Autorzy

Znajdziesz tu światowych ekspertów w swoich dziedzinach, jak i rodzimych certyfikowanych doradców życiowych. Stale śledzimy rankingi popularności autorów, a tematykę publikacji dobieramy tak, by były one jak najbardziej satysfakcjonujące dla polskiego czytelnika. Analizujemy trendy autorskie na Zachodzie, byś stale poznawał nowe autorytety. Najbardziej znanych autorów i ich topowe publikacje pozyskaliśmy na równi z ich światową popularnością. Należą do nich m.in. dr Anodea Judith, dr Christiane Northrup, Anthony William, dr Joe Dispenza, a wielu z nich zostało uznanych za bestsellerowych autorów New York Timesa.

Z nami odkryjesz grono wybitnych polskich ekspertów – Sylwii Kuleszy, Jolanty Romualdy Gałązkiewicz-Gołębiewskiej, Hanny Onifade czy Kazimiery Sokołowskiej. Ich doświadczenie pozwoli Ci na zgłębianie wiedzy z dziedzin takich jak kwantowość, parapsychologia, rozwój osobisty, astrologia czy Tarot.

Dzięki ich publikacjom poszerzysz swoje horyzonty i uzyskasz dostęp najnowszych badań oraz informacji w zakresie jogi czakralnej, życia po śmierci, tarota anielskiego, zdrowego odżywiania czy ponadprzeciętnych zdolności naszego umysłu. Poznasz także odpowiedź na odwieczne pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę.
Już dziś sprawdź, jakich bestsellerowych autorów udało się nam pozyskać i co dla Ciebie przygotowaliśmy.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
dr James L. D’Adamo

dr James L. D’Adamo – jest twórcą znanego na całym świecie programu żywieniowego zgodnego z grupami krwi. Kieruje również Instytutem Rozwoju Terapii Naturalnych. Zdobywał wykształcenie w USA, Niemczech i Szwajcarii. Doktor D’Adamo zrewolucjonizował medycynę naturalną ponad 30 lat temu dzięki odkryciu zależności między grupami krwi a potrzebami człowieka dotyczącymi odżywiania i ruchu. Jego przełomowe publikacje odrzuciły standardowe sposoby leczenia, kategorycznie domagając się diagnozy i opieki medycznej opartej na indywidualnym podejściu do pacjenta.

Cyndi Dale

Cyndi Dale – międzynarodowa ekspertka specjalizująca się w dziedzinie metod energetycznego uzdrawiania. W swojej publikacji poświęconej energii kundalini ujawnia, jak wiele korzyści możemy dzięki niej odnieść.

Fot. https://cyndidale.com/photos

Heather Dane

Heather Dane – jest certyfikowanym doradcą życiowym i ekspertem medycyny XXI wieku specjalizującym się w terapiach chorób chronicznych, uzależnień i zaburzeń równowagi w organizmie.

Fot. http://heatherdane.com/

Gala Darling

Gala Darling – jest pisarką, nauczycielką i mówczynią, która od prawie dziesięciu lat naucza radykalnej miłości do siebie. Za pośrednictwem książek, swojego bloga i strony internetowej pomaga tysiącom kobiet wyrażać siebie, żyć bez lęku i zakochać się w życiu.
Strona internetowa www.galadarling.com.

Fot. http://www.dailymail.co.uk/femail/article-3482880/Gala-Darling-s-tips-radical-self-love-happiness.html

dr Barbara De Angelis

Dr Barbara De Angelis – jest jedną z najbardziej wpływowych nauczycielek naszych czasów w zakresie transformacji osobistej i duchowej. Jest uznaną autorką, mówczynią i osobowością medialną. Stała się legendą już w latach osiemdziesiątych XX wieku. Napisała czternaście bestsellerów, które sprzedały się w dziesięciu milionach egzemplarzy i zostały opublikowane w dwudziestu pięciu językach, z czego cztery były bestsellerami nr 1 na liście New York Timesa. Ta książka stanowi ukoronowanie jej twórczości. Strona internetowa: www.barbaradeangelis.com

Fot. http://barbaradeangelis.com/press-bookings/

Ursula Demarmels

Ursula Demarmels – już od ponad 30 lat pracuje jako terapeutka regresji duchowej. Dotychczas towarzyszyła już ponad 4 000 ludzi podczas ich podróży do poprzedniego wcielenia. Dzięki występom w telewizji udało się jej już dotrzeć do ponad 47 milionów odbiorców. Jest pierwszą niemieckojęzyczną absolwentką Instytutu Hipnoterapii Life-Between-Lives dr. Michaela Newtona. Strona internetowa: www.spiritualregression.de.

Fot. http://www.tlc.de/sendungen/die-uebersinnlichen/videos/die-uebersinnlichen-ursula-demarmels/

Sherrie Dillard

Sherrie Dillard – praktykuje jako medium od ponad dwudziestu lat. Korzysta ze swoich nadprzyrodzonych darów pomagając ludziom na całym świecie. Współpracuje również z policją odkrywając dla nich informacje kluczowe podczas śledztw w sprawie morderstw czy poszukiwaniu zaginionych osób. Prowadzi również kursy i warsztaty z intuicji, rozwoju osobistego oraz uzdrawiania duchowego.

Fot. http://www.sherriedillard.com/

dr Joe Dispenza

Dr Joe Dispenza – wykładowca, badacz, autor i nauczyciel, który przemawiał w trzydziestu dwóch krajach na pięciu kontynentach. W pracy kieruje się przekonaniem, że każdy człowiek ma potencjał ku wielkości, a jego możliwości są nieograniczone. Pomógł tysiącom ludzi przeprogramować mózg i wprowadzić trwałe, dobre życiowe zmiany. Jako naukowiec bada zjawisko spontanicznych uzdrowień z chorób powszechnie uznawanych za nieuleczalne i rolę, jaką w tym procesie odgrywa medytacja.

Fot. http://theindiespiritualist.com/2011/01/13/exploring-the-weird-world-of-subatomic-particles-and-much-more-with-dr-joe-dispenza-an-interview/

Mike Dooley

Mike Dooley – założyciel Adventurers Club, który zrzesza obecnie 600 tysięcy członków ze 182 krajów. Jego inspirujące książki o znaczeniu duchowości zostały już przetłumaczone na 25 języków, a on sam jest jednym z nauczycieli międzynarodowego zjawiska, jakim jest Sekret.

Fot. http://www.seminars.ie/events/2016/5/31/lorna

dr Wayne W. Dyer

Dr Wayne W. Dyer – znany na całym świecie autor książek i wykładowca zajmujący się tematyką samorozwoju. Napisał on ponad 30 książek, nagrał wiele płyt i filmów oraz występował w licznych audycjach radiowych i programach telewizyjnych.

Fot. https://www.healyourlife.com/authors/dr-wayne-w-dyer

ZAPISZ SIĘ