Autorzy

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
dr James L. D’Adamo

dr James L. D’Adamo – jest twórcą znanego na całym świecie programu żywieniowego zgodnego z grupami krwi. Kieruje również Instytutem Rozwoju Terapii Naturalnych. Zdobywał wykształcenie w USA, Niemczech i Szwajcarii. Doktor D’Adamo zrewolucjonizował medycynę naturalną ponad 30 lat temu dzięki odkryciu zależności między grupami krwi a potrzebami człowieka dotyczącymi odżywiania i ruchu. Jego przełomowe publikacje odrzuciły standardowe sposoby leczenia, kategorycznie domagając się diagnozy i opieki medycznej opartej na indywidualnym podejściu do pacjenta.

Cyndi Dale

Cyndi Dale – międzynarodowa ekspertka specjalizująca się w dziedzinie metod energetycznego uzdrawiania. W swojej publikacji poświęconej energii kundalini ujawnia, jak wiele korzyści możemy dzięki niej odnieść.

Fot. https://cyndidale.com/photos

Heather Dane

Heather Dane – jest certyfikowanym doradcą życiowym i ekspertem medycyny XXI wieku specjalizującym się w terapiach chorób chronicznych, uzależnień i zaburzeń równowagi w organizmie.

Fot. http://heatherdane.com/

Gala Darling

Gala Darling – jest pisarką, nauczycielką i mówczynią, która od prawie dziesięciu lat naucza radykalnej miłości do siebie. Za pośrednictwem książek, swojego bloga i strony internetowej pomaga tysiącom kobiet wyrażać siebie, żyć bez lęku i zakochać się w życiu.
Strona internetowa www.galadarling.com.

Fot. http://www.dailymail.co.uk/femail/article-3482880/Gala-Darling-s-tips-radical-self-love-happiness.html

dr Barbara De Angelis

Dr Barbara De Angelis – jest jedną z najbardziej wpływowych nauczycielek naszych czasów w zakresie transformacji osobistej i duchowej. Jest uznaną autorką, mówczynią i osobowością medialną. Stała się legendą już w latach osiemdziesiątych XX wieku. Napisała czternaście bestsellerów, które sprzedały się w dziesięciu milionach egzemplarzy i zostały opublikowane w dwudziestu pięciu językach, z czego cztery były bestsellerami nr 1 na liście New York Timesa. Ta książka stanowi ukoronowanie jej twórczości. Strona internetowa: www.barbaradeangelis.com

Fot. http://barbaradeangelis.com/press-bookings/

Ursula Demarmels

Ursula Demarmels – już od ponad 30 lat pracuje jako terapeutka regresji duchowej. Dotychczas towarzyszyła już ponad 4 000 ludzi podczas ich podróży do poprzedniego wcielenia. Dzięki występom w telewizji udało się jej już dotrzeć do ponad 47 milionów odbiorców. Jest pierwszą niemieckojęzyczną absolwentką Instytutu Hipnoterapii Life-Between-Lives dr. Michaela Newtona. Strona internetowa: www.spiritualregression.de.

Fot. http://www.tlc.de/sendungen/die-uebersinnlichen/videos/die-uebersinnlichen-ursula-demarmels/

Sherrie Dillard

Sherrie Dillard – praktykuje jako medium od ponad dwudziestu lat. Korzysta ze swoich nadprzyrodzonych darów pomagając ludziom na całym świecie. Współpracuje również z policją odkrywając dla nich informacje kluczowe podczas śledztw w sprawie morderstw czy poszukiwaniu zaginionych osób. Prowadzi również kursy i warsztaty z intuicji, rozwoju osobistego oraz uzdrawiania duchowego.

Fot. http://www.sherriedillard.com/

dr Joe Dispenza

Dr Joe Dispenza – wykładowca, badacz, autor i nauczyciel, który przemawiał w trzydziestu dwóch krajach na pięciu kontynentach. W pracy kieruje się przekonaniem, że każdy człowiek ma potencjał ku wielkości, a jego możliwości są nieograniczone. Pomógł tysiącom ludzi przeprogramować mózg i wprowadzić trwałe, dobre życiowe zmiany. Jako naukowiec bada zjawisko spontanicznych uzdrowień z chorób powszechnie uznawanych za nieuleczalne i rolę, jaką w tym procesie odgrywa medytacja.

Fot. http://theindiespiritualist.com/2011/01/13/exploring-the-weird-world-of-subatomic-particles-and-much-more-with-dr-joe-dispenza-an-interview/

Mike Dooley

Mike Dooley – założyciel Adventurers Club, który zrzesza obecnie 600 tysięcy członków ze 182 krajów. Jego inspirujące książki o znaczeniu duchowości zostały już przetłumaczone na 25 języków, a on sam jest jednym z nauczycieli międzynarodowego zjawiska, jakim jest Sekret.

Fot. http://www.seminars.ie/events/2016/5/31/lorna

dr Wayne W. Dyer

Dr Wayne W. Dyer – znany na całym świecie autor książek i wykładowca zajmujący się tematyką samorozwoju. Napisał on ponad 30 książek, nagrał wiele płyt i filmów oraz występował w licznych audycjach radiowych i programach telewizyjnych.

Fot. https://www.healyourlife.com/authors/dr-wayne-w-dyer

ZAPISZ SIĘ