Autorzy

Znajdziesz tu światowych ekspertów w swoich dziedzinach, jak i rodzimych certyfikowanych doradców życiowych. Stale śledzimy rankingi popularności autorów, a tematykę publikacji dobieramy tak, by były one jak najbardziej satysfakcjonujące dla polskiego czytelnika. Analizujemy trendy autorskie na Zachodzie, byś stale poznawał nowe autorytety. Najbardziej znanych autorów i ich topowe publikacje pozyskaliśmy na równi z ich światową popularnością. Należą do nich m.in. dr Anodea Judith, dr Christiane Northrup, Anthony William, dr Joe Dispenza, a wielu z nich zostało uznanych za bestsellerowych autorów New York Timesa.

Z nami odkryjesz grono wybitnych polskich ekspertów – Sylwii Kuleszy, Jolanty Romualdy Gałązkiewicz-Gołębiewskiej, Hanny Onifade czy Kazimiery Sokołowskiej. Ich doświadczenie pozwoli Ci na zgłębianie wiedzy z dziedzin takich jak kwantowość, parapsychologia, rozwój osobisty, astrologia czy Tarot.

Dzięki ich publikacjom poszerzysz swoje horyzonty i uzyskasz dostęp najnowszych badań oraz informacji w zakresie jogi czakralnej, życia po śmierci, tarota anielskiego, zdrowego odżywiania czy ponadprzeciętnych zdolności naszego umysłu. Poznasz także odpowiedź na odwieczne pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę.
Już dziś sprawdź, jakich bestsellerowych autorów udało się nam pozyskać i co dla Ciebie przygotowaliśmy.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Rebecca Campbell

Rebecca Campbell – autorka bestsellerów, nauczycielka duchowa,  przewodniczka intuicyjna oraz posługująca się zdolnościami parapsychicznymi mentorka o międzynarodowej sławie. Czerpiąc ze swojego doświadczenia w pracy dyrektora kreatywnego w ekskluzywnej agencji reklamowej, Rebecca nakłania kobiety, by odważnie odpowiadały na wołanie duszy i mogły rozpromieniać świat swoją niepowtarzalną obecnością.

Fot. https://twitter.com/rebeccathoughts/status/905259141425483776

L.V. Carnie

L. V. Carnie – poświęciła swoje życie na zgłębianie i codzienną praktykę Two Spirit Shamanism oraz Chi Kung. Te dwie prastare dyscypliny pomogły jej w uświadomieniu, że posiada duży potencjał jako uzdrowicielka i specjalistka od przepływu energii. Teraz pomaga dokonać tego samego czytelnikom swoich książek.

dr Patricia Carrington

Dr Patricia Carrington – jest psychologiem klinicznym i popularną pisarką. W przeszłości wykładała na wydziale psychologicznym Princeton University. Międzynarodową sławę uzyskała jako pionierka popularnego opukiwania meridianów. Jako jednej z nielicznych przyznano jej tytuł „Mistrzyni” tej sztuki. Stworzyła także autorską odmianę tej metody.

Karol Leopold Cetlin

Karol Leopold Cetlin – badacz i nauczyciel. Od wielu lat interesuje się tematyką parapsychologii: m. in. podróżami astralnymi, prawem przyciągania czy medytacją. W internecie możecie znaleźć jego autorską stronę internetową poświęconą dziedzinie świadomego snu i nie tylko – Druga strona.

Alexandra Chauran

Alexandra Chauran – przedstawicielka drugiego pokolenia jasnowidzów, kapłanka trzeciego stopnia oraz licencjonowana tarocistka. Od przeszło dekady, jako profesjonalne medium intuicyjne, pomogła tysiącom osób na całym świecie. Jest licencjonowaną tarocistką, udziela wywiadów w rozgłośniach publicznych oraz innych środkach masowego przekazu. Obecnie ubiega się o tytuł doktora.

Fot. https://www.amazon.com/Alexandra-Chauran/e/B004NA25SI

Wojciech Chmielewski

Wojciech Chmielewski – psycholog, doświadczony trener biznesowy i manager. Od dziesięciu lat prowadzi szkolenia i warsztaty. Współpracuje między innymi z Europejską Akademią Psychologii Integracyjnej i Polskim Stowarzyszeniem Psychologów i Terapeutów.

Sonia Choquette

Sonia Choquette – ceniona na całym świecie nauczycielka duchowa i jasnowidząca przewodniczka. Napisała 19 międzynarodowych bestsellerów książkowych, co dało jej członkostwo w gronie bestsellerowych autorów New York Timesa. Stworzyła również liczne programy audio i talie kart. Jej dzieła przełożono na 37 języków. Strona internetowa: www.soniachoquette.com.

dr Dawson Church

Dr Dawson Church jest nagradzanym autorem oraz założycielem National Institute for Integrative Healthcare, który bada i wprowadza obiecujące, bazujące na dowodach, psychologiczne i medyczne techniki uzdrawiania. Był pierwszym studentem, który z sukcesem ukończył w 1979 roku rygorystyczny program stypendialny oraz studia licencjackie i magisterskie na uniwersytecie Baylor. Otrzymał tytuł doktora na uniwersytecie Holos pod kierunkiem neurochirurga, doktora medycyny Normana Shealy, założyciela American Holistic Medical Association. Po zakończeniu kariery jako wydawca i redaktor książek, a następnie prezes Aslan Publishing, Church rozpoczął studia podoktoranckie z dziedziny medycyny naturalnej oraz uzyskał certyfikat z zakresu psychologii energetycznej.

Ceniony wizjoner i pionier

Przełomowe badanie Churcha zostało opublikowane w prestiżowych magazynach medycznych. Jest wydawcą Energy Psychology: Theory, Research i Treatment, profesjonalnego magazynu i autorem bloga dla Huffington Post. Poprzez EFT Universe dzieli się wiedzą, jak stosować przełomowe techniki psychologii energetycznej dla zdrowia i sprawności fizycznej. EFT Universe to pierwsza organizacja, której kursy uzyskały akredytację CME (Continuing Medical Education) dla wszystkich głównych zawodów, w tym dla lekarzy, psychologów i pielęgniarek. Szkolił tysiące praktyków w zakresie technik psychologii energetycznej i oferuje główny program certyfikujący na tym polu.

Fot. https://blog.bulletproof.com/dawson-church/

Alan Cohen

Alan Cohen ukończył studia z dziedziny psychologii i rozwoju kapitału ludzkiego. Jest autorem 27 popularnych książek motywacyjnych. Jego dzieła zostały przełożone na 30 języków. Audycja radiowa Alana, Get Real co tydzień pojawia się na antenie Radia Hay House, a jego kolumna prasowa, zatytułowana From the Heart jest publikowana w czasopismach w wielu krajach. Jego prace omawiane były w CNN, na portalu Oprah.com oraz w USA Today, The Washington Post i Huffington Post. Jest głównym prezenterem w wielokrotnie nagradzanym filmie dokumentalnym Finding Joe, jak również w innych inspirujących materiałach wideo. Jest założycielem i dyrektorem Foundation for Holistic Life Coaching. Bywa głównym mówcą na konferencjach i prowadzi seminaria na temat coachingu, rozwoju duchowego i psychologii. Wraz z rodziną mieszka na Hawajach.

Fot. https://www.healyourlife.com/authors/alan-cohen

Anna Czelej

Anna Czelej – z wykształcenia artysta plastyk, uwielbia gotować i fotografować. Interesuje się chińską filozofią przyrody, a w szczególności gotowaniem według Pięciu Przemian.

Fot. http://zwierciadlo.pl/lifestyle/sensporadnik/kuchnia-pieciu-przemian

Claudia Casanovas

Claudia Casanovas – urodziła się w Buenos Aires, jest absolwentką Academia Superior de Bellas Artes. Swoją drogę wewnętrznych poszukiwań odkryła poprzez sztukę i ekspresję artystyczną. Współzałożycielka szkoły Otwarta Rzeka we Włoszech, wspierającej harmonijny rozwój człowieka. W swojej pracy łączy wiele nurtów: psychologię transpersonalną czy nauki buddyjskie. W całej Europie, w tym w Polsce, prowadzi, metodą Otwartej Rzeki, szkolenia i warsztaty, poświęcone sztuce pomagania, rozwojowi świadomości i wielu innym zagadnieniom związanym z samorealizacją.

Fot. https://www.macrolibrarsi.it/autori/_claudia-casanovas.php

ZAPISZ SIĘ