Siedem reguł spełniania marzeń

  • ISBN: 978-83-8171-945-2;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 156;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Janusz Nawrocki
Irena Kloskowska
0
0

7 złotych reguł na spełnianie marzeń

Każdy zadaje sobie to pytanie. Jakiej odpowiedzi udzielisz lub uzyskasz zależy wyłącznie od ciebie. Autor tej książki przekonuje bowiem, że możesz osiągnąć plany i cele, a spełnianie marzeń jest możliwe, jeśli mocno w to wierzysz. A do tego stosujesz siedem złotych reguł, które zawarł w tym poradniku. Ponieważ wiara w sukces musi być głęboko zakorzeniona w twojej podświadomości, umysł wolny od ograniczeń a podświadomość zaprogramowana na pozytywne myślenie. W jaki sposób wzmocnić potęgę umysłu? Jak wyzwolić wysokie wibracje i połączyć się z energią wszechświata, by przyciągnąć pozytywne zdarzenia i ludzi do swojego życia?

Jak prawidłowo formułować pragnienia?

Przede wszystkim musisz nauczyć się prawidłowo formułować pragnienia. Nadać odpowiednią formę i wibrację swoim myślom, by mogły rezonować z energią wszechświata. Przede wszystkim skupiać swoją pozytywną energię na „jestem” a nie „będę” lub „chcę”. Skupianie uwagi wyłącznie na brakach sprawia, że nie dostrzegasz tego co oferuje ci wszechświat. Poza tym twoje dążenia i energia nie będą kierowane na spełnianie marzenia a jedynie pogłębiały poczucie niespełnienia. Zatem kolejnym istotnym elementem spełniania pragnień jest praktykowanie wdzięczności. W książce znajdziesz ćwiczenia, które pomogą ci wprowadzić tę trudną sztukę w życie.

Twój umysł i myśli a spełnianie marzeń

Czwarta reguła polega na przekonaniu własnego umysłu i zaprogramowaniu podświadomości w taki sposób, aby wyzwalać energię o wysokiej częstotliwości. Zgodnie z zasadami fizyki kwantowej wszystko we wszechświecie jest energią, twoje myśli również. Materia zaś powstaje z energii o określonej wysokości. Aby spełnić swoje marzenia musisz wykonać dwa konkretne kroki. W książce znajdziesz szczegółowe instrukcje jak wykorzystać potęgę swojego umysłu, jakie działania podjąć, jak je prawidłowo wykonać i wcielić w życie. Ćwiczenia ułatwią praktykę programowanie podświadomości i myśli.

Otwórz się na cuda i zdarzenia losowe i spełniaj swoje marzenia

Autor podkreśla, że marzenia często spełniają się w całkiem nieoczekiwanych okolicznościach. Warto zatem odpuścić, by nie przegapić wiadomości i sygnałów wysyłanych przez wszechświat. Pozwala to też dojść do głosu intuicji czyli pozwolić poprowadzić się czystej energii wszechświata. Energia ta rezonuje z twoją energią w momencie, gdy twój umysł jest najbardziej receptywny.

Spełnij marzenia już dziś!

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ