Autorzy

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Radleigh C. Valentine

Radleigh Valentine – bestsellerowy autor, mówca, medium i doradca duchowy. Współpracuje z Doreen Virtue, wraz z którą stworzył pięć talii Tarota oraz kart anielskich. Urodził się i wychował w Tennessee w Stanach Zjednoczonych. Dziś jest rozpoznawany na całym świecie – od 2012 roku przemawiał na ponad 70 konferencjach w 10 krajach, włączając w to wydarzenia o nazwie „I Can Do It” organizowane przez Hay House. Radleigh jest także regularnym uczestnikiem corocznego szczytu Hay House World Summit w Londynie oraz Engelkongress w Niemczech i Austrii.

Fot. https://www.youtube.com/user/radleigh

Rose Vanden Eynden

Rose Vanden Eynden – cały swój czas poświęca na zgłębianie tajemnicy świata duchów. W wieku szesnastu lat czytała karty Tarota, gdy miała dwadzieścia lat, została profesjonalnym medium. Pomogła już setkom ludzi uzdrowić relacje z tymi, którzy odeszli.

Fot. https://twitter.com/roseofavalon

Iyanla Vanzant

Iyanla Vanzant – ceniona pisarka i mówczyni, a także jedna z najbardziej wpływowych trenerów rozwoju osobistego. Producentka i twórczyni bijącego rekordy popularności programu Iyanla: Fix my Life w Oprah Winfrey Network. Współzałożycielka i dyrektorka instytutu zajmującego się wspieraniem rozwoju duchowego. Jej książki należą do bestsellerów New York Timesa.

Fot. http://iyanla.co/

dr Alberto Villoldo

dr Alberto Villoldo – doktor psychologii. Bada wpływ uzdrawiania energetycznego na chemię krwi i mózgu. Zajmuje się również szamanizmem, który praktykuje w Peru i Amazonii.

Fot. https://blog.bulletproof.com/79-shamanic-biohacking-with-alberto-villoldo-podcast/

dr Doreen Virtue

dr Doreen Virtue – bestsellerowa autorka książek i talii wróżebnych oraz jasnowidząca doktor psychologii. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń odżywiania. Prowadzi warsztaty na całym świecie. Wielokrotnie gościła w Oprah, The View, Good Morning America i wielu innych popularnych programach.

Fot. http://gururating.org/2017/03/17/doreen-virtue/

Coen van der Kroon

Coen van der Kroon – urodził się w Utrechcie w Holandii w 1962 roku. Ma wykształcenie akademickie z języków i kultury greckiej i łacińskiej. Jego praca magisterska dotyczyła starożytnej greckiej ginekologii z porównaniem między medycyną Hipokratesa i Ajurwedy. To był początek jego zainteresowania i studiowania ajurwedy. Coen van der Kroon poświęcił swoje życie zrozumieniu indyjskiej nauki o zdrowiu ajurwedy. Jego misją było wyjaśnienie starożytnych wschodnich rad dotyczących zapobiegania chorobom oraz codziennego zdrowia i dobrego samopoczucia, aby implikacje mogły być zrozumiane przez współczesny umysł Zachodu. Robi to poprzez pisanie do magazynów i książek – w tym międzynarodowego bestsellera – i jego nauczanie, skupione wokół Akademii Ajurwedy (AAS) w Holandii, którą założył w 2005 roku.

Fot. https://twitter.com/coenayurveda

James Van Praagh

James Van Praagh – jest pionierem w dziedzinie mediumizmu i jednym z najbardziej cenionych i szanowanych duchowych nauczycieli. Przez ostatnie trzydzieści lat temat „komunikacji ze zmarłymi” starał się wprowadzić do świadomości publicznej. Pan Van Praagh jest znany jako „medium potwierdzające przeżycie”, co oznacza, że dostarcza dowody życia po śmierci poprzez szczegółowe wiadomości z duchowych królestw.

Fot. https://twitter.com/jamesvanpraagh

ZAPISZ SIĘ