Autorzy

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Laura Lynne Jackson

Laura Lynne Jackson – certyfikowane medium współpracujące z Forever Family Foundation. Posiada dar i dysponuje mocą pochodzącą z Drugiej Strony. Jej zdolności spirytystyczne zostały przetestowane i zweryfikowane przez najbardziej znane organizacje naukowe badające zjawiska paranormalne.

Fot. http://lauralynnejackson.com/

Tatiana Jewsiejewa

Tatiana Jewsiejewa – Rosjanka polskiego pochodzenia, urodzona na dalekiej Syberii. W wieku 16 lat przyjechała do Polski na studia. Z wykształcenia jest psychologiem, z zamiłowania pisarką. Działa w stowarzyszeniu „Ścieżka serca”, którego jest założycielką. Pomysłodawczyni i jednocześnie realizatorka projektu o Dzieciach Indygo. Obecnie przygotowuje się do przeprowadzenia autorskiego programu „Wychowanie do szczęścia” w szkołach średnich. Lubi czułym okiem obserwować świat, kocha podróże. Jest dumną wrocławianką z wyboru.

Melissa Joy Jonsson

Melissa Joy Jonsson – autorka, uczestniczka maratonów, założycieka i instruktorka seminariów „M-Joy”. Jest najbardziej znana ze swojej zdolności angażowania ludzi z całego świata do zrozumienia ich prawdziwej mocy poprzez pracę z polem serca. Od 2008 roku prowadzi cieszące się dużą popularnością seminaria na temat przemiany życia na całym świecie.

Fot. http://www.prweb.com/releases/2012/3/prweb9331478.htm

dr Anodea Judith

Dr Anodea Judith – przełomowa myślicielka, pisarka i duchowa nauczycielka, która założyła i prowadzi organizację szkoleniową Sacred Centers. Posiada tytuł magistra i doktora nauk w dziedzinie psychologii i zdrowia. Uważana jest za największą amerykańską ekspertkę w dziedzinie wiedzy o czakrach i wydała kilka bestsellerów poruszających tę tematykę. Większość swojego czasu spędza prowadząc szkolenia i warsztaty w Stanach Zjednoczonych, Europie i Ameryce Środkowej.

Fot. https://1440.org/faculty/anodea-judith/

Gregg D. Jacobs

dr Gregg D. Jacobsspecjalista leczący bezsenność. Od lat uświadamia zagrożenia wynikające z używania środków nasennych i zgłębia naturalne techniki pozwalające przezwyciężyć zaburzenia snu.

Fot. https://www.eventbrite.com/e/developing-expertise-in-cognitive-behavioral-therapy-for-insomnia-cbt-i-presented-by-dr-gregg-d-tickets-36485331609

Izabela Janczarska

Izabela Janczarska – znawczyni radiestezji, fizjoterapii i medycyny chińskiej. Jest podróżniczką ale przede wszystkim zaklinaczką dusz. Posiada dar porozumiewania się z duszami i pomaga im przejść na Drugą Stronę.

Krzysztof Jankowski

Krzysztof Jankowski – psycholog, coach oraz trener. Od ponad dwudziestu lat pomaga ludziom w realizacji celów sportowych, osobistych i zawodowych. Uczy jak skutecznie realizować cele zespołowe, zarządzać emocjami w warunkach stresu i zachować równowagę pomiędzy pracą a życiem osobistym. Jako trener personalny osobiście pomaga w osiąganiu celów osobistych znanym osobom ze świata show biznesu, polityki, kultury, sztuki i filmu.

Fot. http://www.akademiaharmoniizycia.pl/2011/10/slajd7/

Jasmuheen

Jasmuheen – urodzona w roku 1957, jest zwolenniczką odżywania pranicznego czyli bretarianizmu, czyli życie bez jedzenia i picia w konwencjonalnej postaci. Występuje na konferencjach New Age na całym świecie. Prowadziła duchowe rekolekcje w Tajlandii oraz wydała kilka książek i audiobooków.

Fot. https://alchetron.com/Jasmuheen-643972-W

Otmar Jenner

Otmar Jenner – autor, muzyk i dziennikarz, który po przeżyciu doświadczenia bliskiego śmierci, przypomniał sobie o duchowych mocach, które odczuwał we wczesnej młodości. Dzięki temu zaczął leczyć i nauczać jako duchowy uzdrowiciel. Założył Centrum Energetycznego Uzdrawiania w Berlinie, gdzie obecnie praktykuje swoją medycynę duchową. Był również korespondentem wojennym.

Fot. https://www.youtube.com/user/OtmarJenner

Bernard Jensen

Bernard Jensen – pionier uzdrawiania holistycznego. Karierę rozpoczął w West Coast Chiropractic College. Następnie rozpoczął intensywne studia nad irydologią. Dużo podróżował w poszukiwaniu wiedzy na temat zdrowia i obserwował styl życia ludzi i różne sposoby odżywiania na całym świecie. W każdym z tych miejsc poznawał inny sekret zdrowia. Odznaczono go wieloma stopniami naukowymi z całego świata. W 1982 roku otrzymał nagrodę National Health Federation. Został również odznaczony nagrodą Pax Mundi dla World Peace w 1984 roku. W ciągu swojej kariery napisał i opublikował ponad czterdzieści książek.

Fot. https://www.pinterest.de/ChrissyArtCraft/s-iridology/

ZAPISZ SIĘ