Autorzy

Znajdziesz tu światowych ekspertów w swoich dziedzinach, jak i rodzimych certyfikowanych doradców życiowych. Stale śledzimy rankingi popularności autorów, a tematykę publikacji dobieramy tak, by były one jak najbardziej satysfakcjonujące dla polskiego czytelnika. Analizujemy trendy autorskie na Zachodzie, byś stale poznawał nowe autorytety. Najbardziej znanych autorów i ich topowe publikacje pozyskaliśmy na równi z ich światową popularnością. Należą do nich m.in. dr Anodea Judith, dr Christiane Northrup, Anthony William, dr Joe Dispenza, a wielu z nich zostało uznanych za bestsellerowych autorów New York Timesa.

Z nami odkryjesz grono wybitnych polskich ekspertów – Sylwii Kuleszy, Jolanty Romualdy Gałązkiewicz-Gołębiewskiej, Hanny Onifade czy Kazimiery Sokołowskiej. Ich doświadczenie pozwoli Ci na zgłębianie wiedzy z dziedzin takich jak kwantowość, parapsychologia, rozwój osobisty, astrologia czy Tarot.

Dzięki ich publikacjom poszerzysz swoje horyzonty i uzyskasz dostęp najnowszych badań oraz informacji w zakresie jogi czakralnej, życia po śmierci, tarota anielskiego, zdrowego odżywiania czy ponadprzeciętnych zdolności naszego umysłu. Poznasz także odpowiedź na odwieczne pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę.
Już dziś sprawdź, jakich bestsellerowych autorów udało się nam pozyskać i co dla Ciebie przygotowaliśmy.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Philip H. Farber

Philip H. Farber – szanowany autor i mag wykładający w Maybe Logic Academy. Napisał wiele bestsellerowych publikacji o nowym obliczu magii. Jest profesjonalnym hipnotyzerem oraz instruktorem hipnozy i programowania neurolingwistycznego (NLP).

Fot. http://disinfo.com/2013/10/interview-occult-author-nlp-master-philip-h-farber/

dr David R. Hamilton

David R. Hamilton – po uzyskaniu tytułu doktora, przez cztery lata pracował w branży farmaceutycznej. Obecnie, jako autor bestsellerowych książek między innymi Wszystko zaczyna się od myśli, Zaraźliwa moc myślenia, podróżuje po świecie i organizuje warsztaty o tym, jak nasze myśli wpływają na nasze ciało. Strona internetowa: www.drdavidhamilton.com

Fot. http://drdavidhamilton.com/biography/

Maureen Hancock

Maureen Hancock – znana medium, wykładowczyni i uzdrowicielka stosująca metody naturalne. Należy do Stowarzyszenia Prywatnych Detektywów i wykorzystując przekazy z zaświatów pomaga w odnajdywaniu zaginionych osób i rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.

Fot. https://kripalu.org/presenters-programs/presenters/maureen-hancock

Jean Haner

Jean Haner – potrafi fizycznie wyczuwać i pracować z energią ludzi i miejsc. Już jako dziecko była bardzo wrażliwa, a wibracje innych osób oraz środowiska miały na nią nadmierny wpływ. Na szczęście, po trzydziestu latach ćwiczeń, nauki i zdobywania doświadczenia, swoje zdolności przekształciła w siłę i rozwinęła zdolność do pracy z energią na bardzo subtelnym poziomie. Ponieważ doświadczyła zarówno korzyści, jak i wyzwań wiążących się z byciem empatką, Jean uważana jest teraz za nauczycielkę pracy z energią, wykazującą się dużym współczuciem i efektywnością.

Fot. https://twitter.com/jeanhaner

Doron Hanoch

Doron Hanoch – instruktor jogi, certyfikowany konsultant do spraw żywienia oraz holistyczny szef kuchni. Podróżuje po całym świecie, prowadzi warsztaty i regularnie odwiedza Indie, aby pogłębić swoją wiedzę na temat jogi i ajurwedy. Jego strona: www.doronyoga.com.

Fot. https://www.saatchiart.com/dhanoch

Dorothy Harbour

Dorothy Harbour – jest utalentowanym medium energetycznym. Aury i pola energetyczne otaczających ją ludzi widywała odkąd była dzieckiem. W 1985 roku porzuciła karierę w branży ubezpieczeniowej, aby zająć się doradztwem duchowym. Łącząc doświadczenia korporacyjne brokera ubezpieczeniowego z intuicyjnymi umiejętnościami uzdrawiania energetycznego, Dorothy ma teraz prywatną praktykę, gdzie naucza samoobrony psychicznej i leczy za pomocą terapii energetycznej. Mieszka w Niemczech.

Fot. http://www.tributes.com/obituary/show/Dorothy-Harbour-87921266

Olga Häusermann Potschtar

Olga Häusermann Potschtar urodziła się w Rosji, a od wielu lat mieszka w Niemczech, gdzie uczy rosyjskiej sztuki uzdrawiania oraz medycyny informacyjnej. Prowadzi własną praktykę uzdrowicielską i jest cenioną doradczynią w sprawach żywienia.

Fot. http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2016/03/223-rosyjska-medycyna-informacyjna.html

Sabine Hauswald

Sabine Hauswald – początkowo obrała zawód fizjoterapeutki i wykonywała go przez ponad dwadzieścia lat. Następnie w większym stopniu zajmowały ją wielkie systemy medyczne świata. Odbyła szkolenia z dziedziny Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, pracy z energią, ajurwedy, tradycyjnej medycyny europejskiej, medycyny astrologicznej i astrologii. W 2007 roku zdała egzamin na specjalistę medycyny niekonwencjonalnej, a następne zdobyła kwalifikacje w dziedzinie terapii neuralnej. Nauczyła się również tradycyjnego ziołolecznictwa, naturopatii oraz medycyny ortomolekularnej.

Holistyczne podejście do zdrowia

Dzięki kontaktom z licznymi pacjentami i swojej wnikliwości, zgłębiła problematykę chorób tarczycy i układu hormonalnego. Przeszła szkolenie z dziedziny coachingu przywódczego, dzięki czemu zintegrowała swoją pasję dla zdrowia człowieka oraz kosmicznych współzależności, aby w szczególny sposób edukować i budzić świadomość ludzi. Dzięki głębokiej wiedzy medycznej i astrologicznej, wspiera jako coach swoich klientów na drodze do silnego, szczęśliwego i zdrowszego życia.

Poznanie siebie prowadzi do poprawy zdrowia

Organizuje między innymi indywidualne, uzdrowicielskie sesje i coachingi. Podczas wykładów i intensywnych warsztatów można się zapoznać z jej podejściem do kwestii zrównoważonej, harmonijnej pracy tarczycy oraz programem „Happy Hormones”.

Fot. http://spiritmoment.de/item/sabine-hauswald-gesundheit-mit-allen-sinnen

Thorsten Havener

Thorsten Havener – artysta, trener, wielka medialna osobowość, genialny obserwator ludzi oraz mistrz sztuki czytania w myślach. Swoje zdolności prezentuje w zapierających dech widowiskach i cieszących się ogromną popularnością pokazach na żywo. Występuje w wielu programach telewizyjnych i radiowych. Jego książki przetłumaczono na 16 języków i w wielu krajach stały się bestsellerami osiągając milionowe nakłady. Sueddeutsche Zeitung określił go mianem „wschodzącego cudu świata”.

Fot. http://www.focus.de/kultur/kino_tv/gedankenleser-thorsten-havener-im-interview-das-sind-die-tricks-von-jauchs-millionen-gewinner_aid_938343.html

Timber Hawkeye

Timber Hawkeye – urodził się w Izraelu, skąd wieku 13 lat przeniósł się wraz z rodzicami do San Francisco. Jako szesnastolatek odkrył książki Eknatha Easwarana, dzięki którym zainteresował się medytacją i treningiem uważności. Pracował w kilku kancelariach prawniczych, a po przeprowadzce z Kalifornii do Seattle, zorientował się, że choć w obecnej pracy zarabia o połowę mniej niż w poprzedniej, to jest dużo szczęśliwszy. Praca w korporacji nie sprawiała mu radości ani satysfakcji.

Poszukiwanie szczęścia

Przełomowym momentem w jego życiu okazała się firmowa impreza z okazji 30-lecia pracy jednego z jego współpracowników. Wtedy postanowił, że musi coś zmienić, bo nie chce spędzić połowy życia w korporacji. Sprzedał praktycznie cały swój dobytek, spakował walizki i przeprowadził się na Hawaje w poszukiwaniu spokoju i szczęścia.

Swoje miejsce na ziemi

W Honolulu postanowił wieść proste życie. Pracował dorywczo na wyspie zarabiając tylko na pokrycie minimalnych kosztów, a resztę swego czasu spędzał grając w siatkówkę plażową i tenisa, na turystyce i niezależnych studiach różnych religii świata i psychologii. Chciał też lepiej rozumieć, w co ludzie wierzą i dlaczego zachowują się tak a nie inaczej. W ten właśnie sposób zrodził się pomysł na napisanie książki, która mogłaby stać się inspiracją dla szerszego kręgu czytelników.

Fot. http://www.bornhappy.co/interview-timber-hawkeye-buddhist-bootcamp-happiness-podcast/

Louise Hay

Louise Hay – autorka międzynarodowych bestsellerów. Prowadzi wykłady i szkolenia, a na swoim koncie ma już ponad pięćdziesiąt milionów sprzedanych książek. Przez ponad trzydzieści lat, podróżując po całym świecie, pomagała innym ludziom odkryć i wykorzystać własny potencjał do samoleczenia i wewnętrznego rozwoju. Wystąpiła w The Oprah Winfrey Show oraz wielu innych programach telewizyjnych i radiowych, zarówno w USA, jak i innych krajach.

Fot. http://healyourlifetrainingcanada.com/louise-l-hay/

Karen Henson Jones

Karen Henson Jones – współzałożycielka ośrodka Malibu Beach. Jest również asystentką Khena Rinpoche, założyciela szkoły Siddhartha i najwyższego opata indyjskiego klasztoru Taszilunpo. Karen ukończyła studia na Corwell University i London Business School. Strona internetowa: www.karenhensonjones.com

Fot. http://www.illustradolife.com/artist-spotlight-karen-henson-jones/

ZAPISZ SIĘ