Autorzy

Znajdziesz tu światowych ekspertów w swoich dziedzinach, jak i rodzimych certyfikowanych doradców życiowych. Stale śledzimy rankingi popularności autorów, a tematykę publikacji dobieramy tak, by były one jak najbardziej satysfakcjonujące dla polskiego czytelnika. Analizujemy trendy autorskie na Zachodzie, byś stale poznawał nowe autorytety. Najbardziej znanych autorów i ich topowe publikacje pozyskaliśmy na równi z ich światową popularnością. Należą do nich m.in. dr Anodea Judith, dr Christiane Northrup, Anthony William, dr Joe Dispenza, a wielu z nich zostało uznanych za bestsellerowych autorów New York Timesa.

Z nami odkryjesz grono wybitnych polskich ekspertów – Sylwii Kuleszy, Jolanty Romualdy Gałązkiewicz-Gołębiewskiej, Hanny Onifade czy Kazimiery Sokołowskiej. Ich doświadczenie pozwoli Ci na zgłębianie wiedzy z dziedzin takich jak kwantowość, parapsychologia, rozwój osobisty, astrologia czy Tarot.

Dzięki ich publikacjom poszerzysz swoje horyzonty i uzyskasz dostęp najnowszych badań oraz informacji w zakresie jogi czakralnej, życia po śmierci, tarota anielskiego, zdrowego odżywiania czy ponadprzeciętnych zdolności naszego umysłu. Poznasz także odpowiedź na odwieczne pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę.
Już dziś sprawdź, jakich bestsellerowych autorów udało się nam pozyskać i co dla Ciebie przygotowaliśmy.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Christa O'Leary

Christa O’Leary – jest założycielką i prezesem Stylu Życia w Harmonii oraz dekoratorką wnętrz, terapeutką rodzin, a także ekspertką zajmującą się wprowadzaniem ekologii do codziennego życia.

Fot. https://christaoleary.com/about/about-christa/

Clinton Ober

Clinton Ober – rozpoczął działalność jako sprzedawca telewizji kablowej w Billings w Montanie i wzrósł, aby stać się liderem branży, tworząc Telecrafter Corporation, największego dostawcę usług marketingu kablowego i usług instalacyjnych w Stanach Zjednoczonych. Autor książki Uziemienie. Jak czerpać zdrową energię z Ziemi.

Fot. https://www.energytherapy.biz/quotes/authors/clinton-ober/

Hanna Onifade

Hanna Onifade –  jest trenerem uzdrawiającego stylu życia. Z wykształcenia fizjoterapeutka medyczna, instruktorka jogi według metody Iyengara, terapeutka oddechowa według Buteyko Method i aromaterapeutka. Ukończyła również kurs z komunikacji personalnej. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie terapeutyczno-szkoleniowe. Ma za sobą ponad 10 tys. godzin szkoleniowych i trenerskich oraz ponad 200 terapii indywidualnych.

Nieszablonowa specjalistka z wielu dziedzin

Specjalizuje się w projektach związanych z rozwojem samoświadomości, budowaniem potencjału pełni zdrowia i witalności w obliczu zagrożeń wysokorozwiniętej cywilizacji, koncentrując się na ochronie i samoleczeniu powszechnych chorób. Projekty te realizuje głównie w oparciu o pracę z ciałem, oddechem, przekonaniami i codziennymi zwyczajami.

Kobieta sukcesu z wieloletnim doświadczeniem

Doświadczenie zawodowe zdobyła współpracując z ośrodkami medycznymi i społecznymi w kraju i za granicą, instytucjami pozarządowymi oraz ośrodkami samorozwoju. Od 2009 roku prowadzi własną firmę szkoleniowo-edukacyjną, prowadząc projekty nakierowane na budzenie samoświadomości i realizację założonych celów witalnych.

Fot. https://hakujzdrowie.pl/kursy/course/zwrot-q-kobiecosci/

dr Ulrich Ott

dr Ulrich Ott – jest z wykształcenia psychologiem i od ponad dziesięciu lat prowadzi badania na temat odmiennych stanów świadomości oraz medytacji na Uniwersytecie w Giessen. Jego zainteresowania naukowe koncentrują się wokół wpływu medytacji na funkcje i strukturę mózgu, czym zajmuje się w Instytucie Neuroobrazowania Bender (BION) stosując tomografię rezonansu magnetycznego. Oprócz tego na Wydziale Psychologii uczy jogi i medytacji.

Badacz medytacji i uczestnik licznych projektów naukowych

Studiował psychologię na Uniwersytecie Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem i ukończył egzamin dyplomowy w 1996 roku. W 2000 roku zdobył tam doktorat za rozprawę o charakterystyce aktywności 40 Hz w elektroencefalografii (EEG) podczas odpoczynku, arytmetyki mentalnej i medytacji. W latach 1998-2005 był pracownikiem naukowym w Instytucie Psychobiologii i Medycyny Behawioralnej na Uniwersytecie Justusa Liebiga w Giessen w projekcie Psychofizjologia zmienionych stanów świadomości: Indukcja rytmicznego transu, od 2005 roku jest asystentem naukowym w Instytucie Obszarów Granicznych Psychologii i Zdrowia Psychicznego w Fryburgu Bryzgowijskim. Pracuje także w Instytucie Neuroobrazowania w Bender na Uniwersytecie w Giessen, gdzie kieruje grupą roboczą „Zmienione Stany Świadomości” (ASC).

Manuela Klara Olszewska

Manuela Klara Olszewska – autorka książek: Tarot Lekarz dusz, Tarot terapia słowem, Czego nie powie psycholog…problemy dnia codziennego z punktu widzenia psychologii alternatywnej, Tarot archetypowy.

Józef Onoszko

Józef Onoszko – na co dzień zajmuje się określaniem osobowości i predyspozycji innych ludzi. Pionier nauczania, doradca, autor, twórca idei, ciągle stara się poprawić jakość życia swoją i innych ludzi. Oprócz służenia pomocą pojedynczym jednostkom, zawsze starał się zrobić coś dla ogółu. Twórca pierwszych w Polsce Psychotronicznej Szkółki Doskonalenia Umysłu oraz pierwszego w świecie 4-letniego policealnego Studium Psychotroniki oraz autorskich programów różnych przedmiotów nauczania.

Peter Orban

Peter Orban – niemiecki psycholog, terapeuta i astrolog. Studiował socjologię i psychologię we Frankfurcie. Prowadzi własną praktykę we Frankfurcie i opracował karty Symbolon wraz z Ingrid Zinnel.

Katarzyna Ostrowska

Katarzyna Ostrowska – doradca rozwoju osobistego, hipnoterapeuta, coach. Od 1998 roku prowadzi własną praktykę, w tym kursy i warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, programowania podświadomości, odkrywania twórczego duchowego potencjału.
Autorka książek z zakresu rozwoju osobistego i psychologii snów oraz współautorka płyt CD z autohipnozą i afirmacjami. Uczestniczka licznych kursów samodoskonalących i warsztatów, m.in. wykładów i zajęć Akademii Jungowskiej w 2014 roku, warsztatów Matrycy Energetycznej, Synchronizacji Kwantowej, Kwantowego Pola Transformacji, Kursów Hipnozy i hipnoterapii z elementami NLP, warsztatów Tresury Matrixa w 2017 r. W ostatnim czasie ukończyła trening Transforming Communication™ oraz Mistrzowską Szkołę Coachingu Prowokatywnego. Kontynuuje naukę w kierunku Psychologii Zorientowanej na Proces. Wykładowca w Studium Psychologii Psychotronicznej.

Ryszard Oślizło

Ryszard Oślizło – z wykształcenia anglista, z zawodu nauczyciel, a z potrzeby wewnętrznej pisarz i tłumacz. Interesują go również tematy związane z psychologią i ezoteryką. Zajmuje się różnymi technikami ezoterycznymi, wykorzystując je dla potrzeb rozwoju duchowego – własnego i innych osób zainteresowanych taką drogą rozwoju. Szczególnie zainteresowany astrologią, tarotem, feng shui, symbolami sabiańskimi i numerologią.

ZAPISZ SIĘ