Możesz uzdrowić swój umysł. Recepta na eliminację stresu i lęku oraz poprawę sprawności umysłu

  • ISBN: 978-83-7377-858-0;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 440;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Od emocji do fizycznego bólu

Nasze emocje oraz nastrój wywołują procesy chemiczne w organizmie, które mogą prowadzić do objawów fizycznych: stresu, napadów lęku, depresji i uzależnień. Emocje, które nie są świadomie przetwarzane, są często wyrażane podświadomie przez objawy fizyczne i dolegliwości. Ta książka zawiera wiele praktycznych sposobów na pozbycie się tych dolegliwości, wykorzystując nasz system emocjonalnego sprzężenia zwrotnego. Dzięki temu nauczysz się rozpoznawać własne wzorce myślowe i uzdrowisz swój umysł.

Połączenie medycyny, intuicji i afirmacji

Mona Lisa Schultz oraz Louise Hay dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem, aby pomóc swojemu umysłowi pozbyć się najczęstszych dolegliwości. Za pomocą lekarstw, suplementów diety, ziół oraz poprzez zmianę wzorców myślowych, odzyskasz spokój i harmonię. Pamiętaj, że dbanie o siebie jest bardzo ważną częścią procesu uzdrawianie umysłu. Nie na darmo mówi się, że „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Niezwykle ważna równowaga czakralna

W Twoim ciele znajduje się siedem punktów energetycznych, które nazywane są czakrami. Dzięki lekturze tej książki poznasz je wszystkie oraz części ciała i narządy, za które każda z nich jest odpowiedzialna. Nauczysz się jak samodzielnie na podstawie czakr i swoich dolegliwości dokonać odczytu intuicyjnego swojego ciała.

Czym jest intuicja medyczna?

Ciało i umysł są ze sobą połączone w sposób, którego byś się nie spodziewał. Konkretne narządy w ciele intuicyjnie dają Ci znać, że coś, co Cię emocjonalnie niepokoi, potrzebuje przepracowania. Jeśli odczuwasz gniew na partnera, frustrację z powodu pieniędzy lub lęk o utratę pracy konkretne obszary w ciele dadzą Ci znać, kiedy zachodzi potrzeba zmiany w określonym obszarze Twojego życia emocjonalnego.

Pokonaj stres i depresję

Poznaj najskuteczniejsze metody radzenia sobie z najczęstszymi dolegliwościami umysłu jak: stany lękowe, uzależnienia czy depresje. Przepracujesz swoje lęki i traumy z przeszłości, które ciągle Ci ciążą, chociaż, być może nie jesteś tego świadom. Nauczysz się jak radzić sobie ze stresem. Dowiesz się jak poprawić swoją pamięć i koncentrację. To wszystko bez otępiających Cię lekarstw czy kosztownej terapii. Zobaczysz świat w nowych barwach i będziesz cieszyć się spokojnym umysłem.

Twoja recepta na sprawny umysł

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ