A jeśli już jesteś w Niebie? Przesłania z Drugiej Strony pozwalające doświadczyć Nieba na Ziemi

  • ISBN: 978-83-8171-297-2;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 244;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: II;
Mariusz Warda
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Zmień swoje spojrzenie na świat

Autorka zyskała wielką popularność po tym, jak doświadczenie bliskie śmierci i poważna choroba całkowicie przewartościowały jej spojrzenie na świat. Dzięki temu zrozumiała, co naprawdę jest w życiu ważne. Jej pierwsza książka zatytułowana „Umrzeć, by stać się sobą” pozwoliła odmienić życie milionom ludzi na całym świecie. Jednak, jak twierdzą znawcy, dopiero jej druga publikacja w pełni ujawnia potencjał transformacji, jaki Anita Moorjani odkryła na granicy życia i śmierci.

Osiągnij Niebo już za życia

Dzięki niej Ty także zrozumiesz, że Niebo to nie miejsce a stan, i że każdy z nas może go osiągnąć już za życia. Autorka podejmuje udaną próbę obalenia mitów, które nie pozwalają nam żyć w pełni tylko i wyłącznie dlatego, że stały się dominującymi w naszej kulturze przekonaniami. Pozbędziesz się ich i oczyścisz swój umysł i duszę. Ta publikacja uwolni Twoją duszę i nauczy Cię, że nie musisz umierać, by znaleźć się w Niebie. Poprzez praktyczne ćwiczenia Twoja droga do odnalezienie Nieba tu i teraz stanie się o wiele łatwiejsza. Przestaniesz się zamartwiać i zaczniesz spełniać swoje marzenia, a także prawdziwie pokochasz siebie. Nauczysz się myśleć pozytywnie i odnajdziesz dobre strony w każdej sytuacji.

Weź sprawy w swoje ręce i spraw, by Twoje życie stało się Rajem

Czas byś uświadomił sobie, że nieprawdziwe są twierdzenia, że dostajesz to, na co zasłużyłeś, a miłość własna to egoizm. Zrozumiesz, że prawdziwa miłość nie oznacza zgadzania się na wszystko, jak również nie musisz czuć się źle tylko dlatego, że ktoś inny nie czuje się dobrze. Dowiesz się, dlaczego o Twoje zdrowie nie powinna dbać wyłącznie służba zdrowia i uświadomisz sobie, że nie ma przypadków. Uwolnisz się od wizji, według której, kiedy umieramy, płacimy za swoje grzechy i przekonasz się, że uduchowieni ludzie bynajmniej nie są pozbawieni ego. W książce znajdują się również niezbite dowody na to, że kobiety wcale nie stanowią słabszej płci i nie zawsze musimy pozostawać optymistami. Jak tylko odrzucisz wszystkie mylne przekonania, Twoje życie doczesne stanie się Rajem.

Niebo jest tu i teraz!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ