Autorzy

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Jeremy Narby

Jeremy Narby – antropolog i historyk, mieszka w Szwajcarii, gdzie pracuje dla Nouvelle Planète, organizacji niedochodowej.

Fot. http://doorofperception.com/2014/08/jeremy-narby-the-cosmic-serpent/

dr Kristin Neff

Dr Kristin Neff – uzyskała doktorat w 1997 roku na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, badając rozwój moralny. Obecnie jest profesorem nadzwyczajnym ds. rozwoju człowieka na Uniwersytecie w Teksasie w Austin. Podczas ostatniego roku studiów zainteresowała się buddyzmem i od tego czasu praktykuje medytację w tradycji Insight. Po uzyskaniu doktoratu postanowiła przeprowadzić badania nad samouwielbieniem – główną konstrukcją w psychologii buddyjskiej, która nie została jeszcze zbadana empirycznie. Oprócz pionierskich badań, opracowała 8-tygodniowy program nauczania umiejętności współczucia. Mieszka w Elgin w Teksasie z mężem Rupertem Isaacsonem – autorem i działaczem na rzecz praw człowieka – oraz z synem Rowanem.

Petra Neumayer

Petra Neumayer – od ponad dwudziestu lat pracuje jako dziennikarka medyczna, a jako autorka ma na swoim koncie liczne książki o komplementarnych procesach uzdrawiania i medycynie informacyjnej. Jej książka „Uzdrawianie poprzez liczby” stała się bestsellerem.

Fot. http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2013/06/36-uzdrawianie-poprzez-liczby.html

dr Andrew Newberg

Dr Andrew Newberg – jest dyrektorem badań w Centrum Medycyny Integracyjnej Myrny Brind w Szpitalu Uniwersytetu Thomasa Jeffersona oraz College’u Medycznego Sidney Kimmel. Jest autorem kilku książek, a jego badania omawiane były na łamach Time, Newsweeka oraz The Oprah Magazine, a także na kanałach Discovery Channel, National Geografic, BBC i NPR.

Fot. https://www.meetup.com/pl-PL/Freethought-Society-Meetup/events/45901882/?eventId=45901882

Sandy C. Newbigging

Sandy C. Newbigging – jest twórcą metod Body Calm i Mind Detox. Jest jednym z najlepszych współczesnych trenerów medytacji oraz autorem bestsellerowych książek. Założył akademię, w której trenuje praktyków swoich metod. Jest częstym gościem wielu programów telewizyjnych na całym świecie.

Fot. http://www.sandynewbigging.com/aboutintenstive/

Thich Nhat Hanh

Thich Nhat Hanh – mnich buddyjski, mistrz Zen, nauczyciel, pisarz, poeta. Wydał ponad 100 książek, które zostały przetłumaczone na wiele języków. Podróżuje po całym świecie promując pokojowe rozwiązywanie konfliktów.

Fot. https://twitter.com/thichnhathanh

Graham Nicholls

Graham Nicholls – ma za sobą setki doświadczeń poza ciałem i jest cenionym na świecie ekspertem w tej dziedzinie. Jako doświadczony mówca w wielu obszarach związanych z duchowością, sztuką i badaniami parapsychologicznymi, prezentował swoje poglądy w takich prestiżowych instytucjach jak Muzeum Nauki w Londynie, London College of Spirituality oraz na Uniwersytecie w Cambridge.

Fot. http://www.o-books.com/authors/graham-nicholls

Mirsakarim Norbekov

Mirsakarim Norbekov – specjalista i nauczyciel alternatywnych metod leczenia. Jego Instytut Uzdrawiania obejmuje 200 placówek w samej Rosji i kilkadziesiąt w innych krajach, w tym w Polsce. Autor wielu publikacji, między innymi bestsellerów Rosyjski system uzdrawiania i Osioł w okularach.

Fot. http://norbekovsystem.de/pl/

dr Christiane Northrup

Dr Christiane Northrup – certyfikowana ginekolog-położnik, autorka bestselerów New York Timesa, wizjonerka prowadząca pionierskie badania nad zdrowiem kobiet. Po dekadach spędzonych na wykonywaniu wyuczonego zawodu postanowiła poświęcić się pomaganiu kobietom w osiąganiu wspaniałego stanu zdrowia, ucząc w jaki sposób mogą one poprawić funkcjonowanie własnego organizmu. Doktor Northrup jest gorącą wyznawczynią praktyki medycznej zakładającej jedność ciała, umysłu, emocji i duszy. Znana na całym świecie ze specyficznego podejścia do kobiecego zdrowia i samopoczucia, uczy swoje pacjentki jak odnosić sukces w każdej sferze życia. Rozwijając intuicję kobiet, wykształca w nich również odpowiednią dbałość o własne zdrowie.

Fot. https://www.drnorthrup.com/

Natalja Aleksandrowna Nowikowa

Natalja Aleksandrowna Nowikowa – od wielu lat pracuje w Rosji jako lekarz i w ramach własnej praktyki skutecznie pomogła już bardzo wielu chorym. Spektrum leczonych przez nią schorzeń rozciąga się od alergii aż po niektóre formy nowotworów. W swojej pracy łączy elementy psychologii, wiedzy naukowej oraz medycyny tradycyjnej.

Łącząc tradycję z nowoczesnością

Po ukończeniu studiów medycznych Natalja Nowikowa wyspecjalizowała się w stosowanej medycynie tradycyjnej, której tajniki poznała już w dzieciństwie. Od dwunastu lat pracuje jako lekarz Centrum Alergologii. Ponadto opiekuje się też pacjentami z Centrum Medycyny Regeneracyjnej w Jekaterynburgu i prowadzi konsultacje z różnych dziedzin medycznych w Akademii Medycznej na Uralu. W ramach rozwoju kariery medycznej uzyskała też dyplom hirudoterapeuty. Zajmuje się też fitoterapią, naturopatią, refleksoterapią, chromoterapią (leczeniem kolorami) oraz dietetyką ukierunkowaną na diety lecznicze zgodne z grupą krwi.

Działalność naukowa

Jednocześnie prowadzi również działalność naukową i opublikowała dotychczas ponad 30 artykułów naukowych w fachowych czasopismach medycznych. Do głównych obszarów jej zainteresowań należą między innymi zaburzenia psychosomatyczne oraz ich korygowanie. Jej mąż, Bernd Butzke przez większość roku mieszka w Niemczech i jest autorem przekładu na język niemiecki podanych w książce przepisów.

Fot. https://www.herbig.net/seiten/autorendetails/?no_cache=1&tx_autorio_autorioextension%5BAutor%5D=Nowikowa%2C%20Natalja%20Aleksandrowna&tx_autorio_autorioextension%5BAutorRecord%5D=207252&tx_autorio_autorioextension%5Baction%5D=show&tx_autorio_autorioextension%5Bcontroller%5D=Autor

Janusz Nawrocki

Janusz Nawrocki – założyciel i Dyrektor Wydawnictwa Studio Astropsychologii, które powstało w 1992 roku oraz szkoły Studium Psychologii Psychotronicznej. Autor publikacji Efemerydy Planet 1950 – 2050 i Astrologiczne Tablice Domów. Honorowy członek Polskiego Stowarzyszenia Astrologów w Warszawie.

lek. med. Mary C. Neal

Mary C. Neal – znana chirurg. Studiowała w Szkole Medycznej Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles, ukończyła rezydenturę z ortopedii na Uniwersytecie Południowej Kalifornii oraz staż z zakresu chirurgii kręgosłupa. O swoim niecodziennym doświadczeniu opowiadała w wielu mediach m.in. w Dr. Oz czy Fox and Friends.

Fot. https://www.guideposts.org/inspiration/life-after-death/a-sneak-peek-of-heaven

ZAPISZ SIĘ