Miłość po przejściach. Jak zbudować szczęśliwy związek

  • ISBN: 978-83-7377-560-2;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 214;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 12.5 x 17.5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2012;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Monika Muszyńska
0
0

Czym jest miłość?

Miłość nie jest bajką, w której każda księżniczka spotyka swojego księcia i wszyscy żyją długo i szczęśliwie. Gdy zapada klaps, wkracza szara rzeczywistość, z którą partnerzy często nie potrafią sobie poradzić. Dlatego też, nie raz, zwłaszcza po kolejnej wymianie zdań z partnerem, zadajesz sobie pytanie czym jest to uczucie. Mimo wszechobecnego kultu idealnej miłości kryzysy w związku, rozwody czy zdrady stają się codziennością. Jeśli zauważasz objawy zniecierpliwienia czy narastającego żalu do partnera i wolisz spędzać czas samotnie, twój związek może potrzebować reanimacji. Porad jak odbudować relacje z partnerem, wzmocnić życie intymne i dać sobie szansę na szczęście udziela terapeutka i psycholog Elżbieta Liszewska.

Jak zbudować związek partnerski?

Autorka wyjaśnia, że para to dwie indywidualności, które mają swoje potrzeby i pragnienia. Często wchodząc w związek zapominasz o sobie i swoich potrzebach podporządkowując życie partnerowi. Dzięki wspólnym ćwiczeniom proponowanym w książce, przypomnisz sobie, że wasza miłość zrodziła się z wzajemnej fascynacji marzeniami. Książka przedstawia również techniki, które pozwolą odkryć wasze indywidualne potrzeby i wskazać wspólne pasje. Dzięki czemu będziecie mogli czerpać satysfakcję ze związku opartego na szacunku i zaufaniu. Co więcej, stosując proste praktyki wzniesiecie wasze życie erotyczne na nowy poziom.

Możesz uniknąć wcześniejszych błędów w nowym związku

Jeśli zakończyłeś związek i wkraczasz w nową relację, książka wskaże Ci jak pozbyć się żalu i zbudować trwałą więź opartą na zaufaniu i akceptacji. Miłość po przejściach mimo że niosąca bagaż doświadczeń jest szansą na bardziej dojrzałą i głębszą relację z nowym partnerem. Proste metody zawarte w książce pozwolą dotrzeć i usunąć blokady ukryte w podświadomości. Dzięki czemu otworzysz się na zupełnie nowe doznania. Co więcej, praktyki pomogą Ci uniknąć utartych wzorców i nawyków z poprzednich związków.

Jak radzić sobie ze zdradą?

W książce znajdziesz również odpowiedzi na pytanie jak radzić sobie ze zdradą. Niewierność partnera często spowodowana jest poczuciem odrzucenia, samotności czy niedowartościowania. Wyjaśnienia zawarte w tej publikacji nauczą Cię dostrzegać sygnały kryzysu w związku. Jeśli wprowadzisz w życie proste praktyki naprawisz relacje z partnerem i nauczysz się akceptować wasze wady. Jeżeli przeżyłeś zdradę, porady Autorki pozwolą Ci pozbyć się żalu a techniki afirmacji pozbyć się blokad i otworzyć na nową miłość.

Stworzenie nowego związku po przejściach jest możliwe

Aby pokazać Ci, że miłość wymaga pielęgnacji Autorka kontynuuje historię związku pary, którą poznaliśmy w bestsellerze „Dusza kobiety, ego mężczyzny”. Krzysztof i Hania uświadamiają sobie, że ich wymarzony związek nie spełnia ich własnych oczekiwań. Podejmują jednak walkę o wspólne szczęście, a pomaga im w tym profesjonalna terapeutka o nieszablonowym podejściu. Historia ta może być ważną nauką jak budować relacje z partnerem i stworzyć szczęśliwy związek.

Zadbaj o miłość

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ