Autorzy

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Rebecca Campbell

Rebecca Campbell – autorka bestsellerów, nauczycielka duchowa,  przewodniczka intuicyjna oraz posługująca się zdolnościami parapsychicznymi mentorka o międzynarodowej sławie. Czerpiąc ze swojego doświadczenia w pracy dyrektora kreatywnego w ekskluzywnej agencji reklamowej, Rebecca nakłania kobiety, by odważnie odpowiadały na wołanie duszy i mogły rozpromieniać świat swoją niepowtarzalną obecnością.

Fot. https://twitter.com/rebeccathoughts/status/905259141425483776

L.V. Carnie

L. V. Carnie – poświęciła swoje życie na zgłębianie i codzienną praktykę Two Spirit Shamanism oraz Chi Kung. Te dwie prastare dyscypliny pomogły jej w uświadomieniu, że posiada duży potencjał jako uzdrowicielka i specjalistka od przepływu energii. Teraz pomaga dokonać tego samego czytelnikom swoich książek.

dr Patricia Carrington

Dr Patricia Carrington – jest psychologiem klinicznym i popularną pisarką. W przeszłości wykładała na wydziale psychologicznym Princeton University. Międzynarodową sławę uzyskała jako pionierka popularnego opukiwania meridianów. Jako jednej z nielicznych przyznano jej tytuł „Mistrzyni” tej sztuki. Stworzyła także autorską odmianę tej metody.

Karol Leopold Cetlin

Karol Leopold Cetlin – badacz i nauczyciel. Od wielu lat interesuje się tematyką parapsychologii: m. in. podróżami astralnymi, prawem przyciągania czy medytacją. W internecie możecie znaleźć jego autorską stronę internetową poświęconą dziedzinie świadomego snu i nie tylko – Druga strona.

Alexandra Chauran

Alexandra Chauran – przedstawicielka drugiego pokolenia jasnowidzów, kapłanka trzeciego stopnia oraz licencjonowana tarocistka. Od przeszło dekady, jako profesjonalne medium intuicyjne, pomogła tysiącom osób na całym świecie. Jest licencjonowaną tarocistką, udziela wywiadów w rozgłośniach publicznych oraz innych środkach masowego przekazu. Obecnie ubiega się o tytuł doktora.

Fot. https://www.amazon.com/Alexandra-Chauran/e/B004NA25SI

Wojciech Chmielewski

Wojciech Chmielewski – psycholog, doświadczony trener biznesowy i manager. Od dziesięciu lat prowadzi szkolenia i warsztaty. Współpracuje między innymi z Europejską Akademią Psychologii Integracyjnej i Polskim Stowarzyszeniem Psychologów i Terapeutów.

Sonia Choquette

Sonia Choquette – ceniona na całym świecie nauczycielka duchowa i jasnowidząca przewodniczka. Napisała 19 międzynarodowych bestsellerów książkowych, co dało jej członkostwo w gronie bestsellerowych autorów New York Timesa. Stworzyła również liczne programy audio i talie kart. Jej dzieła przełożono na 37 języków. Strona internetowa: www.soniachoquette.com.

dr Dawson Church

Dr Dawson Church jest nagradzanym autorem oraz założycielem National Institute for Integrative Healthcare, który bada i wprowadza obiecujące, bazujące na dowodach, psychologiczne i medyczne techniki uzdrawiania. Był pierwszym studentem, który z sukcesem ukończył w 1979 roku rygorystyczny program stypendialny oraz studia licencjackie i magisterskie na uniwersytecie Baylor. Otrzymał tytuł doktora na uniwersytecie Holos pod kierunkiem neurochirurga, doktora medycyny Normana Shealy, założyciela American Holistic Medical Association. Po zakończeniu kariery jako wydawca i redaktor książek, a następnie prezes Aslan Publishing, Church rozpoczął studia podoktoranckie z dziedziny medycyny naturalnej oraz uzyskał certyfikat z zakresu psychologii energetycznej.

Ceniony wizjoner i pionier

Przełomowe badanie Churcha zostało opublikowane w prestiżowych magazynach medycznych. Jest wydawcą Energy Psychology: Theory, Research i Treatment, profesjonalnego magazynu i autorem bloga dla Huffington Post. Poprzez EFT Universe dzieli się wiedzą, jak stosować przełomowe techniki psychologii energetycznej dla zdrowia i sprawności fizycznej. EFT Universe to pierwsza organizacja, której kursy uzyskały akredytację CME (Continuing Medical Education) dla wszystkich głównych zawodów, w tym dla lekarzy, psychologów i pielęgniarek. Szkolił tysiące praktyków w zakresie technik psychologii energetycznej i oferuje główny program certyfikujący na tym polu.

Fot. https://blog.bulletproof.com/dawson-church/

Alan Cohen

Alan Cohen – autor 24 książek z dziedziny rozwoju osobistego, w tym bestsellera A Deep Breath of Life. Jest jednym z autorów serii książek Chicken Soup for the Soul, znajdującej się na 1. miejscu listy bestsellerów „New York Timesa”. Jest również założycielem i dyrektorem Foundation for Holistic Life Coaching. Jego książki (przetłumaczone na 24 języki) i seminaria dotknęły życia milionów osób, które znalazły odwagę, by wierzyć w siebie i podążać za swoimi marzeniami.

Fot. https://www.healyourlife.com/authors/alan-cohen

Anna Czelej

Anna Czelej – z wykształcenia artysta plastyk, uwielbia gotować i fotografować. Interesuje się chińską filozofią przyrody, a w szczególności gotowaniem według Pięciu Przemian.

Fot. http://zwierciadlo.pl/lifestyle/sensporadnik/kuchnia-pieciu-przemian

Claudia Casanovas

Claudia Casanovas – urodziła się w Buenos Aires, jest absolwentką Academia Superior de Bellas Artes. Swoją drogę wewnętrznych poszukiwań odkryła poprzez sztukę i ekspresję artystyczną. Współzałożycielka szkoły Otwarta Rzeka we Włoszech, wspierającej harmonijny rozwój człowieka. W swojej pracy łączy wiele nurtów: psychologię transpersonalną czy nauki buddyjskie. W całej Europie, w tym w Polsce, prowadzi, metodą Otwartej Rzeki, szkolenia i warsztaty, poświęcone sztuce pomagania, rozwojowi świadomości i wielu innym zagadnieniom związanym z samorealizacją.

Fot. https://www.macrolibrarsi.it/autori/_claudia-casanovas.php

ZAPISZ SIĘ