Miłość po przejściach. Jak zbudować szczęśliwy związek
  • ISBN: 978-83-7377-560-2;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 214;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2012;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Jolanta Kondraciuk
0
0

Czy wiesz już jak pielęgnować miłość?

Nie zawsze księżniczka spotyka swojego rycerza, a ich życie jest usłane płatkami róż i niczym w bajce żyją oni długo i szczęśliwie. W prawdziwym życiu miłość przypomina ogród, który wymaga pielęgnacji i poświęcenia mu uwagi przez obie strony. Miłość ma swoje wzloty i upadki, których czasami można uniknąć. Autorka tej publikacji ujawnia, jak możesz sprawić, by Twoje życie uczuciowe nie marniało, ale z dnia na dzień coraz bardziej rozkwitało.

Nie popełniaj błędów z wcześniejszych związków

Książka ta jest skierowana szczególnie do osób, które poznały już gorycz rozstania i nie chciałyby tego ponownie przeżyć. Powszechnie wiadomo, że takim sytuacjom towarzyszą negatywne emocje, które pozostawiają po sobie niemiłe wspomnienia. Często również osoby, które przeżyły jakieś nieprzyjemne doświadczenia miłosne mają problem ze zbudowaniem zdrowej relacji z partnerem. Dzięki niej ustrzeżesz się błędów popełnianych w poprzednich związkach i upewnisz się, że dawne miłości nie będą rzucały cienia na obecną. Poznasz również szereg sposobów na sprawienie, by Twój związek był oparty wyłącznie na bezwarunkowej, zdrowej miłości.

Zdrada – jak sobie z nią radzić?

Publikacja porusza również jakże popularny temat zdrady, a także wierności w związku. Żyjemy w czasach, gdzie czeka na nas mnóstwo pokus, a nie każdy potrafi się nim oprzeć, stąd również bierze się taka duża liczba osób, które doświadczyły zdrady. Z pewnością niejeden z nas lub naszych znajomych padł jej ofiarą. Autorka podaje praktyczne sposoby, jak radzić sobie z lękiem i bólem, a także odpowiada na pytanie, czy zdrada może mieć jakieś korzyści.

Czy na pewno jesteś w związku swoich marzeń?

Autorka przybliża ważne kwestie na przykładzie pary, którą poznaliśmy w bestsellerze „Dusza kobiety, ego mężczyzny”. Uświadamiają sobie oni, że ich związek marzeń (jak mogłoby się wydawać po lekturze poprzedniej książki) chyli się ku upadkowi. Podejmują jednak walkę o wspólne szczęście, a pomaga im w tym profesjonalna terapeutka o nieszablonowym podejściu. Przykład ten i historia dwojga ludzi może być ważną nauką dla każdego z nas, którzy chcą odbudować relacje z partnerem i stworzyć szczęśliwy związek.

Nie popełniaj błędów rodziców

Wraz z nimi nauczysz się odnajdywać swoje wyzwalacze miłości i wykorzystywać je w odpowiednich momentach. Dowiesz się również, jak pozbyć się żalu do poprzedniego partnera, zaakceptować wady obecnego, a także jak nie powtarzać błędów popełnianych przez Twoich rodziców. Odbudujesz zaufanie, będziesz prawdziwie kochać i pozwolisz na bycie kochanym. Skorzystasz z porad Autorki i zaczniesz czerpać satysfakcję ze związku, a także wprowadzisz swoje życie erotyczne na nowy poziom.

Zadbaj o miłość!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ