Autorzy

Znajdziesz tu światowych ekspertów w swoich dziedzinach, jak i rodzimych certyfikowanych doradców życiowych. Stale śledzimy rankingi popularności autorów, a tematykę publikacji dobieramy tak, by były one jak najbardziej satysfakcjonujące dla polskiego czytelnika. Analizujemy trendy autorskie na Zachodzie, byś stale poznawał nowe autorytety. Najbardziej znanych autorów i ich topowe publikacje pozyskaliśmy na równi z ich światową popularnością. Należą do nich m.in. dr Anodea Judith, dr Christiane Northrup, Anthony William, dr Joe Dispenza, a wielu z nich zostało uznanych za bestsellerowych autorów New York Timesa.

Z nami odkryjesz grono wybitnych polskich ekspertów – Sylwii Kuleszy, Jolanty Romualdy Gałązkiewicz-Gołębiewskiej, Hanny Onifade czy Kazimiery Sokołowskiej. Ich doświadczenie pozwoli Ci na zgłębianie wiedzy z dziedzin takich jak kwantowość, parapsychologia, rozwój osobisty, astrologia czy Tarot.

Dzięki ich publikacjom poszerzysz swoje horyzonty i uzyskasz dostęp najnowszych badań oraz informacji w zakresie jogi czakralnej, życia po śmierci, tarota anielskiego, zdrowego odżywiania czy ponadprzeciętnych zdolności naszego umysłu. Poznasz także odpowiedź na odwieczne pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę.
Już dziś sprawdź, jakich bestsellerowych autorów udało się nam pozyskać i co dla Ciebie przygotowaliśmy.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Chrisitine Arana Fader

Christine Arana Fader – „pani smoków”, w 2000 roku została połączona poprzez Duchowy Świat z energią smoków. Przez 10 lat szkoliła się w zakresie świetlanej wiedzy oraz smoków, a w 2010 roku upubliczniła swoją pracę. W latach 2003 i 2004 stwierdziła, że zmieniły się dwa kolory jej czakr. Intensywnie pracowała nad nowymi barwami, był to bardzo powolny proces.

W 2009 roku Christine Arana Fader zaczęła zapisywać mądrości oraz transy. Od tego momentu z powrotem przeniosła Duchowy Świat do Avalon. Energie Świętej Wyspy dały jej moc, ducha walki i odwagę, aby iść nową drogą.

Za pośrednictwem swoich warsztatów, książek, zestawów kart oraz płyt CD chciałaby podzielić się ze wszystkimi wiedzą i informacjami uzyskanymi od Świata Duchowego, aby zasiać w sercach ludzi pełne światła ziarno Nowego Świata.

https://www.schirner.com/katalog/christine-arana-fader-a-376.html

Emmet Fox

Emmet Fox (1886-1951) – autor międzynarodowego hitu „Kazanie na górze”. Jest jednym z najbardziej wpływowych przywódców duchowych dwudziestego wieku i pionierem Ruchu Nowej Myśli. Jego śmiały i dynamiczny przekaz odnośnie tego w jaki sposób myśli kształtują naszą rzeczywistość, zmienił życie milionów ludzi na całym świecie i wpłynął na wielu autorów bestsellerów poświęconych duchowości takich jak: Wayne Dyer, Esther Hicks i Louise Hay.

Fot. http://www.revbates.tv/emmetfox.htm

Dougall Fraser

Dougall Fraser – jasnowidz o międzynarodowej renomie, autor i kosmiczny coach. W pracy posiłkuje się terapią kolorów, jasnowidzeniem, intuicją, empatią, a nawet zasadami dotyczącymi wystroju wnętrz. Dzięki temu pomaga ludziom zgłębiać, a następnie osiągać własne cele i marzenia. Wygłaszał odczyty podczas OWN U – imprezy organizowanej przez OWN – a także był gościem wielu programów, takich jak: Dr. Phil, The Real Housewives of O.C., Dancing with the Stars oraz Good Day L.A. Jest również wziętym blogerem portalu Huffington Post oraz współgospodarzem talk show That Sex Show nadawanego na kanale LOGO.

Fot. https://twitter.com/dougallfraser

Tom Fritze

Tom Fritze – urodzony w 1965 roku, rozpoczął karierę jako profesjonalny muzyk, następnie studiował dziennikarstwo i architekturę. Po latach sukcesów w reklamie jako dyrektor kreatywny, pracował jako reżyser reklam i dokumentalista. Kilka z jego filmów zdobyło międzynarodowe nagrody. Jest autorem książek o tematyce duchowej.

Mark L. Fuerst

Mark L. Fuerst – jest pisarzem medycznym oraz współautorem dziewięciu książek, w tym trzech wydań „Przewodnika po płodności”. Jako niezależny dziennikarz od ponad 30 lat, jego artykuły pojawiają się w popularnych magazynach konsumenckich, takich jak: Family Circle, Dzień Kobiet, Zdrowie, Rodzice i Self. Jego artykuły na temat płodności pojawiły się w Good Housekeeping, Woman’s World, Baby Talk i syndykacie gazety United Features. Fuerst uzyskał dyplom z biologii od Dickinson College oraz tytuł magistra z dziennikarstwa na Uniwersytecie Missouri w Kolumbii. Mieszka w Brooklynie w Nowym Jorku z żoną i dwójką dzieci.

Michael Furie

Michael Furie – praktykuje magię od ponad osiemnastu lat. Zaczął się jej uczyć w wieku lat dwunastu, a w wieku lat siedemnastu oficjalnie złożył przysięgę Czarostwa. Amerykański czarownik, który praktykuje w tradycji irlandzkiej, jest także kapłanem Cailleach. Mieszka w północnej Kalifornii.

Atasha Fyfe

Atasha Fyfe – studiowała historię i literaturę angielską do stopnia naukowego, zanim uzyskała kwalifikacje psychoterapeuty i hipnoterapeuty i została terapeutką z przeszłości. Z siedzibą w Glastonbury, Atasha prowadzi warsztaty na temat regresu z przeszłości, regularnie publikuje artykuły w czasopismach New Age i dostarcza magiczne doświadczenia regresyjne swoim klientom.

Fot. http://www.blogtalkradio.com/artoflivingwell/2014/03/26/esoterically-speaking-magic-past-lives-with-atasha-fyfe

dr Bruce Fife

Bruce Fife – pisarz, mówca, dietetyk, autor ponad 20 książek. Jest założycielem „Ośrodka do Badań nad Kokosem”, którego celem jest edukacja w dziedzinie zdrowego odżywiania i medycznych aspektów kokosa. Napisał wiele książek poświęconych zdrowiu i odżywianiu. Autor bestselleru „Cud oleju kokosowego”. Jako pierwszy usystematyzował wyniki badań nad właściwościami leczniczymi kokosa. Dlatego też uważa się go za autorytet w tej dziedzinie, mówiąc o nim jako o „Kokosowym Guru”, a wiele osób zwraca się do niego z szacunkiem, mówiąc: „Doktorze Kokos”.

Fot. http://www.coconutresearchcenter.org/savethechildren.htm

Theo Fischer

Theo Fischer – przez ponad dwadzieścia lat pracował, jako konsultant ds. zarządzania. W pewnym momencie zrezygnował z tej funkcji i oddał się swojej pasji, zaczął pisać. Zrozumiał, że zatracił się w otaczającym świecie i zapragnął od życia czegoś więcej niż tylko realizacji kolejnych piętrzących się przed nim obowiązków. Wynikiem przemiany Theo jest publikacja stanowiąca wprowadzenie do praktycznego zastosowania filozofii tao.

Fot. http://www.wienerzeitung.at/themen_channel/wz_reflexionen/zeitgenossen/382723_Theo-Fischer.html

Debbie Ford

Debbie Ford – była amerykańską autorką książek na temat samopomocy, trenerką, wykładowczynią i nauczycielem. Przy pomocy nowoczesnych technik psychologicznych i praktyk duchowych pomaga swoim czytelnikom pokonać ich ciemną stronę. W kolejnych latach napisała jeszcze osiem książek, które sprzedały się w ponad milionie egzemplarzy i zostały przetłumaczone na 32 języki. Prowadziła warsztaty Shadow Process, programy telewizyjne i radiowe, a także ustanowiła Ford Institute for Transformational Training.

Fot. http://www.lifecoachmary.com/resources/enlightening-empowering-interviews/cwm-debbie-ford.html

Pierre Franckh

Pierre Franckh – ur. 1 maja 1953 w Heilbronn; jest niemieckim aktorem, aktorem głosowym, reżyserem, mówcą motywacyjnym, przedsiębiorcą i autorem.

Fot. https://en.wikipedia.org/wiki/Pierre_Franckh

Kathy Freston

Kathy Freston – autorka wielu bestsellerów New York Timesa, skupiająca się na zdrowym życiu i świadomym odżywianiu. Wychowywana była na smażonych kotletach, panierowanych w serze, grillowanych żeberkach, a także na waniliowych mlecznych szejkach. Gdy skończyła 30 lat została weganką i odkryła tajemnicę zdrowia. Obecnie jest wybitnym autorytetem promującym weganizm na całym świecie.

Fot. http://www.zimbio.com/photos/Kathy+Freston/Farm+Sanctuary+25th+Anniversary+Gala/YBaEmLNqRIo

ZAPISZ SIĘ