Autorzy

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Sandra Anne Taylor

Sandra Anne Taylor – autorka bestsellerów New York Timesa oraz konsultantka psychologiczna odnosząca sukcesy w eliminowaniu u ludzi stanów zdenerwowania, depresji, uzależnień oraz problemów w związkach. Stworzyła własny program – Kwantowy Trening Życia, który oferuje potężne techniki połączenia duszy, umysłu i manifestacji przyczyniające się do uzdrawiania egzystencji i osobistych osiągnięć. Prowadzi w HayHouseRadio.com® popularny program Living Your Quantum Success.

Fot. http://insidepersonalgrowth.com/podcast-193-truth-truimph-and-transformation-with-sandra-anne-taylor/

Regena Thomashauer

Regena Thomashauer – (znana również jako „Mama Gena”) sama w sobie stanowi rewolucję: jest ikoną, nauczycielką, autorką, matką oraz założycielką i dyrektorką Szkoły Sztuk Kobiecych. Wierzy, że kobiety są największym niewykorzystanym zasobem naturalnym na planecie. Uczy je ponownego podłączania się do ich wrodzonej kobiecej mocy w celu stworzenia życia, które pokochają.

Fot. http://christameola.com/blog/entrepreneur/spotlight-on-regena-thomashauer

Ann Todhunter Brode

Ann Todhunter Brode od ponad 40 lat skupia się na związku ciała, umysłu i ducha, które kształtują fizyczne doświadczenie. Jako nauczycielka, terapeutka, uzdrowicielka i pisarka Ann jest szanowaną liderką społeczności skupiającej się na pracy z ciałem. Pisała dla Health Source Magazine, Santa Barbara Independent, Huffington Post, czy Somatic Psychotherapy Today Journal.

Fot. http://www.anntodhunterbrode.com

Eckhart Tolle

Eckhart Tolle – urodzony w Niemczech absolwent Uniwersytetu w Cambridge, terapeuta duszy, propagator duchowego przebudzenia. Jego książki zostały uznane za jedne z najbardziej wpływowych publikacji XXI wieku. Bestsellerowy autor New York Timesa.

Fot. http://www.miltonssecret.com/about-eckhart-tolle/

Krystyna Trzaska-Józefowska

Krystyna Trzaska-Józefowska – coach, trener EFT–ADV i rozwoju osobistego, w swojej pracy wykorzystuje również założenia psychologii pozytywnej i Racjonalnej Terapii Zachowania. Od lat stosuje metodę EFT – Techniki Emocjonalnej Wolności – w pracy z osobami, które chcą schudnąć.
Zdobytą wiedzą i doświadczeniem umiejętnie dzieli się z innymi ludźmi na kursach i warsztatach. W ramach działalności pro publico bono oferuje darmowe sesje EFT. Poczucie młodości do późnej starości to motto, które nadaje kierunek jej życiu i działalności.

Fot. http://www.nto.pl/artykuly-archiwalne/art/4722783,krystyna-kryszczyszyn,id,t.html

Vadim Tschenze

Vadim Tschenze – od lat praktykuje jako uzdrowiciel duchowy. Urodził się w rosyjskiej rodzinie, w której ten typ terapii był niezwykle ważny. Zajmuje się również pojęciem przezwyciężania karmy, kodem planetarnym oraz stworzył metodę korekty aury. Organizuje warsztaty i seminaria. Jest autorem bestsellerów Rosyjski leksykon zdrowia i Sekrety szeptuch.

Fot. http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2017/01/301-rosyjski-leksykon-zdrowia.html

Michael Talbot

Michael Talbot – urodził się w 1953 roku, zmarł w 1992. Był zwolennikiem poglądu, że wszechświat to gigantyczny hologram. Autor bestsellerowych książek z gatunku noetyki. Zmarł w wieku zaledwie 38 lat na przewlekłą białaczkę, a Holograficzny wszechświat stał się jego żywym pomnikiem.

Fot. http://tobyjohnson.com/michaeltalbot.html

Dariusz Tarczyński

Dariusz Tarczyński – założyciel i dyrektor Instytutu Nieinwazyjnej Analizy Osobowości. Twórca oryginalnych metod analizy osobowości na podstawie interpretacji wyglądu i wypowiedzi. Autor książek oraz wielu artykułów poświęconych komunikacji interpersonalnej i technikom nieinwazyjnej analizy osobowości oraz psychologii biznesu. Ekspert w dziedzinie mowy ciała, komunikacji i autoprezentacji, wielokrotnie zapraszany do programów telewizyjnych. Psycholog biznesu, trener, coach.

Madisyn Taylor

Madisyn Taylor – autorka bestsellerów, współzałożycielka i redaktor naczelna popularnej i inspirującej strony internetowej DailyOM. Uznana przewodniczka z dziedziny duchowej autoterapii. Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w metodologii osobistego rozwoju i alternatywnego leczenia.

Fot. http://www.madisyntaylor.com/wp/

ZAPISZ SIĘ