Autorzy

Znajdziesz tu światowych ekspertów w swoich dziedzinach, jak i rodzimych certyfikowanych doradców życiowych. Stale śledzimy rankingi popularności autorów, a tematykę publikacji dobieramy tak, by były one jak najbardziej satysfakcjonujące dla polskiego czytelnika. Analizujemy trendy autorskie na Zachodzie, byś stale poznawał nowe autorytety. Najbardziej znanych autorów i ich topowe publikacje pozyskaliśmy na równi z ich światową popularnością. Należą do nich m.in. dr Anodea Judith, dr Christiane Northrup, Anthony William, dr Joe Dispenza, a wielu z nich zostało uznanych za bestsellerowych autorów New York Timesa.

Z nami odkryjesz grono wybitnych polskich ekspertów – Sylwii Kuleszy, Jolanty Romualdy Gałązkiewicz-Gołębiewskiej, Hanny Onifade czy Kazimiery Sokołowskiej. Ich doświadczenie pozwoli Ci na zgłębianie wiedzy z dziedzin takich jak kwantowość, parapsychologia, rozwój osobisty, astrologia czy Tarot.

Dzięki ich publikacjom poszerzysz swoje horyzonty i uzyskasz dostęp najnowszych badań oraz informacji w zakresie jogi czakralnej, życia po śmierci, tarota anielskiego, zdrowego odżywiania czy ponadprzeciętnych zdolności naszego umysłu. Poznasz także odpowiedź na odwieczne pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę.
Już dziś sprawdź, jakich bestsellerowych autorów udało się nam pozyskać i co dla Ciebie przygotowaliśmy.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Jeremy Narby

Jeremy Narby – antropolog i historyk, mieszka w Szwajcarii, gdzie pracuje dla Nouvelle Planète, organizacji niedochodowej.

Fot. http://doorofperception.com/2014/08/jeremy-narby-the-cosmic-serpent/

dr Kristin Neff

Dr Kristin Neff – uzyskała doktorat w 1997 roku na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, badając rozwój moralny. Obecnie jest profesorem nadzwyczajnym ds. rozwoju człowieka na Uniwersytecie w Teksasie w Austin. Podczas ostatniego roku studiów zainteresowała się buddyzmem i od tego czasu praktykuje medytację w tradycji Insight. Po uzyskaniu doktoratu postanowiła przeprowadzić badania nad samouwielbieniem – główną konstrukcją w psychologii buddyjskiej, która nie została jeszcze zbadana empirycznie. Oprócz pionierskich badań, opracowała 8-tygodniowy program nauczania umiejętności współczucia. Mieszka w Elgin w Teksasie z mężem Rupertem Isaacsonem – autorem i działaczem na rzecz praw człowieka – oraz z synem Rowanem.

Petra Neumayer

Petra Neumayer – od ponad dwudziestu lat pracuje jako dziennikarka medyczna, a jako autorka ma na swoim koncie liczne książki o komplementarnych procesach uzdrawiania i medycynie informacyjnej. Jej książka „Uzdrawianie poprzez liczby” stała się bestsellerem.

Fot. http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2013/06/36-uzdrawianie-poprzez-liczby.html

dr Andrew Newberg

Dr Andrew Newberg – jest dyrektorem badań w Centrum Medycyny Integracyjnej Myrny Brind w Szpitalu Uniwersytetu Thomasa Jeffersona oraz College’u Medycznego Sidney Kimmel. Jest autorem kilku książek, a jego badania omawiane były na łamach Time, Newsweeka oraz The Oprah Magazine, a także na kanałach Discovery Channel, National Geografic, BBC i NPR.

Fot. https://www.meetup.com/pl-PL/Freethought-Society-Meetup/events/45901882/?eventId=45901882

Sandy C. Newbigging

Sandy C. Newbigging – jest twórcą metod Body Calm i Mind Detox. Jest jednym z najlepszych współczesnych trenerów medytacji oraz autorem bestsellerowych książek. Założył akademię, w której trenuje praktyków swoich metod. Jest częstym gościem wielu programów telewizyjnych na całym świecie.

Fot. http://www.sandynewbigging.com/aboutintenstive/

Thich Nhat Hanh

Thich Nhat Hanh – mnich buddyjski, mistrz Zen, nauczyciel, pisarz, poeta. Wydał ponad 100 książek, które zostały przetłumaczone na wiele języków. Podróżuje po całym świecie promując pokojowe rozwiązywanie konfliktów.

Fot. https://twitter.com/thichnhathanh

Graham Nicholls

Graham Nicholls – ma za sobą setki doświadczeń poza ciałem i jest cenionym na świecie ekspertem w tej dziedzinie. Jako doświadczony mówca w wielu obszarach związanych z duchowością, sztuką i badaniami parapsychologicznymi, prezentował swoje poglądy w takich prestiżowych instytucjach jak Muzeum Nauki w Londynie, London College of Spirituality oraz na Uniwersytecie w Cambridge.

Fot. http://www.o-books.com/authors/graham-nicholls

Mirsakarim Norbekov

Mirsakarim Norbekov – specjalista i nauczyciel alternatywnych metod leczenia. Jego Instytut Uzdrawiania obejmuje 200 placówek w samej Rosji i kilkadziesiąt w innych krajach, w tym w Polsce. Autor wielu publikacji, między innymi bestsellerów Rosyjski system uzdrawiania i Osioł w okularach.

Fot. http://norbekovsystem.de/pl/

dr Christiane Northrup

Dr Christiane Northrup – certyfikowana ginekolog-położnik, autorka bestselerów New York Timesa, wizjonerka prowadząca pionierskie badania nad zdrowiem kobiet. Po dekadach spędzonych na wykonywaniu wyuczonego zawodu postanowiła poświęcić się pomaganiu kobietom w osiąganiu wspaniałego stanu zdrowia, ucząc w jaki sposób mogą one poprawić funkcjonowanie własnego organizmu. Doktor Northrup jest gorącą wyznawczynią praktyki medycznej zakładającej jedność ciała, umysłu, emocji i duszy. Znana na całym świecie ze specyficznego podejścia do kobiecego zdrowia i samopoczucia, uczy swoje pacjentki jak odnosić sukces w każdej sferze życia. Rozwijając intuicję kobiet, wykształca w nich również odpowiednią dbałość o własne zdrowie.

Fot. https://www.drnorthrup.com/

Natalja Aleksandrowna Nowikowa

Natalja Aleksandrowna Nowikowa – od wielu lat pracuje w Rosji jako lekarz i w ramach własnej praktyki skutecznie pomogła już bardzo wielu chorym. Spektrum leczonych przez nią schorzeń rozciąga się od alergii aż po niektóre formy nowotworów. W swojej pracy łączy elementy psychologii, wiedzy naukowej oraz medycyny tradycyjnej.

Łącząc tradycję z nowoczesnością

Po ukończeniu studiów medycznych Natalja Nowikowa wyspecjalizowała się w stosowanej medycynie tradycyjnej, której tajniki poznała już w dzieciństwie. Od dwunastu lat pracuje jako lekarz Centrum Alergologii. Ponadto opiekuje się też pacjentami z Centrum Medycyny Regeneracyjnej w Jekaterynburgu i prowadzi konsultacje z różnych dziedzin medycznych w Akademii Medycznej na Uralu. W ramach rozwoju kariery medycznej uzyskała też dyplom hirudoterapeuty. Zajmuje się też fitoterapią, naturopatią, refleksoterapią, chromoterapią (leczeniem kolorami) oraz dietetyką ukierunkowaną na diety lecznicze zgodne z grupą krwi.

Działalność naukowa

Jednocześnie prowadzi również działalność naukową i opublikowała dotychczas ponad 30 artykułów naukowych w fachowych czasopismach medycznych. Do głównych obszarów jej zainteresowań należą między innymi zaburzenia psychosomatyczne oraz ich korygowanie. Jej mąż, Bernd Butzke przez większość roku mieszka w Niemczech i jest autorem przekładu na język niemiecki podanych w książce przepisów.

Fot. https://www.herbig.net/seiten/autorendetails/?no_cache=1&tx_autorio_autorioextension%5BAutor%5D=Nowikowa%2C%20Natalja%20Aleksandrowna&tx_autorio_autorioextension%5BAutorRecord%5D=207252&tx_autorio_autorioextension%5Baction%5D=show&tx_autorio_autorioextension%5Bcontroller%5D=Autor

Janusz Nawrocki

Janusz Nawrocki – założyciel i Dyrektor Wydawnictwa Studio Astropsychologii, które powstało w 1992 roku oraz szkoły Studium Psychologii Psychotronicznej. Autor publikacji Efemerydy Planet 1950 – 2050 i Astrologiczne Tablice Domów. Honorowy członek Polskiego Stowarzyszenia Astrologów w Warszawie.

lek. med. Mary C. Neal

Mary C. Neal – znana chirurg. Studiowała w Szkole Medycznej Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles, ukończyła rezydenturę z ortopedii na Uniwersytecie Południowej Kalifornii oraz staż z zakresu chirurgii kręgosłupa. O swoim niecodziennym doświadczeniu opowiadała w wielu mediach m.in. w Dr. Oz czy Fox and Friends.

Fot. https://www.guideposts.org/inspiration/life-after-death/a-sneak-peek-of-heaven

ZAPISZ SIĘ