Autorzy

Znajdziesz tu światowych ekspertów w swoich dziedzinach, jak i rodzimych certyfikowanych doradców życiowych. Stale śledzimy rankingi popularności autorów, a tematykę publikacji dobieramy tak, by były one jak najbardziej satysfakcjonujące dla polskiego czytelnika. Analizujemy trendy autorskie na Zachodzie, byś stale poznawał nowe autorytety. Najbardziej znanych autorów i ich topowe publikacje pozyskaliśmy na równi z ich światową popularnością. Należą do nich m.in. dr Anodea Judith, dr Christiane Northrup, Anthony William, dr Joe Dispenza, a wielu z nich zostało uznanych za bestsellerowych autorów New York Timesa.

Z nami odkryjesz grono wybitnych polskich ekspertów – Sylwii Kuleszy, Jolanty Romualdy Gałązkiewicz-Gołębiewskiej, Hanny Onifade czy Kazimiery Sokołowskiej. Ich doświadczenie pozwoli Ci na zgłębianie wiedzy z dziedzin takich jak kwantowość, parapsychologia, rozwój osobisty, astrologia czy Tarot.

Dzięki ich publikacjom poszerzysz swoje horyzonty i uzyskasz dostęp najnowszych badań oraz informacji w zakresie jogi czakralnej, życia po śmierci, tarota anielskiego, zdrowego odżywiania czy ponadprzeciętnych zdolności naszego umysłu. Poznasz także odpowiedź na odwieczne pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę.
Już dziś sprawdź, jakich bestsellerowych autorów udało się nam pozyskać i co dla Ciebie przygotowaliśmy.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Janina Lampert-Smak

Janina Lampert-Smak – urodzona w Rybniku. Absolwentka Studium Farmaceutycznego w Katowicach, pracuje w jednej z aptek swojego rodzinnego miasta. W 1998 roku ukończyła kurs Homeofarmakopunktury uzyskując dyplom mistrzowski, który wpłynął na dalszy rozwój jej zainteresowań w kierunku radiestezji, leczenia alternatywnego i zjawisk paranormalnych. Publikowała w miesięcznikach: Nieznany Świat i Czwarty Wymiar.

Fot. http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2016/11/285-radiestezja-w-praktyce.html

Kurt Langbein

Kurt Langbein – urodził się w 1953 roku w Budapeszcie. Studiował socjologię w Wiedniu. W latach 1979-1989 był redaktorem reportaży telewizyjnych w ORF, a w latach 1989-1992 kierownikiem resortu nauki w magazynie informacyjnym profil. Od roku 1992 pełni funkcję prezesa przedsiębiorców firmy produkcyjnej Langbein & Partner Media. Jest autorem wielu bestsellerów, a za swoje pasjonujące audycje telewizyjne w 2013 roku został odznaczony nagrodą Axel-Corti-Preis.

Fot. https://twitter.com/kurtlangbein/status/197305047950958592

lek. med. Robert Lanza

Lek. med. Robert Lanza – od ponad czterdziestu lat przekracza granice nauki i uważany jest za jednego z czołowych badaczy na świecie. Obecnie jest dyrektorem ds. naukowych w Advanced Cell Technology, a także adiunktem w Wake Forest University School of Medicine. Napisał setki publikacji i dwadzieścia książek naukowych oraz opatentował wiele wynalazków.

Fot. http://www.blic.rs/slobodno-vreme/zanimljivosti/ima-zivota-posle-smrti-dokaz-se-krije-u-kvantnoj-fizici/w9gq5dq

Danielle LaPorte

Danielle LaPorte – mówczyni, poetka, malarka, strateg biznesowy. Autorka przetłumaczonego na 8 języków bestselleru. Jest członkinią ekskluzywnej grupy SuperSoul 100, stworzonej przez Oprah Winfrey. Jej witryna znalazła się w rankingu ”Top 100 stron internetowych dla kobiet” według magazynu Forbes. Mieszka w Vancouver ze swoim ulubionym filozofem, jej synem.

Fot. http://www.daniellelaporte.com/

Kevin Laye

Kevin Laye – terapeuta, który pracuje z przekonaniem, że nie da się zmienić przeszłości, ale można użyć leżącej w niej mądrości i stworzyć nową, fascynującą przyszłość. Zestaw narzędzi terapeutycznych, z którymi pracuje, nazywa „pudełkiem z zabawkami”. Posiada akredytacje wielu stowarzyszeń psychologicznych.

Fot. https://twitter.com/kevinlaye

Nancy Levin

Nancy Levin – autorka niezwykle popularnych książek, trenerka integracyjna oraz twórczyni programów JUMP oraz WORTHY.

W trakcie zajęć indywidualnych i grupowych pomaga swoim klientom znaleźć siłę do podążania ścieżką, która zapewni im prawdziwe szczęście. Przez 12 lat zajmowała się organizowaniem spotkań z autorami w wydawnictwie Hay House. Prowadziła też cotygodniową audycję „Jump Start Your Life” dla stacji Hay House Radio. Nancy zdobyła tytuł magistra na wydziale kreatywnego pisania i poezji na Naropa University w Boulder w stanie Kolorado. Obecnie mieszka w Górach Skalistych.

Fot. https://www.healyourlife.com/authors/nancy-levin

Denise Linn

Denise Linn – swoją osobistą podróż rozpoczęła na skutek doświadczenia z pogranicza śmierci, kiedy miała zaledwie 17 lat. To, czego doznała i niesamowite uzdrowienie spowodowały, że zaczęła zgłębiać tradycje uzdrawiania w wielu kulturach – w tym jej przodków z plemienia Cherokee, australijskich Aborygenów czy Zulusów w Bophuthatswanie. Uczyła się u hawajskich kahunów (szamanów) i u Wielkiego Mistrza Reiki Hawayo Takaty. Została także honorowo przyjęta w poczet członków plemienia Maorysów w Nowej Zelandii. Przed ponad dwa lata mieszkała także w buddyjskim klasztorze zen.

Denise jest znaną na całym świecie nauczycielką z zakresu samorozwoju. To także autorka nagradzanych bestsellerów. Napisała 19 książek, które zostały przetłumaczone na 29 języków i prowadzi popularną, cotygodniową audycję radiową. Występowała w wielu filmach dokumentalnych i programach telewizyjnych. Prowadzi także seminaria na całym świecie. Wraz z mężem Davidem mieszka w porośniętych sosnami górach północnej Kalifornii.

Fot. https://kripalu.org/presenters-programs/presenters/denise-linn

Lisa Lister

Lisa Lister – specjalistka od procesu menstruacji, która pomaga czytelniczkom złamać ich kobiecy kod i pokochać wszystkie części ciała. Prowadzi ją energia Bogini, którą nazywa ONA.

Sekrety czarownicy ujawnione!

Lisa jest cygańską czarownicą w trzecim pokoleniu i twórczynią SHE Flow – praktyki zapraszającej kobiety do osobistej celebracji ognistej kobiecości i zmysłowej przyjemności bycia kobietą. Mogą to osiągnąć poprzez ruch, masaż, tajemnice menstruacji i magię.

O ważnych rzeczach z humorem

Jest ona wezwaną dziewczyną (nie mylić z dziewczyną na wezwanie, gdyż jest to coś zupełnie innego). Doświadcza ona każdej chwili swojego życia. Nie trzyma się zbyt kurczowo jasno określonego celu. Prawdę mówiąc, nie zależy jej na nim. Zamiast tego pokazuje siebie taką, jaka jest, podnosi serce i cycki do słońca i otwiera się na nieskończone możliwości, pojawiające się gdy współpracujesz z NIĄ – boskością/boginią/wszechświatem/duchową przyjaciółką – aby dokonywać niezwykłych rzeczy.

Dołącz do niej!

Lisa kroczy po krawędzi życia idąc u JEJ boku. Poprzez cykliczną mądrość księżyca, menstruacji oraz samej Ziemi, wzywa Cię, byś także szła, tańczyła i ryczała wspólnie z nią.

Aljoscha A. Long

Aljoscha A. Long – urodził się w Bonn w 1961 roku. Po szkole pracowałem jako terapeuta w klinice psychosomatycznej, a następnie studiował psychologię, filozofię, lingwistykę i pedagogikę muzyczną (wiolonczelę) w Kanadzie i Monachium. Podczas długich lat studiów pracował jako nauczyciel sztuk walki i akrobatyki, członek personelu Wydziału Psychologii Rozwoju, kompozytor, wykładowca i tłumacz.O 1989 roku pisze książki o jodze, Taijiquan i holistycznych sztukach uzdrawiania. Dzisiaj pracuje głównie nad książkami łączącymi duchowość i psychologię.

Fot. https://www.amazon.de/Aljoscha-Long/e/B00455RUYK

Fei Long

Fei Long – urodziła się w Chinach w miejscowości Huanggang. Po studiach w Pekinie, uczyła w New Oriental Institute. Jest praktykującą terapeutką od ponad 15 lat. Studiowała z uznanymi autorytetami kwantowego uzdrawiania jak Frank Kinslow czy Richard Bartlett i rozwinęła własną metodę zwaną QUEST.

Walter Lubeck

Walter Lübeck – od roku 1988 działa jako nauczyciel duchowy. Prowadzi na całym świecie zajęcia na temat stworzonego przez siebie systemu tęczowego Reiki i medytacji trzech promieni.

Fot. https://www.youtube.com/watch?v=hPq4e0Xh2u8

ZAPISZ SIĘ