Autorzy

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Melanie Barnum

Melanie Barnum – to certyfikowana medium, doradczyni intuicyjna, life coach, refleksolog, Mistrzyni Reiki oraz hipnotyzerka z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Jest członkinią Narodowej Gildii Hipnotyzerów (NGH) oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Doradców i Terapeutów (IACT). Była jednym z głównych mówców na Psych-Out, zgromadzeniu najwybitniejszych amerykańskich mediów, zorganizowanym przez Court TV.

Fot. https://twitter.com/melaniebarnum

Colette Baron-Reid

Colette Baron-Reid – znana wśród swoich fanów jako Wyrocznia, jest uznaną na świecie doradczynią intuicyjną, ekspertką od wyroczni i gospodynią telewizyjnego programu Messages from Spirit, jak również internetowego hitu Motorcycle Medium.
Autorka przetłumaczonych na 27 języków bestsellerów, mówczyni, wydająca płyty piosenkarka i przedsiębiorca. W 2013 i 2014 roku została wybrana jedną ze 100 Najbardziej Wpływowych Uduchowionych Osób przez magazyn Watkins Mind Body Spirit. Pojawiła się w takich programach jak: Dr Phil, Oprah & Friends oraz Today, w ogólnokrajowych magazynach, takich jak: Elle i W, oraz na antenie jako gospodyni niezwykle popularnej audycji Ask the Oracle w radiu Hay House.

Fot. https://twitter.com/colettebr

dr Richard Bartlett

Dr Richard Bartlett – doktor kręgarstwa i neuropatii. Odkrywca Matrycy Energetycznej, która jest ukojeniem dla ciała i umysłu niezliczonych pacjentów. Prowadzi liczne warsztaty, podczas których naucza tej metody oraz pomaga tysiącom ludzi uzdrowić siebie i swoje życie.

Fot. http://archive.constantcontact.com/fs163/1101497121160/archive/1113203296758.html

Irmgard Baumgartner

Irmgard Baumgartner – studiowała weterynarię w Monachium. Po wielu latach pracy jako weterynarz, zajęła się klasycznym homeopatycznym leczeniem zwierząt. Mieszka i pracuje w Neusäß koło Augsburga.

Fot. https://www.randomhouse.de/Autor/Irmgard-Baumgartner/p580500.rhd

Jan Becker

Jan Becker – jest wykwalifikowanym hipnotyzerem. Od ponad dekady pracuje jako instruktor osobistości ze świata gospodarki, sportu i polityki. Jeszcze większą sławę przyniosły mu programy telewizyjne i występy na żywo, podczas których ujawnia publiczności niuanse ludzkiego umysłu.

Fot. http://www.jan-becker.com/

Klaus Jürgen Becker

Klaus Jürgen Becker – prowadzi seminaria i jest doradcą życiowym oraz coachem w sprawach związków międzyludzkich. Prowadzi własną praktykę w Górnej Bawarii. Od wielu lat publikuje liczne książki popularnonaukowe na temat psychologii, poradnictwa życiowego i zdrowia w kontekście rosyjskiej medycyny informacyjnej.

Fot. https://www.randomhouse.de/Autor/Klaus-Juergen-Becker/p430058.rhd

Bridget Benson

Bridget Benson – jasnowidz i medium. Prowadzi seanse, w czasie których przekazuje informacje z zaświatów. Bierze udział w akcjach charytatywnych i wykorzystuje swój dar do rozwiązywania zagadek kryminalnych. Wielokrotnie była gościem brytyjskich audycji telewizyjnych i radiowych.

Fot. https://www.llewellyn.com/author.php?author_id=4962

Bob Berman

Bob Berman  – najbardziej poczytny astronom na świecie. Autor ponad tysiąca opublikowanych artykułów w pismach takich, jak Discover czy Astronomy, gdzie co miesiąc pisuje we własnej kolumnie.

For. https://www.yell.com/biz/bridget-benson-cards-and-crystal-readings-sowerby-bridge-5113069/

dr Laura Berman

Dr Laura Berman – jest znaną na całym świecie nauczycielką i terapeutką w dziedzinie miłości, seksu i związków. Założycielka i dyrektorka Berman Institute w Chicago, które specjalizuje się w pomaganiu parom w rozwiązywaniu konfliktów, wspólnym przechodzeniu przez kryzysy i rozwijaniu emocjonalnej oraz fizycznej intymności. Artykuły na temat jej pracy pojawiały się na łamach niemal każdego dużego magazynu i gazety w USA. Laura występuje jako doradca w The Dr. Oz Show.

Fot. https://twitter.com/drlauraberman

Gabrielle Bernstein

Gabrielle Bernstein – jest autorką książkowych hitów i członkinią elitarnego grona bestsellerowych autorów New York Timesa. Jako jedna z liderów ruchu rozwoju osobistego, zainspirowała miliony ludzi do odrzucenia ograniczeń i udoskonalenia życia. Uczyniła to za pośrednictwem swoich wykładów, warsztatów, serwisów społecznościowych oraz publikacji.

Fot. http://wanderlusthollywood.com/events/universe-has-your-back-book-tour-la-gabby-bernstein

Maria Bigoszewska

Maria Bigoszewska – praktykująca wróżka, poetka, doradca życiowy. Niesie poradę, pociechę i przestrogę zarówno osobom, które zgłaszają się do niej osobiście, jak i czytelnikom miesięcznika „Gwiazdy Mówią”, którzy proszą ją listownie o wsparcie.

Fot. https://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Bigoszewska

ZAPISZ SIĘ