Jak z bankruta stać się milionerem

  • ISBN: 978-83-7377-508-4;
  • Cena katalogowa: 24.20 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: II;
Mariusz Warda
Irena Kloskowska
0
0

Jak stać się milionerem?

Nie raz zadawałeś sobie to pytanie patrząc z tęsknotą na samochód marzeń lub gdy plik rachunków do zapłaty piętrzył się na blacie biurka. Zewsząd otacza nas kult pieniądza, a media wmawiają Ci, że potrzebujesz nowego laptopa, samochodu i wypoczynku w zagranicznych kurortach. Jak zarobić pieniądze, by spełnić te wszystkie plany i marzenia? Jak uniknąć pułapki długów? Odpowiedzi, jak stać się milionerem, udziela doświadczony trener biznesowy i menadżer dr Wojciech Chmielewski. Z tej publikacji dowiesz się, jak efektywnie sprawować kontrolę nad finansami i zarządzać domowym budżetem. Zrozumiesz jaką rolę w spirali długów odgrywają emocje i relacje z otoczeniem, i jak nad nimi zapanować. Co więcej, poznasz skuteczne mechanizmy oszczędzania. Dzięki poradom i wskazówkom wpłyniesz na swój umysł tak, by szybko spłacić długi i zbudować swój dobrobyt.

Od bankruta do milionera

Książka oparta jest na osobistych doświadczeniach autora, który w przeszłości sięgnął finansowego dna. To doświadczenie nie pogrążyło go jednak w rozpaczy, lecz dało impuls do dokonania gruntownych zmian w swoim życiu. Dzięki swojej autorskiej i sprawdzonej strategii pokonał olbrzymie zadłużenie . Dziś jest znakomicie prosperującym przedsiębiorcą, z którego fachowych porad korzystają największe osobistości ze świata biznesu w Polsce. Teraz również Ty możesz skorzystać z wypróbowanych przez niego metod gwarantujących pomoc w spłacie długów oraz skuteczną reanimację domowego budżetu.

Małymi krokami zarobisz wielkie pieniądze

Książka przedstawia prosty plan jak odzyskać kontrolę nad swoimi finansami. Metodą małych kroków, korzystając z przejrzystych tabeli, uporządkujesz domowy budżet i nauczysz się operować swoimi pieniędzmi. Co więcej poznasz narzędzia, dzięki którym uzdrowisz relację ze sobą i otoczeniem, a także wyrobisz w sobie nowe nawyki, między innymi systematycznego oszczędzania czy efektywnego inwestowania. Jeśli zastosujesz Diamentową zasadę 20zł czy regułę 45/45/10 w niespodziewanych dochodach, nie tylko podreperujesz swoje finanse, ale też spłacisz długi.

Możesz spłacić długi i cieszyć się dobrobytem

Sprawdzony zestaw metod, pomoże Ci zmienić Twój sposób myślenia o zadłużeniu, bo długi jak twierdzi autor to nic innego jak stan umysłu i złe nawyki. Co więcej, wykorzystując proste wskazówki jak koncentrować się i wizualizować cel, osiągniesz dobrostan. Nieszablonowe podejście do tematu zadłużenia pozwoli Ci uświadomić wpływ Twoich emocji i relacji z bliskimi na proces tworzenia i spłaty długów. W konsekwencji zbudujesz w sobie świadomość bogactwa i zaczniesz generować majątek.

Jak milioner pomoże Ci finansowo?

W tej książce:

– wyjaśni znaczenia kryzysu, ich nieuchronności oraz… przydatności,
– powie co zrobić, krok po kroku, gdy czujesz zaciskającą się pętlę długów,
– ujawni, w jaki sposób systematycznie podnosić poziom oszczędności odkładając zaledwie 5 zł,
– podpowie, jak wyrabiać w sobie nawyki przynoszące korzyści Twojemu domowemu budżetowi,
– wyjaśni, w jaki sposób możesz zmienić swój umysł by spłacić zadłużenie,
– wytłumaczy, dlaczego w procesie spłacania długów kluczową rolę odgrywają nasze… emocje,
-wskaże, jak zbudować w sobie świadomość dobrobytu,
– wyjawi, w jaki sposób możesz zastosować metody, które przyniosły fortuny najbogatszym ludziom na świecie.

I Ty możesz stać się milionerem!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ