Autorzy

Znajdziesz tu światowych ekspertów w swoich dziedzinach, jak i rodzimych certyfikowanych doradców życiowych. Stale śledzimy rankingi popularności autorów, a tematykę publikacji dobieramy tak, by były one jak najbardziej satysfakcjonujące dla polskiego czytelnika. Analizujemy trendy autorskie na Zachodzie, byś stale poznawał nowe autorytety. Najbardziej znanych autorów i ich topowe publikacje pozyskaliśmy na równi z ich światową popularnością. Należą do nich m.in. dr Anodea Judith, dr Christiane Northrup, Anthony William, dr Joe Dispenza, a wielu z nich zostało uznanych za bestsellerowych autorów New York Timesa.

Z nami odkryjesz grono wybitnych polskich ekspertów – Sylwii Kuleszy, Jolanty Romualdy Gałązkiewicz-Gołębiewskiej, Hanny Onifade czy Kazimiery Sokołowskiej. Ich doświadczenie pozwoli Ci na zgłębianie wiedzy z dziedzin takich jak kwantowość, parapsychologia, rozwój osobisty, astrologia czy Tarot.

Dzięki ich publikacjom poszerzysz swoje horyzonty i uzyskasz dostęp najnowszych badań oraz informacji w zakresie jogi czakralnej, życia po śmierci, tarota anielskiego, zdrowego odżywiania czy ponadprzeciętnych zdolności naszego umysłu. Poznasz także odpowiedź na odwieczne pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę.
Już dziś sprawdź, jakich bestsellerowych autorów udało się nam pozyskać i co dla Ciebie przygotowaliśmy.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Mark Robert Waldman

Mark Robert Waldman – szef katedry Studiów Menedżerskich na Uniwersytecie Loyola Marymount. Naucza również w Holmes Institute, seminarium teologicznym i jest NeuroCoachem biznesowym i personalnym, łącząc bazujące na mózgu strategie zaczerpnięte z jego badań nad uważnością, pozytywnością i treningiem poznawczym. Otrzymał nagrodę Distinguished Speaker od Mind Science Foundation. Jest także coachem biznesu i rozwoju osobistego oraz autorem dwunastu książek.

Fot. https://spiritualityhealth.com/podcasts/essential-conversations/2016/03/15/andrew-newberg-and-mark-robert-waldman

Chris Walton

Chris Walton – jest psychologiem sportowym o międzynarodowej renomie. Pracował z tysiącami osób na całym świecie pomagając im osiągnąć sukces. Jest twórcą programu uzdrawiania Gamma i prowadzi warsztaty w wielu krajach świata.

Fot. https://alchetron.com/Donald-Walters

Meggan Watterson

Meggan Watterson – jest autorką książek, mówcą międzynarodowym, absolwentką Harvardu i naukowcem w dziedzinie boskiej kobiecości, inspirującym osoby, które pragną żyć według głosu swojej duszy. Uzyskała tytuł magistra nauk teologicznych w Harvard Divinity School. Jest również absolwentką Union Theological Seminary przy Columbia University.

Fot. https://kripalu.org/presenters-programs/presenters/meggan-watterson

dr Peter M. Wayne

dr n. med. Peter M. Wayne – jest docentem na Wydziale Medycyny Uniwersytetu Harvarda oraz kierownikiem badań naukowych w Ośrodku Medycyny Integracyjnej Osher, działającym na Uniwersytecie Medycznym Harvarda oraz Brigham and Women’s Hospital. Ma ponad trzydziestopięcioletnie doświadczenie w praktyce Tai Chi, której jest nauczycielem o międzynarodowej renomie.

Fot. http://www.brighamandwomens.org/Departments_and_Services/medicine/services/oshercenter/Leadership.aspx

dr Brian L. Weiss

dr n. med. Brian L. Weiss – jest absolwentem Columbia University i Yale Medical School, a także prezesem honorowym Psychiatrii w Centrum Medycznym Mount Sinai w Miami. Ponadto prowadzi krajowe i międzynarodowe seminaria i warsztaty doświadczalne. Otworzył prywatną praktykę w Miami. Jest częstym gościem w programach radiowych i telewizyjnych, m. in. The Oprah Winfrey Show, Coast to Coast AM, Larry King Live.

Doświadczenie, które zmieniło całe jego życie

W 1980 roku podczas jednej z sesji hipnotycznych jego pacjentka Catherine zaczęła opowiadać o swoich wspomnieniach z poprzedniego życia. Weiss, po tej sesji oraz potwierdzeniu fragmentów relacji przez archiwa państwowe, uwierzył w istnienie reinkarnacji. Przekonał się, że dzięki regresji można pokonać wiele lęków i chorób, które mają korzenie w poprzednich wcieleniach. Dzięki takiej terapii pomógł już ponad 4000 tysiącom pacjentów.

Fot. https://soundcloud.com/hay-house-uk/brian-weiss-a-meditation-to

Amy E. Weiss

Amy E. Weiss – jest autorką i współautorką książek. Obroniła tytuł licencjata w Columbia University oraz magistra na Washington University w St. Louis i Barry University. Jest licencjonowanym klinicznym pracownikiem socjalnym i mieszka w Miami na Florydzie.

Fot. https://twitter.com/amyweissauthor

David Wells

David Wells – to znakomity astrolog, terapeuta przeszłych wcieleń, pisarz, nauczyciel i prezenter, którego wyjątkowe poczucie humoru i energiczna osobowość urzeka publiczność na całym świecie. Dzięki obecności w programach telewizyjnych, takich jak: Your Stars, Jane Goldman Investigates, Big Brother, Fame Academy, RI:SE, GMTV, Heaven on Earth i Most Haunted, zdobył sławę wśród wielbicieli zjawisk paranormalnych. Pisze także artykuły dla NOW i Fame and Fortune oraz jest astrologiem szkockiego dziennika Daily Record i magazynu Spirit and Destiny.

Dlaczego kabała?

David urodził się w Szkocji, w mieście Kelloholm. Przełomowym momentem jego życia był rok 1992, gdy trafił do szpitala z ciężkim zapaleniem płuc. Pamięta jak przechadzał się szpitalnymi korytarzami ze świadomością, że jego ciało fizyczne leży w łóżku na oddziale. To doświadczenie zainspirowało go do badań nad ścieżkami Drzewa Życia i Kabały.

Życiowa misja

Rozpoczął od nauki astrologii by ugruntować swoje zdolności i szukał sposobów na odkrycie wiedzy o sobie samym i wypełnienie życiowej misji poprzez Kabałę. Droga od managera cateringu do nauczyciela duchowego była długa. W jej trakcie David odkrył wiele osobistych zalet i stawił czoła wielu wyzwaniom. Teraz stara się pomagać innym unikać popełnionych przez siebie błędów i celebrować własną wyjątkowość.

Fot. https://www.davidwells.co.uk/

dr Vickie Wickhorst

dr Vickie Wickhorst – odkrywa naturalne alternatywne formy leczenia od ponad 20 lat. W swojej rozprawie doktorskiej badała 6000 lat historii na temat interakcji między nauką a filozofią. Interesują ją naturalne metody uzdrawiania, które działają we współpracy z naturą, a nie w opozycji do niej. Ma doświadczenie w komunikacji ze zwierzętami, refleksologii, dotyku kwantowym i EFT. Jest mistrzynią Reiki oraz jego certyfikowaną instruktorką.

Fot. http://www.coloradosagelearningcenter.com/Faculty.html

Anthony William

Anthony William – autor licznych bestsellerów New York Timesa, przyszedł na świat z wyjątkową umiejętnością: potrafi komunikować się z Duchem, który dostarcza mu niezwykle szczegółowych diagnoz często wybiegających poza stan wiedzy współczesnej nauki. W wieku czterech lat wprawił w zdumienie całą rodzinę, oznajmiając, że pomimo braku widocznych objawów jego babcia choruje na raka płuc – co wkrótce potwierdziło badanie lekarskie. Od tego czasu Anthony używa swego daru, by „odczytywać” choroby i umożliwić cierpiącym powrót do zdrowia.

Z jego terapii skorzystały już miliony osób na całym świecie

Dzięki niezwykłej trafności diagnoz i dużej skuteczności terapii „Boski Lekarz” zaskarbił sobie zaufanie i oddanie milionów pacjentów, w tym wielu gwiazd filmu, piosenkarzy, milionerów, sportowców, popularnych pisarzy i wielu, wielu innych osób, którym dopiero Anthony William pomógł wrócić do zdrowia. Anthony pomaga też lekarzom rozwiązać najtrudniejsze zagadki medyczne.

Fot. https://www.hayhouseradio.com/#!/host/anthony-william

Lisa Williams

Lisa Williams – medium i jasnowidz o niezwykłej umiejętności komunikowania się z bliskimi i przyjaciółmi, którzy są już po Drugiej Stronie. Wystąpiła w wielu popularnych programach m.in. Oprah, Good Morning America, Larry King Live.

Fot. http://www.animaldreamingpublishing.com/7-night-pacific-island-cruise-with-lisa-williams/

ZAPISZ SIĘ