Autorzy

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Christa O'Leary

Christa O’Leary – jest założycielką i prezesem Stylu Życia w Harmonii oraz dekoratorką wnętrz, terapeutką rodzin, a także ekspertką zajmującą się wprowadzaniem ekologii do codziennego życia.

Fot. https://christaoleary.com/about/about-christa/

Clinton Ober

Clinton Ober – rozpoczął działalność jako sprzedawca telewizji kablowej w Billings w Montanie i wzrósł, aby stać się liderem branży, tworząc Telecrafter Corporation, największego dostawcę usług marketingu kablowego i usług instalacyjnych w Stanach Zjednoczonych. Autor książki Uziemienie. Jak czerpać zdrową energię z Ziemi.

Fot. https://www.energytherapy.biz/quotes/authors/clinton-ober/

Hanna Onifade

Hanna Onifade –  jest trenerem uzdrawiającego stylu życia. Z wykształcenia fizjoterapeutka medyczna, instruktorka jogi według metody Iyengara, terapeutka oddechowa według Buteyko Method i aromaterapeutka. Ukończyła również kurs z komunikacji personalnej. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie terapeutyczno-szkoleniowe. Ma za sobą ponad 10 tys. godzin szkoleniowych i trenerskich oraz ponad 200 terapii indywidualnych.

Nieszablonowa specjalistka z wielu dziedzin

Specjalizuje się w projektach związanych z rozwojem samoświadomości, budowaniem potencjału pełni zdrowia i witalności w obliczu zagrożeń wysokorozwiniętej cywilizacji, koncentrując się na ochronie i samoleczeniu powszechnych chorób. Projekty te realizuje głównie w oparciu o pracę z ciałem, oddechem, przekonaniami i codziennymi zwyczajami.

Kobieta sukcesu z wieloletnim doświadczeniem

Doświadczenie zawodowe zdobyła współpracując z ośrodkami medycznymi i społecznymi w kraju i za granicą, instytucjami pozarządowymi oraz ośrodkami samorozwoju. Od 2009 roku prowadzi własną firmę szkoleniowo-edukacyjną, prowadząc projekty nakierowane na budzenie samoświadomości i realizację założonych celów witalnych.

Fot. https://hakujzdrowie.pl/kursy/course/zwrot-q-kobiecosci/

dr Ulrich Ott

dr Ulrich Ott – jest z wykształcenia psychologiem i od ponad dziesięciu lat prowadzi badania na temat odmiennych stanów świadomości oraz medytacji na Uniwersytecie w Giessen. Jego zainteresowania naukowe koncentrują się wokół wpływu medytacji na funkcje i strukturę mózgu, czym zajmuje się w Instytucie Neuroobrazowania Bender (BION) stosując tomografię rezonansu magnetycznego. Oprócz tego na Wydziale Psychologii uczy jogi i medytacji.

Badacz medytacji i uczestnik licznych projektów naukowych

Studiował psychologię na Uniwersytecie Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem i ukończył egzamin dyplomowy w 1996 roku. W 2000 roku zdobył tam doktorat za rozprawę o charakterystyce aktywności 40 Hz w elektroencefalografii (EEG) podczas odpoczynku, arytmetyki mentalnej i medytacji. W latach 1998-2005 był pracownikiem naukowym w Instytucie Psychobiologii i Medycyny Behawioralnej na Uniwersytecie Justusa Liebiga w Giessen w projekcie Psychofizjologia zmienionych stanów świadomości: Indukcja rytmicznego transu, od 2005 roku jest asystentem naukowym w Instytucie Obszarów Granicznych Psychologii i Zdrowia Psychicznego w Fryburgu Bryzgowijskim. Pracuje także w Instytucie Neuroobrazowania w Bender na Uniwersytecie w Giessen, gdzie kieruje grupą roboczą „Zmienione Stany Świadomości” (ASC).

Manuela Klara Olszewska

Manuela Klara Olszewska – autorka książek: Tarot Lekarz dusz, Tarot terapia słowem, Czego nie powie psycholog…problemy dnia codziennego z punktu widzenia psychologii alternatywnej, Tarot archetypowy.

Józef Onoszko

Józef Onoszko – na co dzień zajmuje się określaniem osobowości i predyspozycji innych ludzi. Pionier nauczania, doradca, autor, twórca idei, ciągle stara się poprawić jakość życia swoją i innych ludzi. Oprócz służenia pomocą pojedynczym jednostkom, zawsze starał się zrobić coś dla ogółu. Twórca pierwszych w Polsce Psychotronicznej Szkółki Doskonalenia Umysłu oraz pierwszego w świecie 4-letniego policealnego Studium Psychotroniki oraz autorskich programów różnych przedmiotów nauczania.

Peter Orban

Peter Orban – niemiecki psycholog, terapeuta i astrolog. Studiował socjologię i psychologię we Frankfurcie. Prowadzi własną praktykę we Frankfurcie i opracował karty Symbolon wraz z Ingrid Zinnel.

Ryszard Oślizło

Ryszard Oślizło – z wykształcenia anglista, z zawodu nauczyciel, a z potrzeby wewnętrznej pisarz i tłumacz. Interesują go również tematy związane z psychologią i ezoteryką. Zajmuje się różnymi technikami ezoterycznymi, wykorzystując je dla potrzeb rozwoju duchowego – własnego i innych osób zainteresowanych taką drogą rozwoju. Szczególnie zainteresowany astrologią, tarotem, feng shui, symbolami sabiańskimi i numerologią.

ZAPISZ SIĘ