Autorzy

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Patricia Papps

Patricia Papps – zgłębiała nauki dotyczące aniołów i praktykowała medytację z nimi oraz duchowe uzdrawianie przez ponad dwadzieścia pięć lat.

Fot. https://www.artfinder.com/patricia-papps#/

Johanna Paungger

Johanna Paungger – dorastała dzięki znajomości rytmów księżycowych i naturalnych. Jej dziadek pozwolił jej podzielić się ogromną wiedzą o zdrowym stylu życia i witalności na starość.

Fot. https://www.paungger-poppe.com/de/ueber-uns/10-ueber-uns/5-johanna-paungger-poppe

dr Eric Pearl

Dr Eric Pearl – początkowo pracował jako kręgarz i odnosił w tej praktyce sukcesy. Wielu jego pacjentów doznało niezwykłych uzdrowień z pozornie nieuleczalnych chorób. Widząc znakomite efekty swoich działań, dr Pearl zajął się Uzdrawianiem Rekonektywnym. Obecnie prowadzi liczne wykłady i spotkania seminaryjne. Jest również częstym gościem wielu programów telewizyjnych.

dr David Perlmutter

David Perlmutter – amerykański lekarz celebryta z Neapolu, z siedzibą na Florydzie, autor i badacz. Jest prezesem Centrum Zdrowia Perlmutter. Perlmutter jest autorem książek o zdrowiu i jest znany z promowania funkcjonalnego i holistycznego podejścia do leczenia zaburzeń mózgu. Napisał książkę Księga zdrowia mózgu, która stała się światowym bestsellerem.

Fot. https://twitter.com/davidperlmutter

dr Candance B. Pert

Candace B. Pert – była profesorem badań na Wydziale Fizjologii i Biofizyki w Centrum Medycznym Uniwersytetu Georgetown w Waszyngtonie, gdzie prowadziła różne przełomowe badania. Wystąpiła w serii programów stacji PBS prowadzonych przez Billa Moyersa o nazwie Healing and the Mind (Uzdrawianie i umysł). Wielkim zainteresowaniem cieszyły się również jej wykłady.

Fot. https://www.washingtonpost.com/national/health-science/candace-b-pert-neuroscientist-who-discovered-opiate-receptor-dies-at-67/2013/09/18/c84ef128-1eda-11e3-8459-657e0c72fec8_story.html?utm_term=.9f54dcbf869a

Lisa Peschel

Lisa Peschel – jest artystką i pisarką. Od lat praktykuje magię i propaguje ją jako jeden z najbardziej naturalnych sposobów na zwiększenie komfortu życia każdego człowieka. Jest także praktykującą wróżką i doświadczoną zielarką. Teraz oddaje w Twoje ręce kompleksowy poradnik runiczny.

Frank Arjava Petter

Frank Arjava Petter – naucza oryginalnego Reiki, medytacji i sztuki życia w teraźniejszości prowadząc wykłady i seminaria na całym świecie. Jest autorem wielu książek, które stały się międzynarodowymi bestsellerami.

David Pond

David Pond – jest nauczycielem jogi, profesjonalnym astrologiem, pisarzem, przewodnikiem po miejscach świętych na całym świecie oraz wyśmienitym mówcą. Zdobył dyplom magistra w dziedzinie metafizyki eksperymentalnej. Teraz wprowadzi Cię w tajniki czakr.

Fot. http://www.davidpondastrologer.com/

Thomas Poppe

Thomas Poppe – jest niemieckim tłumaczem i autorem przewodników, u. a. do rytmów księżycowych i kalendarzy księżycowych. Wraz ze współautorką i żoną Johanną Paungger Poppe Poppe napisał 11 książek i zaprojektował kalendarze, które sprzedały się w ponad 14 milionach egzemplarzy i zostały przetłumaczone na 24 języki. W 1999 roku Poppe i Paungger założyli „Mondversand”, firmę zajmującą się sprzedażą wysyłkową produktów wytwarzanych w harmonii z rytmami księżycowymi i naturalnymi.

Jerzy Prokopiuk

Jerzy Prokopiuk – znany religioznawca, filozof, psycholog, gnostyk, antropozof. Jest tłumaczem i popularyzatorem literatury humanistycznej, głównie ezoterycznej, religioznawczej, filozoficznej i psychologicznej, a także autorem niemal sześciuset esejów, artykułów i wywiadów. W swoim dorobku ma również kilkadziesiąt wystąpień radiowych i telewizyjnych, setki odczytów i wykładów. Napisał wiele książek, a wśród nich: Dusza ludzka oś świata, Herezja znaczy wolność, Matrix czyli okultystyczny bróg, Manifest wolności.

Fot. http://lovelygarden.pl/jerzy-prokopiuk-slow-kilka-o-elfach-i-innych-istotach-elementarnych/

ZAPISZ SIĘ