Autorzy

Znajdziesz tu światowych ekspertów w swoich dziedzinach, jak i rodzimych certyfikowanych doradców życiowych. Stale śledzimy rankingi popularności autorów, a tematykę publikacji dobieramy tak, by były one jak najbardziej satysfakcjonujące dla polskiego czytelnika. Analizujemy trendy autorskie na Zachodzie, byś stale poznawał nowe autorytety. Najbardziej znanych autorów i ich topowe publikacje pozyskaliśmy na równi z ich światową popularnością. Należą do nich m.in. dr Anodea Judith, dr Christiane Northrup, Anthony William, dr Joe Dispenza, a wielu z nich zostało uznanych za bestsellerowych autorów New York Timesa.

Z nami odkryjesz grono wybitnych polskich ekspertów – Sylwii Kuleszy, Jolanty Romualdy Gałązkiewicz-Gołębiewskiej, Hanny Onifade czy Kazimiery Sokołowskiej. Ich doświadczenie pozwoli Ci na zgłębianie wiedzy z dziedzin takich jak kwantowość, parapsychologia, rozwój osobisty, astrologia czy Tarot.

Dzięki ich publikacjom poszerzysz swoje horyzonty i uzyskasz dostęp najnowszych badań oraz informacji w zakresie jogi czakralnej, życia po śmierci, tarota anielskiego, zdrowego odżywiania czy ponadprzeciętnych zdolności naszego umysłu. Poznasz także odpowiedź na odwieczne pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę.
Już dziś sprawdź, jakich bestsellerowych autorów udało się nam pozyskać i co dla Ciebie przygotowaliśmy.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
dr Leo Galland

Doktor Leo Galland – zdobył międzynarodowe uznanie jako lekarz, badacz, wykładowca oraz autor bestsellerów. Ukończył Uniwersytet Harvarda oraz New York University School of Medicine, jest wymieniany w takich rankingach jak America’s Top Doctors, Leading Physicians of the World czy leksykonie Who is who.

Wielokrotnie nagradzany za swoje osiągnięcia

W swojej dziedzinie otrzymał liczne nagrody, w tym nagrodę Albert Norris Marquis Lifetime Achievement Award, przyznawaną przez Marquis – wydawcę amerykańskiej edycji leksykonu Who is who, nagrodę Linus Pauling Award, przyznawaną przez Institute of Functional Medicine oraz Seelig Magnesium Award, którą przyznaje American College of Nutrition.

Cytowany w mediach i publikacjach

Doktor Galland jest autorem licznych artykułów naukowych i wielu rozdziałów w podręcznikach akademickich. Udzielał też wywiadów dla magazynów takich jak New York Times, The Washington Post, Newsweek, Good Morning America czy TODAY, jak również stacji nadawczych: MSNBC, CNN oraz Fox News.

Prawda o Niebie ujawniona

W oparciu o jedną z książek dr Gallanda nakręcono program telewizyjny o tym samym tytule. Jak dotąd wyemitowano go w całych Stanach Zjednoczonych już ponad tysiąc razy.

Fot. https://onecellonelightradio.wordpress.com/2016/06/22/dr-hildy-and-dr-leo-galland-allergy-solution/

Jolanta Romualda Gałązkiewicz-Gołębiewska

Jolanta Romualda Gałązkiewicz-Gołębiewska – od ponad dwudziestu lat praktykuje astrologię urodzeniową, którą stawia na pierwszym miejscu wśród nauk ezoterycznych. Ukończyła studium z zakresu psychologii alternatywnej i uzyskała oficjalny tytuł astropsychologa i doradcy życiowego. W wolnych chwilach projektuje wnętrza w stylu gotyckim i kibicuje kierowcom rajdów WRC.

dr Zhi Gang Sha

Dr Zhi Gang Sha – jest duchowym nauczycielem i uznawanym na całym świecie mistrzem uzdrawiania, a także twórcą Medycyny Duszy, Umysłu i Ciała. Posiada dyplom lekarza medycyny konwencjonalnej i Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Specjalista wielu starożytnych dyscyplin takich jak: Qi Gong, Tai Chi, kung fu, feng shui oraz I Ching. Jest również ekspertem najbardziej zaawansowanej nauki uzdrawiania komórkowego, która obecnie pojawiła się w Chinach. Dzięki wyjątkowym umiejętnościom oraz stosowaniu innowacyjnych metod leczenia odmienił życie tysięcy ludzi. Przez wiele lat współpracował ze Światową Organizacją Zdrowia (WHO) w Pekinie. W 2006 roku został uhonorowany nagrodą Komisji Pamięci Martina Luthera Kinga Juniora za wybitną pracę na rzecz szerzenia pokoju i uzdrawiania.

Mircea Ighisan George

Mircea Ighisan George – prowadzi seminaria i szkolenia z metody dwupunktowej i innych sposobów transformacji. Jest autorem bestsellerowej książki Metoda dwupunktowa.

Fot. http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2016/06/245-uzdrawianie-metoda-dwupunktowa.html

Marzena Gęsiarz

Marzena Gęsiarz – mieszka w Częstochowie. Świat ezoteryki jest jej pasją i interesował ją od zawsze. Jest Mistrzem i Nauczycielem Reiki, malarką intuicyjną, Nauczycielem Vedic Art oraz ekspertem feng shui. Potrzebującym przesyła energię Reiki, która
uzdrawia, oczyszcza i harmonizuje czakry. Liczne kursy i warsztaty pozwoliły jej uzyskać ogromną wiedzę parapsychologiczną.

Fot. http://vedicart.pl/gesiarz-marzena/

Piotr Gibaszewski

Piotr Gibaszewski – Astrologią i tarotem zajmuje się od 1990 roku. Ukończył szkołę psychotroniczną. Jest również absolwentem wydziału filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, a konkretnie religioznawstwa. Kierunkiem jego badań naukowych jest współczesna apokaliptyka oraz jej przejawy w kulturze, mediach i religii. Jego pracę magisterską: „Tarot-historia i rozwój ezoterycznej doktryny, a fenomen tarotowej kartomancji” wydało Studio Astropsychologii.

Fot. https://www.goldenline.pl/piotr-gibaszewski/

Dagmara Gmitrzak

Dagmara Gmitrzak – trenerka rozwoju osobistego, socjolog, terapeutka holistyczna, muzykoterapeutka, autorka książek, dziennikarka, lektorka, podróżniczka, prowadzi warsztaty w Polsce i za granicą.

Fot. https://www.goldenline.pl/dagmara-gmitrzak/

Jonathan Goldman

Jonathan Goldman – jest uważany za współtwórcę nowoczesnej terapii dźwiękiem i kontynuuje swoją pionierską działalność w tym zakresie już od ponad dwudziestu pięciu lat. Jest też pisarzem oraz zdobywającym liczne nagrody muzykiem, autorem czterech książek oraz ponad dwudziestu płyt. W swojej pracy łączy duchowe oraz naukowe aspekty dźwięku jako środka leczniczego, przynoszącego uzdrowienie oraz transformację.

Uzdrowiciel czujący „bluesa”

Ten były rockman doświadczył transformacyjnej mocy muzyki we własnym życiu. W latach 80. ubiegłego wieku założył stowarzyszenie Sound Healers Association, któremu przewodniczy do dzisiaj, a które dedykowane jest krzewieniu wiedzy oraz świadomości na temat uzdrawiających właściwości dźwięku oraz muzyki. Jonathan założył również Spirit Music, firmę produkującą muzykę przeznaczoną do medytacji, relaksacji oraz autotransformacji.

Jonathan jest jednocześnie prezesem tej firmy oraz absolwentem studiów magisterskich na Lesley University. Prowadzi badania naukowe w zakresie wykorzystania dźwięku oraz muzyki w celach terapeutycznych. Współpracował z ekspertami w tej dziedzinie, zajmującymi się nią zarówno od strony naukowej jak i tradycji duchowej. Mistrz pieśni religijnych Dalajlamy z Drepung Loseling Monastery namaścił go na nauczyciela tybetańskiego śpiewu alikwotowego. Jest również prowadzącym wykłady członkiem International Society for Music and Medicine.

Fot. https://za.pinterest.com/pin/370139663094236493/

prof. Amit Goswami

Amit Goswami jest emerytowanym profesorem, który wykładał fizykę teoretyczną na Uniwersytecie w Oregonie w Eugene, gdzie przebywa od 1968 roku. Jest pionierem nowego paradygmatu znanego jako „nauka wewnątrz świadomości”. Autor książkowych bestsellerów.
Wystąpił w filmie What the bleep do we know?

Fot. https://www.theosophical.org/publications/quest-magazine/42-publications/quest-magazine/1414-quantum-yoga-a-view-through-the-visionary-window

Kyle Gray

Kyle Gray – jest najmłodszym i najbardziej rozchwytywanym ekspertem od aniołów w Wielkiej Brytanii. Odkrył swój talent w wieku zaledwie czterech lat, kiedy to odwiedziła go dusza jego zmarłej babci. Od tamtego momentu Kyle utrzymuje silne połączenie z aniołami, które do dziś prowadzą go w duchowym rozwoju talentów. Przez lata ukrywał swoje zdolności. Dzisiaj jednak poświęca całe swoje życie i pomaga innym ludziom otworzyć się na obecność tych boskich istot. Swoimi umiejętnościami dzieli się na warsztatach, podczas prezentacji oraz treningów.

Fot. https://udaya.com/category/teachers/udaya-teachers/kyle-gray/

Pam Grout

Pam Grout – autorka szesnastu książek, trzech sztuk, serialu telewizyjnego, a nawet dwóch aplikacji na iPhone’a. Pisze dla magazynu People, CNNgo.com, The Huffington Post, a także prowadzi własnego bloga podróżniczego. W swojej najnowszej książce dzieli się spostrzeżeniami, które całkowicie odmienią Twoje spojrzenie na rzeczywistość.

Fot. http://paradisefoundsantabarbara.com/whats-new/book-picks-thank-grow-rich-a-30-day-experiment-in-shameless-gratitude-and-unabashed-joy-by-pam-grout/

ZAPISZ SIĘ