Autorzy

Znajdziesz tu światowych ekspertów w swoich dziedzinach, jak i rodzimych certyfikowanych doradców życiowych. Stale śledzimy rankingi popularności autorów, a tematykę publikacji dobieramy tak, by były one jak najbardziej satysfakcjonujące dla polskiego czytelnika. Analizujemy trendy autorskie na Zachodzie, byś stale poznawał nowe autorytety. Najbardziej znanych autorów i ich topowe publikacje pozyskaliśmy na równi z ich światową popularnością. Należą do nich m.in. dr Anodea Judith, dr Christiane Northrup, Anthony William, dr Joe Dispenza, a wielu z nich zostało uznanych za bestsellerowych autorów New York Timesa.

Z nami odkryjesz grono wybitnych polskich ekspertów – Sylwii Kuleszy, Jolanty Romualdy Gałązkiewicz-Gołębiewskiej, Hanny Onifade czy Kazimiery Sokołowskiej. Ich doświadczenie pozwoli Ci na zgłębianie wiedzy z dziedzin takich jak kwantowość, parapsychologia, rozwój osobisty, astrologia czy Tarot.

Dzięki ich publikacjom poszerzysz swoje horyzonty i uzyskasz dostęp najnowszych badań oraz informacji w zakresie jogi czakralnej, życia po śmierci, tarota anielskiego, zdrowego odżywiania czy ponadprzeciętnych zdolności naszego umysłu. Poznasz także odpowiedź na odwieczne pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę.
Już dziś sprawdź, jakich bestsellerowych autorów udało się nam pozyskać i co dla Ciebie przygotowaliśmy.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Melanie Barnum

Melanie Barnum – to certyfikowana medium, doradczyni intuicyjna, life coach, refleksolog, Mistrzyni Reiki oraz hipnotyzerka z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Jest członkinią Narodowej Gildii Hipnotyzerów (NGH) oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Doradców i Terapeutów (IACT). Była jednym z głównych mówców na Psych-Out, zgromadzeniu najwybitniejszych amerykańskich mediów, zorganizowanym przez Court TV.

Fot. https://twitter.com/melaniebarnum

Colette Baron-Reid

Colette Baron-Reid – znana wśród swoich fanów jako Wyrocznia, jest uznaną na świecie doradczynią intuicyjną, ekspertką od wyroczni i gospodynią telewizyjnego programu Messages from Spirit, jak również internetowego hitu Motorcycle Medium.
Autorka przetłumaczonych na 27 języków bestsellerów, mówczyni, wydająca płyty piosenkarka i przedsiębiorca. W 2013 i 2014 roku została wybrana jedną ze 100 Najbardziej Wpływowych Uduchowionych Osób przez magazyn Watkins Mind Body Spirit. Pojawiła się w takich programach jak: Dr Phil, Oprah & Friends oraz Today, w ogólnokrajowych magazynach, takich jak: Elle i W, oraz na antenie jako gospodyni niezwykle popularnej audycji Ask the Oracle w radiu Hay House.

Fot. https://twitter.com/colettebr

dr Richard Bartlett

Dr Richard Bartlett – doktor kręgarstwa i neuropatii. Odkrywca Matrycy Energetycznej, która jest ukojeniem dla ciała i umysłu niezliczonych pacjentów. Prowadzi liczne warsztaty, podczas których naucza tej metody oraz pomaga tysiącom ludzi uzdrowić siebie i swoje życie.

Fot. http://archive.constantcontact.com/fs163/1101497121160/archive/1113203296758.html

Irmgard Baumgartner

Irmgard Baumgartner – studiowała weterynarię w Monachium. Po wielu latach pracy jako weterynarz, zajęła się klasycznym homeopatycznym leczeniem zwierząt. Mieszka i pracuje w Neusäß koło Augsburga.

Fot. https://www.randomhouse.de/Autor/Irmgard-Baumgartner/p580500.rhd

Jan Becker

Jan Becker – jest wykwalifikowanym hipnotyzerem. Od ponad dekady pracuje jako instruktor osobistości ze świata gospodarki, sportu i polityki. Jeszcze większą sławę przyniosły mu programy telewizyjne i występy na żywo, podczas których ujawnia publiczności niuanse ludzkiego umysłu.

Fot. http://www.jan-becker.com/

Klaus Jürgen Becker

Klaus Jürgen Becker – prowadzi seminaria i jest doradcą życiowym oraz coachem w sprawach związków międzyludzkich. Prowadzi własną praktykę w Górnej Bawarii. Od wielu lat publikuje liczne książki popularnonaukowe na temat psychologii, poradnictwa życiowego i zdrowia w kontekście rosyjskiej medycyny informacyjnej.

Fot. https://www.randomhouse.de/Autor/Klaus-Juergen-Becker/p430058.rhd

Bridget Benson

Bridget Benson – jasnowidz i medium. Prowadzi seanse, w czasie których przekazuje informacje z zaświatów. Bierze udział w akcjach charytatywnych i wykorzystuje swój dar do rozwiązywania zagadek kryminalnych. Wielokrotnie była gościem brytyjskich audycji telewizyjnych i radiowych.

Fot. https://www.llewellyn.com/author.php?author_id=4962

Bob Berman

Bob Berman  – najbardziej poczytny astronom na świecie. Autor ponad tysiąca opublikowanych artykułów w pismach takich, jak Discover czy Astronomy, gdzie co miesiąc pisuje we własnej kolumnie.

For. https://www.yell.com/biz/bridget-benson-cards-and-crystal-readings-sowerby-bridge-5113069/

dr Laura Berman

Dr Laura Berman – jest znaną na całym świecie nauczycielką i terapeutką w dziedzinie miłości, seksu i związków. Założycielka i dyrektorka Berman Institute w Chicago, które specjalizuje się w pomaganiu parom w rozwiązywaniu konfliktów, wspólnym przechodzeniu przez kryzysy i rozwijaniu emocjonalnej oraz fizycznej intymności. Artykuły na temat jej pracy pojawiały się na łamach niemal każdego dużego magazynu i gazety w USA. Laura występuje jako doradca w The Dr. Oz Show.

Fot. https://twitter.com/drlauraberman

Gabrielle Bernstein

Gabrielle Bernstein – jest autorką książkowych hitów i członkinią elitarnego grona bestsellerowych autorów New York Timesa. Jako jedna z liderów ruchu rozwoju osobistego, zainspirowała miliony ludzi do odrzucenia ograniczeń i udoskonalenia życia. Uczyniła to za pośrednictwem swoich wykładów, warsztatów, serwisów społecznościowych oraz publikacji.

Fot. http://wanderlusthollywood.com/events/universe-has-your-back-book-tour-la-gabby-bernstein

dr Anne Bérubé

Dr Anne Bérubé – w wieku 23 lat prawie zginęła w wypadku samochodowym. Uwięziona w rozbitym aucie miała wizję, która na zawsze odmieniła jej życie. Introspekcja i osobista transformacja doprowadziły do jej samooczyszczania, przyniosły szczęście i wewnętrzny spokój. Teraz dzieli się swoją historią i sposobami, które pomogły jej odzyskać równowagę, aby pobudzić wewnętrzną mądrość u innych.
W 2007 roku założyła Autopoetic – przedsiębiorstwo społeczne wspierające proces uzdrawiania i osobistych transformacji. Projekty, które realizuje mają różnorodny zasięg: od indywidualnych spotkań i programów coachingowych, po ogromne imprezy i konferencje. Dzięki prowadzonym przez siebie warsztatom pomogła setkom osób odkryć wewnętrzną wolność i związek z własnym, jedynym w swoim rodzaju, źródłem trwałego szczęścia. Twórczość pozwoliła jej także prowadzić prelekcje z wieloma autorytetami, w tym autorami bestsellerów: Waynem Dyerem, Deepakiem Choprą, Jamesem Van Praaghiem, Anitą Moorjani, Gabrielle Bernstein i Greggiem Bradenem.

Fot. https://www.youtube.com/channel/UCc1ctWFbkkalIVu5MRILpEg

Maria Bigoszewska

Maria Bigoszewska – praktykująca wróżka, poetka, doradca życiowy. Niesie poradę, pociechę i przestrogę zarówno osobom, które zgłaszają się do niej osobiście, jak i czytelnikom miesięcznika „Gwiazdy Mówią”, którzy proszą ją listownie o wsparcie.

Fot. https://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Bigoszewska

ZAPISZ SIĘ