Autorzy

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Mark Robert Waldman

Mark Robert Waldman – szef katedry Studiów Menedżerskich na Uniwersytecie Loyola Marymount. Naucza również w Holmes Institute, seminarium teologicznym i jest NeuroCoachem biznesowym i personalnym, łącząc bazujące na mózgu strategie zaczerpnięte z jego badań nad uważnością, pozytywnością i treningiem poznawczym. Otrzymał nagrodę Distinguished Speaker od Mind Science Foundation. Jest także coachem biznesu i rozwoju osobistego oraz autorem dwunastu książek.

Fot. https://spiritualityhealth.com/podcasts/essential-conversations/2016/03/15/andrew-newberg-and-mark-robert-waldman

Chris Walton

Chris Walton – jest psychologiem sportowym o międzynarodowej renomie. Pracował z tysiącami osób na całym świecie pomagając im osiągnąć sukces. Jest twórcą programu uzdrawiania Gamma i prowadzi warsztaty w wielu krajach świata.

Fot. https://alchetron.com/Donald-Walters

Meggan Watterson

Meggan Watterson – jest autorką książek, mówcą międzynarodowym, absolwentką Harvardu i naukowcem w dziedzinie boskiej kobiecości, inspirującym osoby, które pragną żyć według głosu swojej duszy. Uzyskała tytuł magistra nauk teologicznych w Harvard Divinity School. Jest również absolwentką Union Theological Seminary przy Columbia University.

Fot. https://kripalu.org/presenters-programs/presenters/meggan-watterson

dr Peter M. Wayne

dr n. med. Peter M. Wayne – jest docentem na Wydziale Medycyny Uniwersytetu Harvarda oraz kierownikiem badań naukowych w Ośrodku Medycyny Integracyjnej Osher, działającym na Uniwersytecie Medycznym Harvarda oraz Brigham and Women’s Hospital. Ma ponad trzydziestopięcioletnie doświadczenie w praktyce Tai Chi, której jest nauczycielem o międzynarodowej renomie.

Fot. http://www.brighamandwomens.org/Departments_and_Services/medicine/services/oshercenter/Leadership.aspx

dr Brian L. Weiss

dr n. med. Brian L. Weiss – jest absolwentem Columbia University i Yale Medical School, a także prezesem honorowym Psychiatrii w Centrum Medycznym Mount Sinai w Miami. Ponadto prowadzi krajowe i międzynarodowe seminaria i warsztaty doświadczalne. Otworzył prywatną praktykę w Miami. Jest częstym gościem w programach radiowych i telewizyjnych, m. in. The Oprah Winfrey Show, Coast to Coast AM, Larry King Live.

Doświadczenie, które zmieniło całe jego życie

W 1980 roku podczas jednej z sesji hipnotycznych jego pacjentka Catherine zaczęła opowiadać o swoich wspomnieniach z poprzedniego życia. Weiss, po tej sesji oraz potwierdzeniu fragmentów relacji przez archiwa państwowe, uwierzył w istnienie reinkarnacji. Przekonał się, że dzięki regresji można pokonać wiele lęków i chorób, które mają korzenie w poprzednich wcieleniach. Dzięki takiej terapii pomógł już ponad 4000 tysiącom pacjentów.

Fot. https://soundcloud.com/hay-house-uk/brian-weiss-a-meditation-to

Amy E. Weiss

Amy E. Weiss – jest autorką i współautorką książek. Obroniła tytuł licencjata w Columbia University oraz magistra na Washington University w St. Louis i Barry University. Jest licencjonowanym klinicznym pracownikiem socjalnym i mieszka w Miami na Florydzie.

Fot. https://twitter.com/amyweissauthor

David Wells

David Wells – to znakomity astrolog, terapeuta przeszłych wcieleń, pisarz, nauczyciel i prezenter, którego wyjątkowe poczucie humoru i energiczna osobowość urzeka publiczność na całym świecie. Dzięki obecności w programach telewizyjnych, takich jak: Your Stars, Jane Goldman Investigates, Big Brother, Fame Academy, RI:SE, GMTV, Heaven on Earth i Most Haunted, zdobył sławę wśród wielbicieli zjawisk paranormalnych. Pisze także artykuły dla NOW i Fame and Fortune oraz jest astrologiem szkockiego dziennika Daily Record i magazynu Spirit and Destiny.

Dlaczego kabała?

David urodził się w Szkocji, w mieście Kelloholm. Przełomowym momentem jego życia był rok 1992, gdy trafił do szpitala z ciężkim zapaleniem płuc. Pamięta jak przechadzał się szpitalnymi korytarzami ze świadomością, że jego ciało fizyczne leży w łóżku na oddziale. To doświadczenie zainspirowało go do badań nad ścieżkami Drzewa Życia i Kabały.

Życiowa misja

Rozpoczął od nauki astrologii by ugruntować swoje zdolności i szukał sposobów na odkrycie wiedzy o sobie samym i wypełnienie życiowej misji poprzez Kabałę. Droga od managera cateringu do nauczyciela duchowego była długa. W jej trakcie David odkrył wiele osobistych zalet i stawił czoła wielu wyzwaniom. Teraz stara się pomagać innym unikać popełnionych przez siebie błędów i celebrować własną wyjątkowość.

Fot. https://www.davidwells.co.uk/

dr Vickie Wickhorst

dr Vickie Wickhorst – odkrywa naturalne alternatywne formy leczenia od ponad 20 lat. W swojej rozprawie doktorskiej badała 6000 lat historii na temat interakcji między nauką a filozofią. Interesują ją naturalne metody uzdrawiania, które działają we współpracy z naturą, a nie w opozycji do niej. Ma doświadczenie w komunikacji ze zwierzętami, refleksologii, dotyku kwantowym i EFT. Jest mistrzynią Reiki oraz jego certyfikowaną instruktorką.

Fot. http://www.coloradosagelearningcenter.com/Faculty.html

Anthony William

Anthony William – autor licznych bestsellerów New York Timesa, przyszedł na świat z wyjątkową umiejętnością: potrafi komunikować się z Duchem, który dostarcza mu niezwykle szczegółowych diagnoz często wybiegających poza stan wiedzy współczesnej nauki. W wieku czterech lat wprawił w zdumienie całą rodzinę, oznajmiając, że pomimo braku widocznych objawów jego babcia choruje na raka płuc – co wkrótce potwierdziło badanie lekarskie. Od tego czasu Anthony używa swego daru, by „odczytywać” choroby i umożliwić cierpiącym powrót do zdrowia.

Z jego terapii skorzystały już miliony osób na całym świecie

Dzięki niezwykłej trafności diagnoz i dużej skuteczności terapii „Boski Lekarz” zaskarbił sobie zaufanie i oddanie milionów pacjentów, w tym wielu gwiazd filmu, piosenkarzy, milionerów, sportowców, popularnych pisarzy i wielu, wielu innych osób, którym dopiero Anthony William pomógł wrócić do zdrowia. Anthony pomaga też lekarzom rozwiązać najtrudniejsze zagadki medyczne.

Fot. https://www.hayhouseradio.com/#!/host/anthony-william

Lisa Williams

Lisa Williams – medium i jasnowidz o niezwykłej umiejętności komunikowania się z bliskimi i przyjaciółmi, którzy są już po Drugiej Stronie. Wystąpiła w wielu popularnych programach m.in. Oprah, Good Morning America, Larry King Live.

Fot. http://www.animaldreamingpublishing.com/7-night-pacific-island-cruise-with-lisa-williams/

ZAPISZ SIĘ