Autorzy

Znajdziesz tu światowych ekspertów w swoich dziedzinach, jak i rodzimych certyfikowanych doradców życiowych. Stale śledzimy rankingi popularności autorów, a tematykę publikacji dobieramy tak, by były one jak najbardziej satysfakcjonujące dla polskiego czytelnika. Analizujemy trendy autorskie na Zachodzie, byś stale poznawał nowe autorytety. Najbardziej znanych autorów i ich topowe publikacje pozyskaliśmy na równi z ich światową popularnością. Należą do nich m.in. dr Anodea Judith, dr Christiane Northrup, Anthony William, dr Joe Dispenza, a wielu z nich zostało uznanych za bestsellerowych autorów New York Timesa.

Z nami odkryjesz grono wybitnych polskich ekspertów – Sylwii Kuleszy, Jolanty Romualdy Gałązkiewicz-Gołębiewskiej, Hanny Onifade czy Kazimiery Sokołowskiej. Ich doświadczenie pozwoli Ci na zgłębianie wiedzy z dziedzin takich jak kwantowość, parapsychologia, rozwój osobisty, astrologia czy Tarot.

Dzięki ich publikacjom poszerzysz swoje horyzonty i uzyskasz dostęp najnowszych badań oraz informacji w zakresie jogi czakralnej, życia po śmierci, tarota anielskiego, zdrowego odżywiania czy ponadprzeciętnych zdolności naszego umysłu. Poznasz także odpowiedź na odwieczne pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę.
Już dziś sprawdź, jakich bestsellerowych autorów udało się nam pozyskać i co dla Ciebie przygotowaliśmy.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Bertold Ulsamer

Bertold Ulsamer – jest doktorem prawa i psychologiem. Pracował jako psychoterapeuta, specjalizujący się w NLP i jako trener zarządzania przez 15 lat. Bertold prowadzi seminaria dotyczące relacji rodzinnych od 1995 roku. Oferuje zaawansowane szkolenia w tej dziedzinie i pracował w wielu krajach (w tym Niemczech, Szwajcariii, Stanach Zjednoczonych, Argentynie, Indiach i Włoszech). Był najintensywniej wyszkolonym nauczycielem w Zist Niemcy w 2003 roku. Jako trener na Międzynarodowym Intensywnym Kursie w Niemczech w 2003 roku został uznany za najwybitniejszego nauczyciela relacji w pracy. Jest autorem dwóch książek o relacjach rodzinnych, a także książek z zakresu komunikacji i samorządności.

Fot. http://www.karrierefuehrer.de/branchen/recht/interview-mit-dr-bertold-ulsamer.html

ZAPISZ SIĘ