Autorzy

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
dr Robert Reeves

Dr Robert Reeves – jest autorem bestsellerów i dyplomowanym naturopatą, który leczy ziołami przy wykorzystaniu swoich metapsychicznych zdolności. Prowadzi klinikę w Australii, a jego naturalne metody uzdrawiania cieszą się ogromną popularnością.

Henryk Antoni Rekus

Henryk Antoni Rekus – niekwestionowany ekspert w dziedzinie astrologii, numerologii, parapsychologi. Autor wielu publikacji, takich jak Astrologia Genesis, Astrologia Zodiak oraz pięciu tomów cyklu Numerologia.

Fot. http://ezo-ksiazki.blogspot.com/search/label/Henryk%20Rekus

Allan Richards

Allan Richards – w 2009 roku otrzymał nagrodę Kaiser Mini-Fellowship for Global Health Reporting za pracę na temat HIV/AIDS w Afryce Południowej. Jest profesorem nadzwyczajnym i tymczasowym dziekanem Florida International University’s School of Journalism i Mass Communication w Miami (USA).

fot. https://news.fiu.edu/2017/04/journalism-faculty-member-named-teacher-of-the-year/110332

Tom Peter Rietdorf

Tom Peter Rietdorf – prowadzi centrum leczenia i ośrodek seminaryjny, w których stosowane są techniki uzdrawiania holistycznego i medycyny informacyjnej. Na bazie swojego wieloletniego doświadczenia opracował metodę Kahi-Healing.

Fot. http://www.mystica.tv/tom-peter-rietdorf-mein-weg-zum-heiler-video/

Lodro Rinzler

Lodro Rinzler – jest nauczycielem buddyzmu i autorem książek na temat medytacji. W ciągu ostatnich piętnastu lat przeprowadził liczne warsztaty w ośrodkach medytacyjnych, biznesowych i uczelnianych kampusach. Lodro ma swoją stałą rubrykę w Huffington Post, Marie Claire oraz Elephant Journal. Jest założycielem Institute for Compassionate Leadership.

Fot. Lodro Rinzler

Barbara Angel Romanowska

Barbara Angel Romanowska – urodziła się 27 stycznia 1973 roku w Polsce. Jej znamienne przyjście na świat tego samego dnia i miesiąca, co Wolfgang Amadeus Mozart już od samego początku zapowiadało drogę artystyczną i życie przepełnione muzyką. Od najmłodszych lat wykazywała indywidualny, niemal metafizyczny kontakt z muzyką oraz dźwiękiem, dzięki absolutnemu słuchowi.

Fot. http://www.akademiadzwieku.com/barbararomanowska.html

Don Miguel Ruiz Jr

Don Miguel Ruiz Jr – w wieku 14 lat praktykował u swojego ojca Don Miguela Seniora i swojej babci, Madre Sarity. Od młodzieńczych lat pomagał w tłumaczeniu modlitw, wykładów i warsztatów Madre Sarity z języka hiszpańskiego na angielski, wskutek czego doskonale poznał ich treść.

Prastara mądrość w nowym wydaniu

Poprzez interpretację nauk Madre Sarity udało mu się zrozumieć moc wiary. Dowiedział się również, jak uzdrawiać ludzi, zarówno fizycznie jak i duchowo. Praktykuje już od przeszło dekady.

Terapeuta, ojciec, mędrzec

Dziś Don Miguel Ruiz Jr jest żonaty i ma dwoje małych dzieci. Ponownie przekazuje mądrość i tradycyjne narzędzia terapeutyczne swojej rodziny, pomagając innym osiągnąć własną wolność osobistą i optymalne zdrowie fizyczne i duchowe.

Fot. https://www.leapinlizards.biz/event/mastery-self-don-miguel-ruiz-jr/

Kamila Ryszkowska

Kamila Ryszkowska – ezoteryczka i naturalna terapeutka w niezwykle praktyczny sposób przedstawia jak samodzielnie nauczyć się tych ludowych terapii i wykorzystywać je w uzdrawianiu.

Fot. http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2015/04/158-oczyszczanie-woskiem-i-jajem.html

Karen Rauch Carter

Karen Rauch Carter – jako architekt krajobrazu sprawia, że jej porady feng shui są nie tylko zgodne z zasadami dobrego feng shui, ale także z dobrym wzornictwem. Prowadzi wykłady i konsultacje dla osób i korporacji na całym świecie. Karen pomogła stworzyć idealne ustawienia dla lekarzy, prawników, architektów, agentów nieruchomości, maklerów giełdowych, trenerów koni, matek, reżyserów filmowych, projektantów parków rozrywki i innych.

dr Lorin Roche

Dr Lorin Roche – zaczął badać 112 medytacji Vijnana Bhairava Tantra w 1968 roku i od tamtej pory był to nieprzerwany romans. Rozpoczął medytację w ramach badań naukowych na Uniwersytecie Kalifornijskim i wkrótce zaczął pomagać badaczom i osobom szkolonym w medytacji. Po zaawansowanym szkoleniu jako nauczyciel medytacji w 1970 roku, Lorin uczył na uniwersytetach, bazach wojskowych, szkołach średnich, szpitalach, ośrodkach odosobnieniowych i prywatnych domach.

Natalia Rose

Natalia Rose – certyfikowana dietetyczka kliniczna, od kilkunastu lat prowadzi prywatną praktykę. Twórczyni diety detoksykacyjnej oraz dyrektor ds. odżywiania w Elizabeth Arden Spa przy Piątej Alei w Nowym Jorku.

Fot. https://twitter.com/detoxtheworld

ZAPISZ SIĘ