Autorzy

Znajdziesz tu światowych ekspertów w swoich dziedzinach, jak i rodzimych certyfikowanych doradców życiowych. Stale śledzimy rankingi popularności autorów, a tematykę publikacji dobieramy tak, by były one jak najbardziej satysfakcjonujące dla polskiego czytelnika. Analizujemy trendy autorskie na Zachodzie, byś stale poznawał nowe autorytety. Najbardziej znanych autorów i ich topowe publikacje pozyskaliśmy na równi z ich światową popularnością. Należą do nich m.in. dr Anodea Judith, dr Christiane Northrup, Anthony William, dr Joe Dispenza, a wielu z nich zostało uznanych za bestsellerowych autorów New York Timesa.

Z nami odkryjesz grono wybitnych polskich ekspertów – Sylwii Kuleszy, Jolanty Romualdy Gałązkiewicz-Gołębiewskiej, Hanny Onifade czy Kazimiery Sokołowskiej. Ich doświadczenie pozwoli Ci na zgłębianie wiedzy z dziedzin takich jak kwantowość, parapsychologia, rozwój osobisty, astrologia czy Tarot.

Dzięki ich publikacjom poszerzysz swoje horyzonty i uzyskasz dostęp najnowszych badań oraz informacji w zakresie jogi czakralnej, życia po śmierci, tarota anielskiego, zdrowego odżywiania czy ponadprzeciętnych zdolności naszego umysłu. Poznasz także odpowiedź na odwieczne pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę.
Już dziś sprawdź, jakich bestsellerowych autorów udało się nam pozyskać i co dla Ciebie przygotowaliśmy.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
dr Robert Reeves

Dr Robert Reeves – jest autorem bestsellerów i dyplomowanym naturopatą, który leczy ziołami przy wykorzystaniu swoich metapsychicznych zdolności. Prowadzi klinikę w Australii, a jego naturalne metody uzdrawiania cieszą się ogromną popularnością.

Henryk Antoni Rekus

Henryk Antoni Rekus – niekwestionowany ekspert w dziedzinie astrologii, numerologii, parapsychologi. Autor wielu publikacji, takich jak Astrologia Genesis, Astrologia Zodiak oraz pięciu tomów cyklu Numerologia.

Fot. http://ezo-ksiazki.blogspot.com/search/label/Henryk%20Rekus

Allan Richards

Allan Richards – w 2009 roku otrzymał nagrodę Kaiser Mini-Fellowship for Global Health Reporting za pracę na temat HIV/AIDS w Afryce Południowej. Jest profesorem nadzwyczajnym i tymczasowym dziekanem Florida International University’s School of Journalism i Mass Communication w Miami (USA).

fot. https://news.fiu.edu/2017/04/journalism-faculty-member-named-teacher-of-the-year/110332

Tom Peter Rietdorf

Tom Peter Rietdorf – prowadzi centrum leczenia i ośrodek seminaryjny, w których stosowane są techniki uzdrawiania holistycznego i medycyny informacyjnej. Na bazie swojego wieloletniego doświadczenia opracował metodę Kahi-Healing.

Fot. http://www.mystica.tv/tom-peter-rietdorf-mein-weg-zum-heiler-video/

Lodro Rinzler

Lodro Rinzler – jest nauczycielem buddyzmu i autorem książek na temat medytacji. W ciągu ostatnich piętnastu lat przeprowadził liczne warsztaty w ośrodkach medytacyjnych, biznesowych i uczelnianych kampusach. Lodro ma swoją stałą rubrykę w Huffington Post, Marie Claire oraz Elephant Journal. Jest założycielem Institute for Compassionate Leadership.

Fot. Lodro Rinzler

Barbara Angel Romanowska

Barbara Angel Romanowska – urodziła się 27 stycznia 1973 roku w Polsce. Jej znamienne przyjście na świat tego samego dnia i miesiąca, co Wolfgang Amadeus Mozart już od samego początku zapowiadało drogę artystyczną i życie przepełnione muzyką. Od najmłodszych lat wykazywała indywidualny, niemal metafizyczny kontakt z muzyką oraz dźwiękiem, dzięki absolutnemu słuchowi.

Fot. http://www.akademiadzwieku.com/barbararomanowska.html

Don Miguel Ruiz Jr

Don Miguel Ruiz Jr – w wieku 14 lat praktykował u swojego ojca Don Miguela Seniora i swojej babci, Madre Sarity. Od młodzieńczych lat pomagał w tłumaczeniu modlitw, wykładów i warsztatów Madre Sarity z języka hiszpańskiego na angielski, wskutek czego doskonale poznał ich treść.

Prastara mądrość w nowym wydaniu

Poprzez interpretację nauk Madre Sarity udało mu się zrozumieć moc wiary. Dowiedział się również, jak uzdrawiać ludzi, zarówno fizycznie jak i duchowo. Praktykuje już od przeszło dekady.

Terapeuta, ojciec, mędrzec

Dziś Don Miguel Ruiz Jr jest żonaty i ma dwoje małych dzieci. Ponownie przekazuje mądrość i tradycyjne narzędzia terapeutyczne swojej rodziny, pomagając innym osiągnąć własną wolność osobistą i optymalne zdrowie fizyczne i duchowe.

Fot. https://www.leapinlizards.biz/event/mastery-self-don-miguel-ruiz-jr/

Kamila Ryszkowska

Kamila Ryszkowska – ezoteryczka i naturalna terapeutka w niezwykle praktyczny sposób przedstawia jak samodzielnie nauczyć się tych ludowych terapii i wykorzystywać je w uzdrawianiu.

Fot. http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2015/04/158-oczyszczanie-woskiem-i-jajem.html

Karen Rauch Carter

Karen Rauch Carter – jako architekt krajobrazu sprawia, że jej porady feng shui są nie tylko zgodne z zasadami dobrego feng shui, ale także z dobrym wzornictwem. Prowadzi wykłady i konsultacje dla osób i korporacji na całym świecie. Karen pomogła stworzyć idealne ustawienia dla lekarzy, prawników, architektów, agentów nieruchomości, maklerów giełdowych, trenerów koni, matek, reżyserów filmowych, projektantów parków rozrywki i innych.

dr Lorin Roche

Dr Lorin Roche – zaczął badać 112 medytacji Vijnana Bhairava Tantra w 1968 roku i od tamtej pory był to nieprzerwany romans. Rozpoczął medytację w ramach badań naukowych na Uniwersytecie Kalifornijskim i wkrótce zaczął pomagać badaczom i osobom szkolonym w medytacji. Po zaawansowanym szkoleniu jako nauczyciel medytacji w 1970 roku, Lorin uczył na uniwersytetach, bazach wojskowych, szkołach średnich, szpitalach, ośrodkach odosobnieniowych i prywatnych domach.

Natalia Rose

Natalia Rose – certyfikowana dietetyczka kliniczna, od kilkunastu lat prowadzi prywatną praktykę. Twórczyni diety detoksykacyjnej oraz dyrektor ds. odżywiania w Elizabeth Arden Spa przy Piątej Alei w Nowym Jorku.

Fot. https://twitter.com/detoxtheworld

ZAPISZ SIĘ