Autorzy

Znajdziesz tu światowych ekspertów w swoich dziedzinach, jak i rodzimych certyfikowanych doradców życiowych. Stale śledzimy rankingi popularności autorów, a tematykę publikacji dobieramy tak, by były one jak najbardziej satysfakcjonujące dla polskiego czytelnika. Analizujemy trendy autorskie na Zachodzie, byś stale poznawał nowe autorytety. Najbardziej znanych autorów i ich topowe publikacje pozyskaliśmy na równi z ich światową popularnością. Należą do nich m.in. dr Anodea Judith, dr Christiane Northrup, Anthony William, dr Joe Dispenza, a wielu z nich zostało uznanych za bestsellerowych autorów New York Timesa.

Z nami odkryjesz grono wybitnych polskich ekspertów – Sylwii Kuleszy, Jolanty Romualdy Gałązkiewicz-Gołębiewskiej, Hanny Onifade czy Kazimiery Sokołowskiej. Ich doświadczenie pozwoli Ci na zgłębianie wiedzy z dziedzin takich jak kwantowość, parapsychologia, rozwój osobisty, astrologia czy Tarot.

Dzięki ich publikacjom poszerzysz swoje horyzonty i uzyskasz dostęp najnowszych badań oraz informacji w zakresie jogi czakralnej, życia po śmierci, tarota anielskiego, zdrowego odżywiania czy ponadprzeciętnych zdolności naszego umysłu. Poznasz także odpowiedź na odwieczne pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę.
Już dziś sprawdź, jakich bestsellerowych autorów udało się nam pozyskać i co dla Ciebie przygotowaliśmy.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Sandra Anne Taylor

Sandra Anne Taylor – autorka bestsellerów New York Timesa oraz konsultantka psychologiczna odnosząca sukcesy w eliminowaniu u ludzi stanów zdenerwowania, depresji, uzależnień oraz problemów w związkach. Stworzyła własny program – Kwantowy Trening Życia, który oferuje potężne techniki połączenia duszy, umysłu i manifestacji przyczyniające się do uzdrawiania egzystencji i osobistych osiągnięć. Prowadzi w HayHouseRadio.com® popularny program Living Your Quantum Success.

Fot. http://insidepersonalgrowth.com/podcast-193-truth-truimph-and-transformation-with-sandra-anne-taylor/

Regena Thomashauer

Regena Thomashauer – (znana również jako „Mama Gena”) sama w sobie stanowi rewolucję: jest ikoną, nauczycielką, autorką, matką oraz założycielką i dyrektorką Szkoły Sztuk Kobiecych. Wierzy, że kobiety są największym niewykorzystanym zasobem naturalnym na planecie. Uczy je ponownego podłączania się do ich wrodzonej kobiecej mocy w celu stworzenia życia, które pokochają.

Fot. http://christameola.com/blog/entrepreneur/spotlight-on-regena-thomashauer

Ann Todhunter Brode

Ann Todhunter Brode od ponad 40 lat skupia się na związku ciała, umysłu i ducha, które kształtują fizyczne doświadczenie. Jako nauczycielka, terapeutka, uzdrowicielka i pisarka Ann jest szanowaną liderką społeczności skupiającej się na pracy z ciałem. Pisała dla Health Source Magazine, Santa Barbara Independent, Huffington Post, czy Somatic Psychotherapy Today Journal.

Fot. http://www.anntodhunterbrode.com

Eckhart Tolle

Eckhart Tolle – urodzony w Niemczech absolwent Uniwersytetu w Cambridge, terapeuta duszy, propagator duchowego przebudzenia. Jego książki zostały uznane za jedne z najbardziej wpływowych publikacji XXI wieku. Bestsellerowy autor New York Timesa.

Fot. http://www.miltonssecret.com/about-eckhart-tolle/

Krystyna Trzaska-Józefowska

Krystyna Trzaska-Józefowska – coach, trener EFT–ADV i rozwoju osobistego, w swojej pracy wykorzystuje również założenia psychologii pozytywnej i Racjonalnej Terapii Zachowania. Od lat stosuje metodę EFT – Techniki Emocjonalnej Wolności – w pracy z osobami, które chcą schudnąć.
Zdobytą wiedzą i doświadczeniem umiejętnie dzieli się z innymi ludźmi na kursach i warsztatach. W ramach działalności pro publico bono oferuje darmowe sesje EFT. Poczucie młodości do późnej starości to motto, które nadaje kierunek jej życiu i działalności.

Fot. http://www.nto.pl/artykuly-archiwalne/art/4722783,krystyna-kryszczyszyn,id,t.html

Vadim Tschenze

Vadim Tschenze – od lat praktykuje jako uzdrowiciel duchowy. Urodził się w rosyjskiej rodzinie, w której ten typ terapii był niezwykle ważny. Zajmuje się również pojęciem przezwyciężania karmy, kodem planetarnym oraz stworzył metodę korekty aury. Organizuje warsztaty i seminaria. Jest autorem bestsellerów Rosyjski leksykon zdrowia i Sekrety szeptuch.

Fot. http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2017/01/301-rosyjski-leksykon-zdrowia.html

Michael Talbot

Michael Talbot – urodził się w 1953 roku, zmarł w 1992. Był zwolennikiem poglądu, że wszechświat to gigantyczny hologram. Autor bestsellerowych książek z gatunku noetyki. Zmarł w wieku zaledwie 38 lat na przewlekłą białaczkę, a Holograficzny wszechświat stał się jego żywym pomnikiem.

Fot. http://tobyjohnson.com/michaeltalbot.html

Dariusz Tarczyński

Dariusz Tarczyński – założyciel i dyrektor Instytutu Nieinwazyjnej Analizy Osobowości. Twórca oryginalnych metod analizy osobowości na podstawie interpretacji wyglądu i wypowiedzi. Autor książek oraz wielu artykułów poświęconych komunikacji interpersonalnej i technikom nieinwazyjnej analizy osobowości oraz psychologii biznesu. Ekspert w dziedzinie mowy ciała, komunikacji i autoprezentacji, wielokrotnie zapraszany do programów telewizyjnych. Psycholog biznesu, trener, coach.

Madisyn Taylor

Madisyn Taylor – autorka bestsellerów, współzałożycielka i redaktor naczelna popularnej i inspirującej strony internetowej DailyOM. Uznana przewodniczka z dziedziny duchowej autoterapii. Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w metodologii osobistego rozwoju i alternatywnego leczenia.

Fot. http://www.madisyntaylor.com/wp/

ZAPISZ SIĘ