Kurs cudów w praktyce. Zmień życie najprościej jak to możliwe

  • ISBN: 978-83-8171-293-4;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 264;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: II;
  Mariusz Warda
  Ewelina Kuryłowicz
  0
  0

  Czy znasz już sposób na zmianę życia?

  Zapewne niejednokrotnie zastanawiałeś się, jak zmienić swoje życie doświadczyć większego rozwoju osobistego? Kurs cudów to znany i ceniony na całym świecie, przeznaczony do samodzielnego studiowania, system duchowo-myślowy, ukazujący drogę do miłości i przebaczenia. Oczarował on umysły i zdobył serca milionów ludzi. Jednak wiele osób ma trudności ze zrozumieniem jego zasad albo nie nadąża z wykonywaniem zawartych w nim lekcji. Mimo że ludzie ci tęsknią za duchową wolnością oferowaną przez Kurs, odkładają książkę na bok, mając nadzieję, że kiedyś ją opanują. Na szczęście nie muszą dalej zwlekać. Wystarczy, że sięgną po to wyjątkowe opracowanie.

  Uwolnij się od lęku i bólu

  Niniejsza książka wprowadza pokój wewnętrzny tam, gdzie dotąd panował lęk i ból. Jej uniwersalne przesłanie jest niedoścignione w swej mocy uzdrawiania. Dzięki niej poznasz jedyny wybór, jaki ma znaczenie i dowiesz się, kto kradnie Twoją tożsamość. Odkryjesz ścieżki prowadzące do zdrowia, bogactwa i mądrości oraz nauczysz wyrażać siebie w najbardziej autentyczny sposób. Poznasz również przyczyny, dla których dotychczas miałeś trudności z wdrożeniem duchowych wskazówek w swoim życiu. Pozytywne myślenie będzie stanowiło odtąd podstawę Twojej egzystencji, zmiany w życiu każdego dnia okażą się owocne, a praca nad sobą będzie satysfakcjonująca.

  Skorzystaj z uniwersalnych zasad i odmień swoje życie

  Alan Cohen, od ponad 30 lat student i nauczyciel Kursu cudów, zebrał uniwersalne idee znajdujące się we wspomnianym dziele i w łatwy do zrozumienia sposób wyjaśnił je w 22 zwięzłych rozdziałach. Ten unikalny i przyjemny w czytaniu przewodnik, zawierający zabawne przykłady i ucieleśniające zasady Kursu historyjki z życia wzięte, jest bezcenny tak dla wieloletnich studentów Kursu cudów, jak i dla nowicjuszy. Dzięki niemu odnajdziesz ścieżki do lepszego wyrażania siebie, odzyskania zdrowia i zapewnienia sobie bogactwa.

  Najprostsza ścieżka rozwoju!

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ