Autorzy

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Philip H. Farber

Philip H. Farber – szanowany autor i mag wykładający w Maybe Logic Academy. Napisał wiele bestsellerowych publikacji o nowym obliczu magii. Jest profesjonalnym hipnotyzerem oraz instruktorem hipnozy i programowania neurolingwistycznego (NLP).

Fot. http://disinfo.com/2013/10/interview-occult-author-nlp-master-philip-h-farber/

dr David R. Hamilton

David R. Hamilton – po uzyskaniu tytułu doktora, przez cztery lata pracował w branży farmaceutycznej. Obecnie, jako autor bestsellerowych książek między innymi Wszystko zaczyna się od myśli, Zaraźliwa moc myślenia, podróżuje po świecie i organizuje warsztaty o tym, jak nasze myśli wpływają na nasze ciało. Strona internetowa: www.drdavidhamilton.com

Fot. http://drdavidhamilton.com/biography/

Maureen Hancock

Maureen Hancock – znana medium, wykładowczyni i uzdrowicielka stosująca metody naturalne. Należy do Stowarzyszenia Prywatnych Detektywów i wykorzystując przekazy z zaświatów pomaga w odnajdywaniu zaginionych osób i rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.

Fot. https://kripalu.org/presenters-programs/presenters/maureen-hancock

Jean Haner

Jean Haner – potrafi fizycznie wyczuwać i pracować z energią ludzi i miejsc. Już jako dziecko była bardzo wrażliwa, a wibracje innych osób oraz środowiska miały na nią nadmierny wpływ. Na szczęście, po trzydziestu latach ćwiczeń, nauki i zdobywania doświadczenia, swoje zdolności przekształciła w siłę i rozwinęła zdolność do pracy z energią na bardzo subtelnym poziomie. Ponieważ doświadczyła zarówno korzyści, jak i wyzwań wiążących się z byciem empatką, Jean uważana jest teraz za nauczycielkę pracy z energią, wykazującą się dużym współczuciem i efektywnością.

Fot. https://twitter.com/jeanhaner

Doron Hanoch

Doron Hanoch – instruktor jogi, certyfikowany konsultant do spraw żywienia oraz holistyczny szef kuchni. Podróżuje po całym świecie, prowadzi warsztaty i regularnie odwiedza Indie, aby pogłębić swoją wiedzę na temat jogi i ajurwedy. Jego strona: www.doronyoga.com.

Fot. https://www.saatchiart.com/dhanoch

Dorothy Harbour

Dorothy Harbour – jest utalentowanym medium energetycznym. Aury i pola energetyczne otaczających ją ludzi widywała odkąd była dzieckiem. W 1985 roku porzuciła karierę w branży ubezpieczeniowej, aby zająć się doradztwem duchowym. Łącząc doświadczenia korporacyjne brokera ubezpieczeniowego z intuicyjnymi umiejętnościami uzdrawiania energetycznego, Dorothy ma teraz prywatną praktykę, gdzie naucza samoobrony psychicznej i leczy za pomocą terapii energetycznej. Mieszka w Niemczech.

Fot. http://www.tributes.com/obituary/show/Dorothy-Harbour-87921266

Olga Häusermann Potschtar

Olga Häusermann Potschtar urodziła się w Rosji, a od wielu lat mieszka w Niemczech, gdzie uczy rosyjskiej sztuki uzdrawiania oraz medycyny informacyjnej. Prowadzi własną praktykę uzdrowicielską i jest cenioną doradczynią w sprawach żywienia.

Fot. http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2016/03/223-rosyjska-medycyna-informacyjna.html

Sabine Hauswald

Sabine Hauswald – początkowo obrała zawód fizjoterapeutki i wykonywała go przez ponad dwadzieścia lat. Następnie w większym stopniu zajmowały ją wielkie systemy medyczne świata. Odbyła szkolenia z dziedziny Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, pracy z energią, ajurwedy, tradycyjnej medycyny europejskiej, medycyny astrologicznej i astrologii. W 2007 roku zdała egzamin na specjalistę medycyny niekonwencjonalnej, a następne zdobyła kwalifikacje w dziedzinie terapii neuralnej. Nauczyła się również tradycyjnego ziołolecznictwa, naturopatii oraz medycyny ortomolekularnej.

Holistyczne podejście do zdrowia

Dzięki kontaktom z licznymi pacjentami i swojej wnikliwości, zgłębiła problematykę chorób tarczycy i układu hormonalnego. Przeszła szkolenie z dziedziny coachingu przywódczego, dzięki czemu zintegrowała swoją pasję dla zdrowia człowieka oraz kosmicznych współzależności, aby w szczególny sposób edukować i budzić świadomość ludzi. Dzięki głębokiej wiedzy medycznej i astrologicznej, wspiera jako coach swoich klientów na drodze do silnego, szczęśliwego i zdrowszego życia.

Poznanie siebie prowadzi do poprawy zdrowia

Organizuje między innymi indywidualne, uzdrowicielskie sesje i coachingi. Podczas wykładów i intensywnych warsztatów można się zapoznać z jej podejściem do kwestii zrównoważonej, harmonijnej pracy tarczycy oraz programem „Happy Hormones”.

Fot. http://spiritmoment.de/item/sabine-hauswald-gesundheit-mit-allen-sinnen

Thorsten Havener

Thorsten Havener – artysta, trener, wielka medialna osobowość, genialny obserwator ludzi oraz mistrz sztuki czytania w myślach. Swoje zdolności prezentuje w zapierających dech widowiskach i cieszących się ogromną popularnością pokazach na żywo. Występuje w wielu programach telewizyjnych i radiowych. Jego książki przetłumaczono na 16 języków i w wielu krajach stały się bestsellerami osiągając milionowe nakłady. Sueddeutsche Zeitung określił go mianem „wschodzącego cudu świata”.

Fot. http://www.focus.de/kultur/kino_tv/gedankenleser-thorsten-havener-im-interview-das-sind-die-tricks-von-jauchs-millionen-gewinner_aid_938343.html

Timber Hawkeye

Timber Hawkeye – urodził się w Izraelu, skąd wieku 13 lat przeniósł się wraz z rodzicami do San Francisco. Jako szesnastolatek odkrył książki Eknatha Easwarana, dzięki którym zainteresował się medytacją i treningiem uważności. Pracował w kilku kancelariach prawniczych, a po przeprowadzce z Kalifornii do Seattle, zorientował się, że choć w obecnej pracy zarabia o połowę mniej niż w poprzedniej, to jest dużo szczęśliwszy. Praca w korporacji nie sprawiała mu radości ani satysfakcji.

Poszukiwanie szczęścia

Przełomowym momentem w jego życiu okazała się firmowa impreza z okazji 30-lecia pracy jednego z jego współpracowników. Wtedy postanowił, że musi coś zmienić, bo nie chce spędzić połowy życia w korporacji. Sprzedał praktycznie cały swój dobytek, spakował walizki i przeprowadził się na Hawaje w poszukiwaniu spokoju i szczęścia.

Swoje miejsce na ziemi

W Honolulu postanowił wieść proste życie. Pracował dorywczo na wyspie zarabiając tylko na pokrycie minimalnych kosztów, a resztę swego czasu spędzał grając w siatkówkę plażową i tenisa, na turystyce i niezależnych studiach różnych religii świata i psychologii. Chciał też lepiej rozumieć, w co ludzie wierzą i dlaczego zachowują się tak a nie inaczej. W ten właśnie sposób zrodził się pomysł na napisanie książki, która mogłaby stać się inspiracją dla szerszego kręgu czytelników.

Fot. http://www.bornhappy.co/interview-timber-hawkeye-buddhist-bootcamp-happiness-podcast/

Louise Hay

Louise Hay – autorka międzynarodowych bestsellerów. Prowadzi wykłady i szkolenia, a na swoim koncie ma już ponad pięćdziesiąt milionów sprzedanych książek. Przez ponad trzydzieści lat, podróżując po całym świecie, pomagała innym ludziom odkryć i wykorzystać własny potencjał do samoleczenia i wewnętrznego rozwoju. Wystąpiła w The Oprah Winfrey Show oraz wielu innych programach telewizyjnych i radiowych, zarówno w USA, jak i innych krajach.

Fot. http://healyourlifetrainingcanada.com/louise-l-hay/

Karen Henson Jones

Karen Henson Jones – współzałożycielka ośrodka Malibu Beach. Jest również asystentką Khena Rinpoche, założyciela szkoły Siddhartha i najwyższego opata indyjskiego klasztoru Taszilunpo. Karen ukończyła studia na Corwell University i London Business School. Strona internetowa: www.karenhensonjones.com

Fot. http://www.illustradolife.com/artist-spotlight-karen-henson-jones/

ZAPISZ SIĘ