Autorzy

Znajdziesz tu światowych ekspertów w swoich dziedzinach, jak i rodzimych certyfikowanych doradców życiowych. Stale śledzimy rankingi popularności autorów, a tematykę publikacji dobieramy tak, by były one jak najbardziej satysfakcjonujące dla polskiego czytelnika. Analizujemy trendy autorskie na Zachodzie, byś stale poznawał nowe autorytety. Najbardziej znanych autorów i ich topowe publikacje pozyskaliśmy na równi z ich światową popularnością. Należą do nich m.in. dr Anodea Judith, dr Christiane Northrup, Anthony William, dr Joe Dispenza, a wielu z nich zostało uznanych za bestsellerowych autorów New York Timesa.

Z nami odkryjesz grono wybitnych polskich ekspertów – Sylwii Kuleszy, Jolanty Romualdy Gałązkiewicz-Gołębiewskiej, Hanny Onifade czy Kazimiery Sokołowskiej. Ich doświadczenie pozwoli Ci na zgłębianie wiedzy z dziedzin takich jak kwantowość, parapsychologia, rozwój osobisty, astrologia czy Tarot.

Dzięki ich publikacjom poszerzysz swoje horyzonty i uzyskasz dostęp najnowszych badań oraz informacji w zakresie jogi czakralnej, życia po śmierci, tarota anielskiego, zdrowego odżywiania czy ponadprzeciętnych zdolności naszego umysłu. Poznasz także odpowiedź na odwieczne pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę.
Już dziś sprawdź, jakich bestsellerowych autorów udało się nam pozyskać i co dla Ciebie przygotowaliśmy.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Radleigh C. Valentine

Radleigh Valentine – bestsellerowy autor, mówca, medium i doradca duchowy. Współpracuje z Doreen Virtue, wraz z którą stworzył pięć talii Tarota oraz kart anielskich. Urodził się i wychował w Tennessee w Stanach Zjednoczonych. Dziś jest rozpoznawany na całym świecie – od 2012 roku przemawiał na ponad 70 konferencjach w 10 krajach, włączając w to wydarzenia o nazwie „I Can Do It” organizowane przez Hay House. Radleigh jest także regularnym uczestnikiem corocznego szczytu Hay House World Summit w Londynie oraz Engelkongress w Niemczech i Austrii.

Fot. https://www.youtube.com/user/radleigh

Rose Vanden Eynden

Rose Vanden Eynden – cały swój czas poświęca na zgłębianie tajemnicy świata duchów. W wieku szesnastu lat czytała karty Tarota, gdy miała dwadzieścia lat, została profesjonalnym medium. Pomogła już setkom ludzi uzdrowić relacje z tymi, którzy odeszli.

Fot. https://twitter.com/roseofavalon

Iyanla Vanzant

Iyanla Vanzant – ceniona pisarka i mówczyni, a także jedna z najbardziej wpływowych trenerów rozwoju osobistego. Producentka i twórczyni bijącego rekordy popularności programu Iyanla: Fix my Life w Oprah Winfrey Network. Współzałożycielka i dyrektorka instytutu zajmującego się wspieraniem rozwoju duchowego. Jej książki należą do bestsellerów New York Timesa.

Fot. http://iyanla.co/

dr Alberto Villoldo

dr Alberto Villoldo – doktor psychologii. Bada wpływ uzdrawiania energetycznego na chemię krwi i mózgu. Zajmuje się również szamanizmem, który praktykuje w Peru i Amazonii.

Fot. https://blog.bulletproof.com/79-shamanic-biohacking-with-alberto-villoldo-podcast/

dr Doreen Virtue

dr Doreen Virtue – bestsellerowa autorka książek i talii wróżebnych oraz jasnowidząca doktor psychologii. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń odżywiania. Prowadzi warsztaty na całym świecie. Wielokrotnie gościła w Oprah, The View, Good Morning America i wielu innych popularnych programach.

Fot. http://gururating.org/2017/03/17/doreen-virtue/

Vladimir Voeikov

Vladimir Voeikov – doktor nauk biologicznych, profesor na wydziale biologii na uniwersytecie Łomonosowa w Moskwie, autor ponad 400 artykułów naukowych, laureat złotej nagrody Prigogina w 2003 roku. Przez wiele lat blisko współpracował z Fritzem Poppem, a następnie z Emilio Del Giudicem.

Fot. http://www.sis-congress.ru/speakers/dr-vladimir-voeikov/

Pascal Voggenhuber

Pascal Voggenhuber urodził się w 1980 r. w Szwajcarii. Łączy znajomość duchowych zagadnień z dowcipnym, praktycznym usposobieniem. Mimo młodego wieku jest jednym z najbardziej znanych mediów w Europie. Zyskał sławę przede wszystkim dzięki kontaktom ze zmarłymi. Poza tym jest popularnym mówcą i prowadzi seminaria w kraju i za granicą. Od 2007 r. opublikował siedem książek i wszystkie uplasowały się w pierwszej dziesiątce listy bestsellerów szwajcarskich publikacji niebeletrystycznych. Jego dzieła są tłumaczone na kilka języków. Miał swój własny program w telewizji „DAS MEDIUM – Nachricht aus dem Jenseits” (Medium – wiadomość z zaświatów) w stacji SAT1 Schweiz, który cieszył się bardzo dużą oglądalnością.

Choć Pascal Voggenhuber zawsze widział duchowe istoty i zmarłych, przez wiele lat intensywnie dokształcał się w zawodzie medium w Szwajcarii i Anglii. Ponowne przybliżanie ludziom Duchowego Świata i przede wszystkim pokazywanie, że życie po śmierci istnieje, uważa za swoje powołanie.

Fot. https://www.magazin-pascal-voggenhuber.ch/pascal-voggenhuber/

Coen van der Kroon

Coen van der Kroon – urodził się w Utrechcie w Holandii w 1962 roku. Ma wykształcenie akademickie z języków i kultury greckiej i łacińskiej. Jego praca magisterska dotyczyła starożytnej greckiej ginekologii z porównaniem między medycyną Hipokratesa i Ajurwedy. To był początek jego zainteresowania i studiowania ajurwedy. Coen van der Kroon poświęcił swoje życie zrozumieniu indyjskiej nauki o zdrowiu ajurwedy. Jego misją było wyjaśnienie starożytnych wschodnich rad dotyczących zapobiegania chorobom oraz codziennego zdrowia i dobrego samopoczucia, aby implikacje mogły być zrozumiane przez współczesny umysł Zachodu. Robi to poprzez pisanie do magazynów i książek – w tym międzynarodowego bestsellera – i jego nauczanie, skupione wokół Akademii Ajurwedy (AAS) w Holandii, którą założył w 2005 roku.

Fot. https://twitter.com/coenayurveda

James Van Praagh

James Van Praagh – jest pionierem w dziedzinie mediumizmu i jednym z najbardziej cenionych i szanowanych duchowych nauczycieli. Przez ostatnie trzydzieści lat temat „komunikacji ze zmarłymi” starał się wprowadzić do świadomości publicznej. Pan Van Praagh jest znany jako „medium potwierdzające przeżycie”, co oznacza, że dostarcza dowody życia po śmierci poprzez szczegółowe wiadomości z duchowych królestw.

Fot. https://twitter.com/jamesvanpraagh

ZAPISZ SIĘ