Kurs cudów w praktyce

Zmień życie najprościej jak to możliwe

  • ISBN: 978-83-8301-702-0;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 264;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: II;
Mariusz Warda
Małgorzata Lipska
0
0

Kurs cudów – skuteczne narzędzie do poszerzania świadomości, rozwoju osobistego i duchowego

Kurs cudów to system duchowego przebudzenia, przeznaczony do samodzielnego studiowania. Uczy jak osiągnąć pokój wewnętrzny i uzdrowienie poprzez siłę miłości i przebaczenia. Przedstawia prawdy uniwersalne, które prowadzą nas ku życiu wypełnionemu znaczeniem, uzdrawianiem duchowym, szczęściem i dobrostanem. Porusza fundamentalne zagadnienia dla rozwoju osobistego i duchowego: wybieranie miłości zamiast lęku, życzliwy stosunek do Boga, potęgę umysłu, który odróżnia prawdę od iluzji. Odpowiada również na pytania dlaczego krzywdzimy i jak uzdrawiać.

Zmienił życie milionów ludzi – może zmienić i twoje. Kurs cudów w praktyce!

Kurs cudów to jedna z najgłębszych nauk duchowych, jakie kiedykolwiek zostały dane ludzkości. Jego lekcje zmieniły życie milionów ludzi, uwolniły ich dusze spod tyranii lęku i przyniosły pokój umysłu. Doświadczyli oni potężnej mocy terapii uzdrawiania duchowego oraz poszerzenia świadomości i duchowości. Teraz również i ty masz szansę być częścią tych zmian! W tej książce Alan Cohen zebrał najważniejsze nauki i idee Kursu cudów. W prosty sposób objaśnił kluczowe zagadnienia, sprawiając że z pozoru trudny temat zmienia się w łatwy środek do wyćwiczenia umysłu, osiągnięcia szczęścia oraz rozwoju osobistego i duchowego.

Kurs cudów – lekcje i ćwiczenia, które uwolnią twój umysł od utartych schematów

Niezależnie od tego czy jesteś osobą początkującą, czy próbowałeś już lekcji i ćwiczeń Kursu cudów. Ta książka jest dla ciebie! Jej głównym celem jest pomóc ci postawić stopy na łatwiejszej ścieżce do zrozumienia i stosowania uniwersalnych prawd. Odkryjesz tu jak właściwie wyćwiczyć swój umysł i zyskać nową świadomość. Jak uwolnić się od lęku i odkryć ścieżkę prowadzącą do zdrowia, szczęścia i poszerzenia duchowości. Dowiesz się jak odnaleźć pokój wewnętrzny i uzdrowienie. Odkryjesz terapie i narzędzia, które ułatwią ci transformację, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dotyczące konkretnych elementów i praktycznego zastosowania Kursu cudów. Zabawne przykłady i historie z życia wzięte, pomogą ci zrozumieć, że wszystko czego pragniesz jest w zasięgu twoich rąk. Wystarczy tylko po to sięgnąć!

Najprostsza ścieżka rozwoju!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ