Autorzy

Znajdziesz tu światowych ekspertów w swoich dziedzinach, jak i rodzimych certyfikowanych doradców życiowych. Stale śledzimy rankingi popularności autorów, a tematykę publikacji dobieramy tak, by były one jak najbardziej satysfakcjonujące dla polskiego czytelnika. Analizujemy trendy autorskie na Zachodzie, byś stale poznawał nowe autorytety. Najbardziej znanych autorów i ich topowe publikacje pozyskaliśmy na równi z ich światową popularnością. Należą do nich m.in. dr Anodea Judith, dr Christiane Northrup, Anthony William, dr Joe Dispenza, a wielu z nich zostało uznanych za bestsellerowych autorów New York Timesa.

Z nami odkryjesz grono wybitnych polskich ekspertów – Sylwii Kuleszy, Jolanty Romualdy Gałązkiewicz-Gołębiewskiej, Hanny Onifade czy Kazimiery Sokołowskiej. Ich doświadczenie pozwoli Ci na zgłębianie wiedzy z dziedzin takich jak kwantowość, parapsychologia, rozwój osobisty, astrologia czy Tarot.

Dzięki ich publikacjom poszerzysz swoje horyzonty i uzyskasz dostęp najnowszych badań oraz informacji w zakresie jogi czakralnej, życia po śmierci, tarota anielskiego, zdrowego odżywiania czy ponadprzeciętnych zdolności naszego umysłu. Poznasz także odpowiedź na odwieczne pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę.
Już dziś sprawdź, jakich bestsellerowych autorów udało się nam pozyskać i co dla Ciebie przygotowaliśmy.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
dr Danuta Adamska-Rutkowska

dr Danuta Adamska-Rutkowska – absolwentka Wydziału Chemii Politechniki Warszawskiej i specjalistka w dziedzinie inżynierii chemicznej i procesowej. Wiele lat kierowała zespołem naukowo-badawczym, prowadzącym prace eksperymentalne dla celów matematycznego modelowania procesów. Posiada szeroką wiedzę w zakresie chemii, fizyki, biologii, biofizyki i cybernetyki. Jest autorką książek Kwantowa rzeczywistość, Związek ducha i materii, Świadomość wielowymiarowa i Psychotronika – współczesna nauka o świadomości, które zdobyły dużą popularność wśród czytelników.

Fot. https://www.youtube.com/watch?v=ZdVpi4_Zi1A

Uwe Albrecht

Uwe Albrecht – lekarz i prekursor medycyny energetycznej. Jest ekspertem medycyny chińskiej, klasycznych europejskich metod uzdrawiania, psychoenergetyki, autonomicznych osteopatycznych technik repozycyjnych (AORT), homeopatii, medycyny regulacyjnej, terapii emocjonalnej oraz świętej geometrii. Na podstawie wieloletniego doświadczenia stworzył energetyczny system uzdrawiania oraz test długości ramion.

Fot. https://shop.innerwise.us/pages/uwe-albrecht

Margarita Alcantara

Margarita Alcantara – jest licencjonowaną akupunkturzystką, Mistrzynią i Nauczycielką Reiki i empatką. Zabiegi, jakie przeprowadza w Nowym Jorku w prywatnym gabinecie Alcantara Acupuncture pomagają innym połączyć się z ich wewnętrznym światłem i Wyższym Ja. Margarita dzieli się z pacjentami swoimi metodami leczenia z ogromną dozą miłości, wiedzy i empatii. Oprócz znajomości akupunktury i Reiki, posiada obszerną wiedzę z zakresu innych rodzajów i zastosowań akupunktury i leczenia alternatywnego, które w razie potrzeb stosuje w kuracjach swoich pacjentów. Wierzy, że leczenie ciała fizycznego jest związane z leczeniem duchowym i emocjonalnym, a w trakcie kuracji, które mogą skutkować objawieniem się fizycznych, duchowym czy emocjonalnych blokad zawsze służy wsparciem i pomocą.

Fot. https://www.mindbodygreen.com/wc/margarita-alcantara

Stéphane Allix

Stéphane Allix – autor i reporter wojenny o ponad piętnastoletnim doświadczeniu. Postanowił radykalnie zmienić swoje życie po szokującym przeżyciu, jakim była dla niego śmierć brata wiosną 2001 roku. Od tego czasu bada zagadnienia sumienia i śmierci, a wysnuwane przez niego wnioski to jedyne w swoim rodzaju dowody na możliwość komunikowania się ze zmarłymi. Jest również założycielem INREES, instytutu badań nad doświadczeniami niezwykłymi, inicjatorem i redaktorem czasopisma Inexploré oraz twórcą filmów dokumentalnych.

Fot. http://www.lavie.fr/actualite/societe/stephane-allix-j-ai-cherche-le-secret-de-la-vie-apres-la-mort-01-10-2013-46014_7.php

Heatherash Amara

Heatherash Amara – zalożycielka stowarzyszenia Toltec Center of Creative Intent. Wspiera kobiety i mężczyzn w stawaniu się bardziej ciekawymi, otwartymi, odważnymi, pełnymi humoru, kreatywnymi, kochającymi i akceptującymi poszukiwaczami swojej prawdy.

Fot. http://www.freshyoga.com/workshops_heatherash

Mark Anthony

Mark Anthony – Parapsychiczny Prawnik jest znanym na całym świecie medium w czwartym pokoleniu. Specjalizuje się w nawiązywaniu kontaktów z duchami. Ukończył studia prawnicze na Oxfordzie oraz jest certyfikowanym mediatorem. Posiada licencję na praktykowanie prawa w stanach Waszyngton i Floryda oraz działania przy Amerykańskim Sądzie Najwyższym. Swoje zdolności mediumiczne poszerzał w prestiżowym Arthur Findlay College for the Advancement of Psychic Science. Mark pojawia się w ogólnoświatowych programach radiowych i telewizyjnych w charakterze medium pomagającego w tworzeniu profili w sprawach o morderstwo oraz jako ekspert od zjawisk paranormalnych. Regularnie gości w programach stacji ABC, CBS, NBC, FOX Television, Coast to Coast AM, Darkness Radio, Fox News Talk, CBS Radio, ABC Radio, i Sirius XM Radio. Mark Anthony jest częstym prelegentem na rozmaitych konwencjach, w grupach wsparcia, hospicjach, podczas konferencji, pokazów oraz wydarzeń związanych z organizacjami takimi jak Edgar Cayce Association for Research and Enlightenment czy uniwersytetami, wliczając w to Harvard, Brown i Yale.

Fot. http://www.evidenceofeternity.com/media-room/pictures/

Aquarius

Aquarius – urodzony w 1983 roku, zamieszkały w okolicach Trójmiasta. Ciężko doświadczony przez los, lecz wdzięczny za to, czego się dzięki temu nauczył. Nic co ludzkie nie jest mu obce. Pomaga sobie i innym w wychodzeniu z sideł uzależnień i innych stanów nieświadomości. Rozwój osobisty i duchowy to jego hobby, część dnia codziennego. Autor bloga Bez Zniewolenia.

Diane Ahlquist

Diane Ahlquist – profesjonalna mówczyni i osoba obdarzona wspaniałą intuicją. Współpracowała z wieloma prywatnymi detektywami i policją nad rozwiązywaniem spraw kryminalnych. Jej prawdziwą pasją jest Księżyc i jego oddziaływanie na człowieka.

Fot. https://www.pinterest.com.mx/pin/475481673128824735/

Ted Andrews

Ted Andrews – nauczyciel z dziedziny zagadnień duchowych i metafizycznych. Zajmuje się analizą przeszłych wcieleń, interpretacją aury, numerologią, Tarotem oraz kabałą stosując je jako metody rozwijania i wzmacniania wewnętrznego potencjału. Jest również autorem licznych książek, m.in. „Mowy zwierząt” i „Twoich duchowych przewodników”.

Fot. http://edesvizkiado.hu/index.php/ted-andrews/

Barbara Antonowicz-Wlazińska

Barbara Antonowicz-Wlazińska – coach, trenerka i psychoterapeutka. Od ponad 15 lat pracuje z ludźmi na warsztatach i sesjach indywidualnych. Poza tym chodzi słoneczną stroną życia…

Fot. http://karty.studioastro.pl/autorzy/barbara-antonowicz-wlazinska/

ZAPISZ SIĘ