Autorzy

Znajdziesz tu światowych ekspertów w swoich dziedzinach, jak i rodzimych certyfikowanych doradców życiowych. Stale śledzimy rankingi popularności autorów, a tematykę publikacji dobieramy tak, by były one jak najbardziej satysfakcjonujące dla polskiego czytelnika. Analizujemy trendy autorskie na Zachodzie, byś stale poznawał nowe autorytety. Najbardziej znanych autorów i ich topowe publikacje pozyskaliśmy na równi z ich światową popularnością. Należą do nich m.in. dr Anodea Judith, dr Christiane Northrup, Anthony William, dr Joe Dispenza, a wielu z nich zostało uznanych za bestsellerowych autorów New York Timesa.

Z nami odkryjesz grono wybitnych polskich ekspertów – Sylwii Kuleszy, Jolanty Romualdy Gałązkiewicz-Gołębiewskiej, Hanny Onifade czy Kazimiery Sokołowskiej. Ich doświadczenie pozwoli Ci na zgłębianie wiedzy z dziedzin takich jak kwantowość, parapsychologia, rozwój osobisty, astrologia czy Tarot.

Dzięki ich publikacjom poszerzysz swoje horyzonty i uzyskasz dostęp najnowszych badań oraz informacji w zakresie jogi czakralnej, życia po śmierci, tarota anielskiego, zdrowego odżywiania czy ponadprzeciętnych zdolności naszego umysłu. Poznasz także odpowiedź na odwieczne pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę.
Już dziś sprawdź, jakich bestsellerowych autorów udało się nam pozyskać i co dla Ciebie przygotowaliśmy.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Stanisław Karolewski

Stanisław Michał Karolewski – nazywany Szarlatanem to antykwariusz, historyk sztuki, fotograf, literat i bibliofil. W 2006 r. stworzył we Wrocławiu bardzo klimatyczne miejsce – antykwariat Szarlatan. Autor już w wieku siedmiu lat opublikował poezję w „Szkolnym Ekspresie”, w 2009 r. wydano jego debiut W piaskownicy światów. Epos wrocławski. W 2007 r. lekarze wykryli u niego nowotwór złośliwy.

Fot. https://sztukater.pl/wywiady/85-stanislaw-karolewski.html

Rachel Kelly

Rachel Kelly – rozpoczęła karierę jako dziennikarka i pracowała przez dziesięć lat dla magazynu The Times. Autorka wielu książek, ambasador Sane oraz wiceprezes United Response. Prowadzi warsztaty dotyczące osiągania zdrowia psychicznego i dzieli się z Tobą strategiami, które pomogły jej pozostać spokojną i szczęśliwą po pokonaniu depresji.

Fot. https://www.rachel-kelly.net/

David Kessler

David Kessler – jeden z najbardziej znanych żyjących współcześnie ekspertów od radzenia sobie ze smutkiem i tematem straty oraz autor bestsellerów. Jedna z jego książek uzyskała rekomendację Matki Teresy z Kalkuty.

Fot. http://youcanhealyourheart.com/

Ahlea Khadro

Ahlea Khadro założycielka Soulstice, ośrodka optymalizacji zdrowia i rehabilitacji, który w swoich terapiach wykorzystuje jogę, pilates, medytacje i dietetykę.

Fot. https://pl.pinterest.com/pin/298856125249720734/?autologin=true

Gerad Kite

Gerad Kite – prowadzi własną klinikę w Londynie. Opierając się na zasadach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i własnym bogatym doświadczeniu, pomaga ludziom w różnym wieku i z różnych środowisk.

Fot. https://twitter.com/geradkite

Gerhard Klügl

Gerhard Klügl – w wieku 42 lat odkrył swoje prawdziwe powołanie. Zgłębił technikę chirurgii aury oraz rozpoczął samodzielną praktykę, dzięki której pomógł tysiącom ludzi odzyskać zdrowie. W 2005 roku otrzymał europejski certyfikat uzdrowiciela. O jego niezwykłej działalności nakręcono film. Dziś jest cenionym terapeutą i najbardziej rozchwytywanym prelegentem seminariów.

Fot. http://www.mystica.tv/gerhard-klugl-der-aurachirurg-video/

Elżbieta Kłobus

Elżbieta Kłobus – z zawodu astrolog, z wykształcenia prawniczka. Astrologii uczyła się w szkołach astrologicznych i na seminariach Leszka Weresa. Posiada świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do prowadzenia wykładów, kursów oraz dokonywania interpretacji horoskopów. Współpracuje w tym zakresie z profesjonalnymi placówkami. Autorka artykułów astrologicznych w miesięczniku Szaman, a także książkowych bestsellerów. Astrologią zajmuje się od 1990 roku. Poza nią, pasjonuje się również mitologią, numerologią, huną, Feng Shui i Tarotem.

dr Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz

Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz (1937-2017) – uznany i ceniony także poza granicami naszego kraju astrolog, doktor nauk przyrodniczych i antropologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Medycznej w Krakowie. Autorka licznych bestsellerowych pozycji opisujących rozmaite aspekty astrologii, koncentrujących się na ich praktycznym wykorzystaniu. Stworzyła między innymi Astrologię natalną, czyli szczegółowe opracowanie podstawowych elementów horoskopu urodzeniowego oraz Astrologię finansową, odsłaniającą tajemnice powiększania majątku finansowego. Jej ostatnim dziełem jest dziewiętnaste wydanie kalendarium astrologicznego.

Konstantinos

Konstantinos – to imię praktykującego okultystę i neopoganina urodzonego W 1972 roku oraz autora sześciu duchowych i okultystycznych książek o nocnych czarach. Konstantinos ma tytuł licencjata z angielskiego i pisania technicznego. Mieszka w Nowym Jorku. Konstantinos zajmuje się tematami okultystycznymi i paranormalnymi od ponad piętnastu lat. Był gościem w różnych programach i dokumentach.

Fot. http://www.konstantinos.com/aboutkonstantinos.htm

dr Konstantin Korotkov

Konstantin G. Korotkov – doktor nauk ścisłych, profesor wydziału mechaniki i optyki na Uniwersytecie Technologii Informacyjnych w Petersburgu, wiodący badacz Instytutu Badań Kultury Fizycznej i Sportu w Petersburgu, prezydent Międzynarodowego Towarzystwa Bioelektrografii Medycznej i Stosowanej, autor ponad 400 artykułów naukowych i 10 książek przetłumaczonych na wiele języków europejskich.

Fot. https://www.bio-well.com/gb/company/about_korotkov.html

Iwona Kotłowska

Iwona Kotłowska – coach rozwoju w biznesie i trener rozwoju osobistego. Ekspert w zakresie metod redukcji stresu. Specjalizuje się w technice Tappingu Emocjonalnego, zwanej też Techniką Emocjonalnej Wolności (EFT). W Polsce nie jest jeszcze tak popularna jak na świecie, gdzie jest jedną z najszybciej rozwijających się technik rozwoju osobistego.

Fot. http://poznajswojamoc.pl/artykuly

Andrzej Rajmund Kozłowski

Andrzej Rajmund Kozłowski – specjalista medycyny rodzinnej, pediatra oraz lekarz homeopata od wielu lat odnoszący spektakularne sukcesy w stosowanej terapii. Od ponad 27 lat prowadzi prywatną praktykę lekarską, a dzięki tej książce przekazuje wiedzą medyczną w ujęciu czysto praktycznym, do wykorzystania w naszym codziennym życiu.

ZAPISZ SIĘ