to zdrowe poczucie własnej wartości. Dzięki temu otrzymasz odpowiednie wsparcie wewnętrzne dla poszanowania swoich potrzeb. Poznasz również medytacje i mantry, które wspomogą rozwój duchowy i umocnią twój związek ze sobą, bez zatracania się czy odwracania od swoich potrzeb.

Mantra: „Bycie empatą jest darem. To moje połączenie ze wszystkim co jest”.

Pochwały dla książki „Wrażliwość daje siłę”

„To praktyczna instrukcja obsługi dla empatów, którzy muszą nauczyć się równoważyć swój wewnętrzny świat myśli i uczuć z zewnętrznym światem materialnym. Anita Moorjani daje nam wiedzę i narzędzia, aby uwolnić się i żyć bardziej sensownie. Ta książka jest dla każdego, kto jest na tyle odważny, by czuć”.

— dr Joe Dispenza, autor bestsellerów „New York Timesa” Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał i Jak zerwać z nałogiem bycia sobą

„Nieważne, czy jesteś artystą, inżynierem, czy gospodynią domową. Ta książka wyrzuci cię poza zwykłe spekulacje na temat tego, co intuicja i empatia mogą oznaczać w twoim życiu. Odkryjesz praktyczne kroki, które możesz teraz podjąć, aby odsłonić najbardziej intymną relację, jakiej kiedykolwiek doświadczysz — twoją relację z samym sobą i swoją osobistą mocą”.

— Greg Braden, autor bestsellerów „New York Timesa” Kody mądrości, Boska matryca, Kod Boga

„Dziękuję bardzo, Anito Moorjani, za napisanie tej książki i za oświecenie drogi dla nas wszystkich, zwłaszcza empatów, do odzyskania naszego uśpionego szóstego zmysłu. Jest tak wiele możliwości i nigdy lepszego czasu”.

— Pam Grout, autorka bestsellerów Energia do kwadratu i Energia do sześcianu

Zmień empatię w potężne narzędzie do osiągania szczęścia!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ