Hinduskie opowieści kierowcy rikszy

12 inspirujących historii o miłości, stracie, odwadze, sile i konsekwentnym dążeniu do celu

  • ISBN: 978-83-8171-388-7;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 196;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
30
0

Pozostaw świat trochę lepszym, niż go zastałeś! Hinduskie opowieści z morałem

Biyon Kattilathu to dziecko indyjskich imigrantów, doktor psychologii motywacyjnej i guru rozwoju osobistego oraz duchowego. Zainspirowany własną historią, szybko stał się gwiazdą mediów społecznościowych, dopingując do działania miliony osób. „Pozostaw świat trochę lepszym, niż go zastałeś”, to motto jego rodziców, które stało się jego życiową ideą. Biyon jest przekonany o tym, że każdy człowiek jest zdolny rozwinąć swój potencjał, niezależnie od wieku, pochodzenia, statusu społecznego czy swojej przeszłości. Dziś również i ty możesz poznać wyjątkowy przekaz Autora i rozpocząć tę inspirującą podróż przez Indie – ku nowemu życiu! Poznaj 12 inspirujących opowieści, które pomogą ci w osiągnięciu tego celu.

Motywacja od jednego z największych coachów rozwoju osobistego

Po dotarciu do milionów ludzi za pośrednictwem mediów społecznościowych Biyon poczuł, że wiele osób ma podobne pragnienia i tęsknoty do jego. Każdy z nas chce być przecież szczęśliwy i wieść dobre życie. Porzucić rzeczy, które sprawiają, że jesteśmy smutni i chorzy. Odnaleźć prawdziwą miłość i poprawić relacje z bliskimi. Wyeliminować negatywne emocje i przełączyć się na pozytywne myślenie. Dobra wiadomość jest taka, że możesz tego doświadczyć! Klucz do sukcesu jest w tobie!

Wsiądź do rikszy Rahula!

Książka opowiada o Rahulu, radosnym i empatycznym kierowcy rikszy w New Delhi, który obdarowuje szczęściem swoich pasażerów. Wsiadają do jego rikszy z bagażem codziennych problemów, cierpią z powodu miłości lub niespełnionych marzeń… a kiedy wysiadają, czują się szczęśliwi i pełni motywacji. Dlaczego? Ponieważ pozwolili sobie poddać się podróży. Ta książka jest odpowiedzią na wiele twoich życiowych pytań. Zainspiruje cię, rozśmieszy, wstrząśnie, napełni pozytywnym myśleniem oraz przypomni o rzeczach, o których najprawdopodobniej wiesz, tylko o nich zapomniałeś.

Inspirujące opowieści o dążeniu do celu, miłości do siebie, emocjach, relacjach i sztuce pozytywnego myślenia

Rahul, podobnie jak Biyon jako mówca i nauczyciel, podczas jazdy pomaga każdemu pasażerowi w rozwiązaniu ważnych problemów życiowych. 12 opowieści opisanych w tej książce porusza najważniejsze aspekty naszej codzienności – miłość i stratę, strach i odwagę, wrażliwość i miłość do siebie, siłę, szczerość i konsekwentne dążenie do celu. Poznaj inspirujące historie pragnącego wyleczyć złamane serce Steve’a, Jobiego – najmłodszej gwiazdy rocka, starszego małżeństwa, czerpiącego z życia garściami, czy Jolie, która pragnie w pełni zaakceptować siebie i zerwać z narzuconymi jej oczekiwaniami. Każdy z tych bohaterów oraz jego wyjątkowa historia niesie ze sobą morał, na który nie pozostaniesz obojętnym. Dlatego nie czekaj już ani chwili dłużej, wsiądź do rikszy Rahula i daj się porwać przygodzie! Przy czytaniu tej książki towarzyszyć ci będą niesamowite, kolorowe ilustracje, które stanowią kwintesencję Indii.

Wsiądź… i pozwól sobie na podróż w głąb siebie!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ