Autorzy

Znajdziesz tu światowych ekspertów w swoich dziedzinach, jak i rodzimych certyfikowanych doradców życiowych. Stale śledzimy rankingi popularności autorów, a tematykę publikacji dobieramy tak, by były one jak najbardziej satysfakcjonujące dla polskiego czytelnika. Analizujemy trendy autorskie na Zachodzie, byś stale poznawał nowe autorytety. Najbardziej znanych autorów i ich topowe publikacje pozyskaliśmy na równi z ich światową popularnością. Należą do nich m.in. dr Anodea Judith, dr Christiane Northrup, Anthony William, dr Joe Dispenza, a wielu z nich zostało uznanych za bestsellerowych autorów New York Timesa.

Z nami odkryjesz grono wybitnych polskich ekspertów – Sylwii Kuleszy, Jolanty Romualdy Gałązkiewicz-Gołębiewskiej, Hanny Onifade czy Kazimiery Sokołowskiej. Ich doświadczenie pozwoli Ci na zgłębianie wiedzy z dziedzin takich jak kwantowość, parapsychologia, rozwój osobisty, astrologia czy Tarot.

Dzięki ich publikacjom poszerzysz swoje horyzonty i uzyskasz dostęp najnowszych badań oraz informacji w zakresie jogi czakralnej, życia po śmierci, tarota anielskiego, zdrowego odżywiania czy ponadprzeciętnych zdolności naszego umysłu. Poznasz także odpowiedź na odwieczne pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę.
Już dziś sprawdź, jakich bestsellerowych autorów udało się nam pozyskać i co dla Ciebie przygotowaliśmy.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Patricia Papps

Patricia Papps – zgłębiała nauki dotyczące aniołów i praktykowała medytację z nimi oraz duchowe uzdrawianie przez ponad dwadzieścia pięć lat.

Fot. https://www.artfinder.com/patricia-papps#/

Johanna Paungger

Johanna Paungger – dorastała dzięki znajomości rytmów księżycowych i naturalnych. Jej dziadek pozwolił jej podzielić się ogromną wiedzą o zdrowym stylu życia i witalności na starość.

Fot. https://www.paungger-poppe.com/de/ueber-uns/10-ueber-uns/5-johanna-paungger-poppe

dr Eric Pearl

Dr Eric Pearl – początkowo pracował jako kręgarz i odnosił w tej praktyce sukcesy. Wielu jego pacjentów doznało niezwykłych uzdrowień z pozornie nieuleczalnych chorób. Widząc znakomite efekty swoich działań, dr Pearl zajął się Uzdrawianiem Rekonektywnym. Obecnie prowadzi liczne wykłady i spotkania seminaryjne. Jest również częstym gościem wielu programów telewizyjnych.

dr David Perlmutter

David Perlmutter – amerykański lekarz celebryta z Neapolu, z siedzibą na Florydzie, autor i badacz. Jest prezesem Centrum Zdrowia Perlmutter. Perlmutter jest autorem książek o zdrowiu i jest znany z promowania funkcjonalnego i holistycznego podejścia do leczenia zaburzeń mózgu. Napisał książkę Księga zdrowia mózgu, która stała się światowym bestsellerem.

Fot. https://twitter.com/davidperlmutter

Lisa Peschel

Lisa Peschel – jest artystką i pisarką. Od lat praktykuje magię i propaguje ją jako jeden z najbardziej naturalnych sposobów na zwiększenie komfortu życia każdego człowieka. Jest także praktykującą wróżką i doświadczoną zielarką. Teraz oddaje w Twoje ręce kompleksowy poradnik runiczny.

Frank Arjava Petter

Frank Arjava Petter – naucza oryginalnego Reiki, medytacji i sztuki życia w teraźniejszości prowadząc wykłady i seminaria na całym świecie. Jest autorem wielu książek, które stały się międzynarodowymi bestsellerami.

Nick Polizzi

Nick Polizzi pochodzi z rodziny, która głęboko wierzy w uzdrawianie środkami medycyny ludowej. Będąc przez całe życie świadkiem leczniczej mocy roślin, pragnie rzucić światło na naturalną alternatywę dla medycyny konwencjonalnej.

Poszukiwanie alternatywy dla konwencjonalnej medycyny

Kilka lat temu u jego bliskiego przyjaciela zdiagnozowano chorobę Parkinsona, co we współczesnej Ameryce jest prawdziwym wyrokiem śmierci. Nick postanowił znaleźć naturalny sposób uzdrawiania z tej oraz innych chorób. Ta misja zmusiła jego zespół do rozpoczęcia zmieniającej życie podróży do świętej medycyny przodków, w samo serce amazońskiej dżungli. Tutaj Nick przeszedł inicjacje do szamańskich praktyk i rytuałów.

Inicjacja i zgłębianie nauk przodków

Zaczął uczestniczyć w świętych ceremoniach i współpracował z szamanami specjalizującymi się w starożytnych amazońskich technikach uzdrawiania. Jego doświadczenia dały początek filmowi dokumentalnemu „Święta nauka” i przyciągnęły go na jego obecną ścieżkę zarówno jako twórcy, autora, jak i zwolennika starożytnej medycyny.

Bogaty dorobek filmowy i autorski

Do filmów, w których Nick uczestniczył, należą „Święta nauka”, „Simply Raw – Reversing Diabetes in 30 days” oraz „The Tapping Solution”. Twórczość pisarska powstała z powołania do czci, zachowania i ochrony starożytnej wiedzy i rytuałów uzdrawiania rdzennych ludów świata.

Fot. https://beherenownetwork.com/category/guest-podcasts/nick-polizzi/

David Pond

David Pond – jest nauczycielem jogi, profesjonalnym astrologiem, pisarzem, przewodnikiem po miejscach świętych na całym świecie oraz wyśmienitym mówcą. Zdobył dyplom magistra w dziedzinie metafizyki eksperymentalnej. Teraz wprowadzi Cię w tajniki czakr.

Fot. http://www.davidpondastrologer.com/

Thomas Poppe

Thomas Poppe – jest niemieckim tłumaczem i autorem przewodników, u. a. do rytmów księżycowych i kalendarzy księżycowych. Wraz ze współautorką i żoną Johanną Paungger Poppe Poppe napisał 11 książek i zaprojektował kalendarze, które sprzedały się w ponad 14 milionach egzemplarzy i zostały przetłumaczone na 24 języki. W 1999 roku Poppe i Paungger założyli „Mondversand”, firmę zajmującą się sprzedażą wysyłkową produktów wytwarzanych w harmonii z rytmami księżycowymi i naturalnymi.

Jerzy Prokopiuk

Jerzy Prokopiuk – znany religioznawca, filozof, psycholog, gnostyk, antropozof. Jest tłumaczem i popularyzatorem literatury humanistycznej, głównie ezoterycznej, religioznawczej, filozoficznej i psychologicznej, a także autorem niemal sześciuset esejów, artykułów i wywiadów. W swoim dorobku ma również kilkadziesiąt wystąpień radiowych i telewizyjnych, setki odczytów i wykładów. Napisał wiele książek, a wśród nich: Dusza ludzka oś świata, Herezja znaczy wolność, Matrix czyli okultystyczny bróg, Manifest wolności.

Fot. http://lovelygarden.pl/jerzy-prokopiuk-slow-kilka-o-elfach-i-innych-istotach-elementarnych/

ZAPISZ SIĘ