Autorzy

Znajdziesz tu światowych ekspertów w swoich dziedzinach, jak i rodzimych certyfikowanych doradców życiowych. Stale śledzimy rankingi popularności autorów, a tematykę publikacji dobieramy tak, by były one jak najbardziej satysfakcjonujące dla polskiego czytelnika. Analizujemy trendy autorskie na Zachodzie, byś stale poznawał nowe autorytety. Najbardziej znanych autorów i ich topowe publikacje pozyskaliśmy na równi z ich światową popularnością. Należą do nich m.in. dr Anodea Judith, dr Christiane Northrup, Anthony William, dr Joe Dispenza, a wielu z nich zostało uznanych za bestsellerowych autorów New York Timesa.

Z nami odkryjesz grono wybitnych polskich ekspertów – Sylwii Kuleszy, Jolanty Romualdy Gałązkiewicz-Gołębiewskiej, Hanny Onifade czy Kazimiery Sokołowskiej. Ich doświadczenie pozwoli Ci na zgłębianie wiedzy z dziedzin takich jak kwantowość, parapsychologia, rozwój osobisty, astrologia czy Tarot.

Dzięki ich publikacjom poszerzysz swoje horyzonty i uzyskasz dostęp najnowszych badań oraz informacji w zakresie jogi czakralnej, życia po śmierci, tarota anielskiego, zdrowego odżywiania czy ponadprzeciętnych zdolności naszego umysłu. Poznasz także odpowiedź na odwieczne pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę.
Już dziś sprawdź, jakich bestsellerowych autorów udało się nam pozyskać i co dla Ciebie przygotowaliśmy.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Dagmara Samborska

Dagmara Samborska – urodzona w 1974 roku w Czeladzi. W 2001 roku ukończyła studia na Wydziale Nauk o Ziemi w Sosnowcu, na kierunku geografia. Po studiach kontynuowała naukę na studiach podyplomowych – kierunek turystyka na wydziale AWF w Katowicach. Psychotroniką interesuje się od 14 roku życia. Oprócz numerologii interesuje się parapsychologią i wróżbiarstwem. Swoje zainteresowania pogłębia czytając wiele pozycji dotyczących psychotroniki. Pisanie książek jest jej główną pasją. Obecnie pracuje nad nową książką dotyczącą „chi”. Od kilku lat interesuje się również feng shui. Pisanie książek wykiełkowało z hobby dotyczącego czytania horoskopów i książek dotyczących parapsychologii. W przyszłości pragnie rozwinąć swoją działalność pisarską wydając książki z różnych dziedzin związanych z psychotroniką i wróżbiarstwem.

Swami Saradananda

Swami Saradananda – instruktorka jogi i medytacji o międzynarodowej renomie, znana z praktycznego sposobu prezentowania drogi do lepszego zdrowia i wewnętrznego spokoju. Uczennica Swami Vishnudevanandy, jest autorką licznych książek, poświęconych czakrom i pranie. Po przepracowaniu prawie trzydziestu lat w Międzynarodowych Centrach Jogi Sivananda Venanta (Nowy Jork, Londyn i Delhi) w charakterze głównej nauczycielki, odbyła samodzielną praktykę w Himalajach. Obecnie mieszka w Londynie, gdzie zajmuje się nauczaniem jogi oraz medytacji. Organizuje również częste wyprawy do Indii. W ostatnim czasie na swoich kursach i warsztatach skupia się na praktyce mudr, które przyniosły wiele korzyści jej samej.

Fot. https://www.amazon.com/Swami-Saradananda/e/B0034Q12BS

Amy B. Scher

Amy B. Scher – terapeutka energetyczna i wiodący głos na polu uzdrawiania umysłu, ciała i ducha. Po pokonaniu zagrażającej życiu choroby odkryła, że uzdrawianie dotyczy czegoś więcej, niż tylko fizyczności. Jej dramatyczna historia pokazuje, jak ważne jest zajęcie się energiami emocjonalnymi szczególnie wtedy, gdy nic innego już nam nie pomaga.

Fot. https://programs.newdimensions.org/products/healing-the-body-by-clearing-emotional-energy-with-amy-b-scher

Ulrike Scheuermann

Ulrike Scheuermann – jest dyplomowanym psychologiem, wykładowczynią oraz autorką wielu książek. Od 15 lat towarzyszy ludziom w ich osobistym i zawodowym rozwoju. Na swoich seminariach, w poradnikach oraz sesjach coachingowych prezentuje nowe sposoby pracy skupionej na realizowaniu celów, dającej spełnienie i radość tworzenia oraz wewnętrzny rozwój.

dr Mona Lisa Schulz

Dr Mona Lisa Schulz – specjalista neuropsychiatrii, wykładowczyni na University of Vermont. Jednak większość swojej energii poświęca badaniom nad mózgiem i intuicją. Jest osobą, która potrafi przekroczyć granice nauki, medycyny i mistycyzmu.

Fot. http://www.drmonalisa.com/about

Ronald P. Schweppe

Ronald P. Schweppe – jest holenderskim pisarzem i muzykiem. Po ukończeniu studiów muzycznych pracował w konserwatorium Richarda Straussa w Monachium jako kontrabasista. Po ukończeniu nauki uczył się jogi i technik NLP. Od 1989 roku pracuje jako niezależny pisarz, trener, kompozytor i nauczyciel medytacji w Monachium. Jest żonaty i ma troje dzieci. Jego książki zostały przetłumaczone na język włoski, hiszpański, holenderski, norweski, koreański, rosyjski, łotewski, chiński i polski.

Fot. https://de.wikipedia.org/wiki/Ronald_Schweppe#/media/File:Ronald_Schweppe.jpg

Ella Selena

Ella Selena – parapsycholog i jedna z najpopularniejszych polskich wróżek. Jej porady pomogły już tysiącom osób. W swojej pracy kontaktuje się z aniołami za pomocą zaawansowanych metod. Podzieliła się nimi w swojej pierwszej książce dotyczącej komunikacji ze skrzydlatymi posłańcami niebios.

Fot. https://www.goldenline.pl/ella-selena/

Paul Selig

Paul Selig – autor i medium odbierające najpotężniejsze przesłania Wniebowstąpionych Mistrzów. W swoich przełomowych dziełach opartych na przekazach channelingowych zawarł niezwykły program ewolucji osobistej i planetarnej, gdzie ludzkość doświadcza przebudzenia i odkrywa swoją boską naturę.

Obudzenie mediumicznych zdolności

Urodził się w Nowym Jorku i otrzymał tytuł magistra na Uniwersytecie Yale. Duchowe doświadczenie z 1987 roku sprawiło, że stał się jasnowidzem. By lepiej zrozumieć swoje przeżycia studiował formę uzdrawiania energii. Opisywany jako „medium dla żywych”, ma wyjątkową zdolność wkraczania i „stawania się” ludźmi, o których pytają klienci, często przyjmując ich osobowości i cechy fizyczne, gdy „słyszy” ich telepatycznie. Prace Paula są szeroko rozpowszechnione w różnych programach telewizyjnych i audycjach radiowych.

Autorytet znany na całym świecie

Prowadzi warsztaty na całym świecie i uczy na wydziale The Omega Institute, The Kripalu Center i Esalen Institute. Od ponad 25 lat jest pedagogiem na Uniwersytecie Nowojorskim. Posiadając tytuł magistra sztuk pięknych przez wiele lat kierował Programem Pisania Twórczego w Goddard College, a obecnie jest członkiem Rady Powierniczej uczelni. Mieszka w Nowym Jorku, gdzie praktykuje jako medium, a także często prowadzi seminaria.

Keith Sherwood

Keith Sherwood – jest nauczycielem, uzdrowicielem i autorem książek o międzynarodowej sławie. Opracowane przez niego techniki są stosowane przez wielu uzdrowicieli w Europie i Ameryce Północnej. Jego zdolność widzenia i analizowania pól energetycznych odgrywa kluczową rolę w pomaganiu ludziom w osiąganiu ich duchowych celów.

Fot. https://www.youtube.com/watch?v=PWxjtVSEdwk

Pedram Shojai

Pedram Shojai – jest twórcą portalu Well.org, producentem filmów Vitality (Witalność) i Origins (Początki) oraz współprowadzącym audycję internetową The Health Bridge. Jest uznanym mistrzem Chi Kung, licencjonowanym fitoterapeutą, doktorem medycyny orientalnej oraz założycielem Taoistycznej Szkoły Alchemii. Prowadzi warsztaty i seminaria na całym świecie. Uzyskał święcenia duchowne w chińskim Klasztorze Żółtego Smoka. Mieszka w Irvine w stanie Kalifornia.

Fot. https://well.org/prosperity/

ZAPISZ SIĘ