Alchemia szczęścia – nieważne co robisz ważne co myślisz

  • ISBN: 978-83-7377-498-8;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 216;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Czy możesz stworzyć własne szczęście?

Do tej pory za wszystkie złe zdarzenia czy sytuacje obwiniałeś innych. Wierzyłeś, że za złe samopoczucie, niepowodzenia w pracy, czy kłótnie w związku odpowiedzialny jest “ktoś”, Bóg albo wszechświat. Wszelkie sukcesy zaś przypisywałeś sobie, swoim umiejętnościom i sile twórczej własnego umysłu. Dzięki tej książce w końcu zrozumiesz, że o jakości Twojego życia, zdrowiu, związkach, szczęściu decydujesz Ty sam. A alchemia szczęścia, to kreowanie rzeczywistości, poprzez emocje i pozytywne myśli rodzące się w Twojej podświadomości. Wskazówki Autorki pomogą Ci wykorzystać siłę własnego umysłu i Prawo Przyciągania, aby wesprzeć rozwój duchowy i stworzyć szczęście na nowo.

Jak zawsze czuć się dobrze i osiągać swoje cele?

Autorka dzieli się z Tobą swoją wiedzą o Prawie Przyciągania, przekazaną jej bezpośrednio przez Esther i Jerry’ego Hicks, w całkiem innym, bardziej osobistym wymiarze. Dzięki jej praktycznym radom, Twój rozwój duchowy nabierze tempa gdyż przełamiesz bariery ograniczające Twój umysł. Książka w praktyczny sposób wyjaśni Ci, jak działają podświadome mechanizmy twórcze i uzdrawiające Twojego ciała. A także jak należy postępować, by zawsze czuć się dobrze i przyciągać do siebie tylko pozytywnych ludzi i zdarzenia.

Alchemia szczęścia – naucz się wywoływać w sobie pozytywne myślenie i emocje

Nareszcie zdasz sobie sprawę z tego, że Twoje myśli i odczuwane przez Ciebie emocje przyciągają ludzi i zdarzenia o podobnych wibracjach. Prawo Przyciągania wyjaśnia, że na swoje myśli i pragnienia reagujesz emocjami, dlatego to od Ciebie zależy Twoje zdrowie i wygląd, a nawet cała Twoja rzeczywistość. Dowiesz się jak podjęcie decyzji wpływa na Twoją podświadomość, i jak łączy się z odpowiedzialnością za cały proces sprawczy. Nauczysz się być zdrowym egoistą, szanując emocje własne i innych. A także jak odrzucić negatywne myślenie, które krzywdzi i ogranicza tylko Ciebie.

Spraw, by Twoje marzenia się spełniły

Postanawiając coś, dostrzegaj tylko pozytywne strony swojego wyboru. Książka wskaże Ci także, jakie korzyści dla ciała ma rozwój duchowy i odkrycie swoich prawdziwych pragnień. Bowiem jedynie radosne i szczęśliwe myśli dają wolność i przyniosą zadowolenie z tego, co się w Twoim życiu dzieje. Poprzez pozytywne myślenie i optymistyczne podejście będziesz w stanie zrealizować każdy wyznaczony cel, a Twoje życie będzie pełne sukcesów.

Alchemia szczęścia – odmień swój umysł i stwórz własne szczęście!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ