Autorzy

Znajdziesz tu światowych ekspertów w swoich dziedzinach, jak i rodzimych certyfikowanych doradców życiowych. Stale śledzimy rankingi popularności autorów, a tematykę publikacji dobieramy tak, by były one jak najbardziej satysfakcjonujące dla polskiego czytelnika. Analizujemy trendy autorskie na Zachodzie, byś stale poznawał nowe autorytety. Najbardziej znanych autorów i ich topowe publikacje pozyskaliśmy na równi z ich światową popularnością. Należą do nich m.in. dr Anodea Judith, dr Christiane Northrup, Anthony William, dr Joe Dispenza, a wielu z nich zostało uznanych za bestsellerowych autorów New York Timesa.

Z nami odkryjesz grono wybitnych polskich ekspertów – Sylwii Kuleszy, Jolanty Romualdy Gałązkiewicz-Gołębiewskiej, Hanny Onifade czy Kazimiery Sokołowskiej. Ich doświadczenie pozwoli Ci na zgłębianie wiedzy z dziedzin takich jak kwantowość, parapsychologia, rozwój osobisty, astrologia czy Tarot.

Dzięki ich publikacjom poszerzysz swoje horyzonty i uzyskasz dostęp najnowszych badań oraz informacji w zakresie jogi czakralnej, życia po śmierci, tarota anielskiego, zdrowego odżywiania czy ponadprzeciętnych zdolności naszego umysłu. Poznasz także odpowiedź na odwieczne pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę.
Już dziś sprawdź, jakich bestsellerowych autorów udało się nam pozyskać i co dla Ciebie przygotowaliśmy.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Laura Lynne Jackson

Laura Lynne Jackson – certyfikowane medium współpracujące z Forever Family Foundation. Posiada dar i dysponuje mocą pochodzącą z Drugiej Strony. Jej zdolności spirytystyczne zostały przetestowane i zweryfikowane przez najbardziej znane organizacje naukowe badające zjawiska paranormalne.

Fot. http://lauralynnejackson.com/

Tatiana Jewsiejewa

Tatiana Jewsiejewa – Rosjanka polskiego pochodzenia, urodzona na dalekiej Syberii. W wieku 16 lat przyjechała do Polski na studia. Z wykształcenia jest psychologiem, z zamiłowania pisarką. Działa w stowarzyszeniu „Ścieżka serca”, którego jest założycielką. Pomysłodawczyni i jednocześnie realizatorka projektu o Dzieciach Indygo. Obecnie przygotowuje się do przeprowadzenia autorskiego programu „Wychowanie do szczęścia” w szkołach średnich. Lubi czułym okiem obserwować świat, kocha podróże. Jest dumną wrocławianką z wyboru.

Melissa Joy Jonsson

Melissa Joy Jonsson – autorka, uczestniczka maratonów, założycieka i instruktorka seminariów „M-Joy”. Jest najbardziej znana ze swojej zdolności angażowania ludzi z całego świata do zrozumienia ich prawdziwej mocy poprzez pracę z polem serca. Od 2008 roku prowadzi cieszące się dużą popularnością seminaria na temat przemiany życia na całym świecie.

Fot. http://www.prweb.com/releases/2012/3/prweb9331478.htm

dr Anodea Judith

Dr Anodea Judith – przełomowa myślicielka, pisarka i duchowa nauczycielka, która założyła i prowadzi organizację szkoleniową Sacred Centers. Posiada tytuł magistra i doktora nauk w dziedzinie psychologii i zdrowia. Uważana jest za największą amerykańską ekspertkę w dziedzinie wiedzy o czakrach i wydała kilka bestsellerów poruszających tę tematykę. Większość swojego czasu spędza prowadząc szkolenia i warsztaty w Stanach Zjednoczonych, Europie i Ameryce Środkowej.

Fot. https://1440.org/faculty/anodea-judith/

Gregg D. Jacobs

dr Gregg D. Jacobsspecjalista leczący bezsenność. Od lat uświadamia zagrożenia wynikające z używania środków nasennych i zgłębia naturalne techniki pozwalające przezwyciężyć zaburzenia snu.

Fot. https://www.eventbrite.com/e/developing-expertise-in-cognitive-behavioral-therapy-for-insomnia-cbt-i-presented-by-dr-gregg-d-tickets-36485331609

Izabela Janczarska

Izabela Janczarska – znawczyni radiestezji, fizjoterapii i medycyny chińskiej. Jest podróżniczką ale przede wszystkim zaklinaczką dusz. Posiada dar porozumiewania się z duszami i pomaga im przejść na Drugą Stronę.

Krzysztof Jankowski

Krzysztof Jankowski – psycholog, coach oraz trener. Od ponad dwudziestu lat pomaga ludziom w realizacji celów sportowych, osobistych i zawodowych. Uczy jak skutecznie realizować cele zespołowe, zarządzać emocjami w warunkach stresu i zachować równowagę pomiędzy pracą a życiem osobistym. Jako trener personalny osobiście pomaga w osiąganiu celów osobistych znanym osobom ze świata show biznesu, polityki, kultury, sztuki i filmu.

Fot. http://www.akademiaharmoniizycia.pl/2011/10/slajd7/

Jasmuheen

Jasmuheen – urodzona w roku 1957, jest zwolenniczką odżywania pranicznego czyli bretarianizmu, czyli życie bez jedzenia i picia w konwencjonalnej postaci. Występuje na konferencjach New Age na całym świecie. Prowadziła duchowe rekolekcje w Tajlandii oraz wydała kilka książek i audiobooków.

Fot. https://alchetron.com/Jasmuheen-643972-W

Otmar Jenner

Otmar Jenner – autor, muzyk i dziennikarz, który po przeżyciu doświadczenia bliskiego śmierci, przypomniał sobie o duchowych mocach, które odczuwał we wczesnej młodości. Dzięki temu zaczął leczyć i nauczać jako duchowy uzdrowiciel. Założył Centrum Energetycznego Uzdrawiania w Berlinie, gdzie obecnie praktykuje swoją medycynę duchową. Był również korespondentem wojennym.

Fot. https://www.youtube.com/user/OtmarJenner

Bernard Jensen

Bernard Jensen – pionier uzdrawiania holistycznego. Karierę rozpoczął w West Coast Chiropractic College. Następnie rozpoczął intensywne studia nad irydologią. Dużo podróżował w poszukiwaniu wiedzy na temat zdrowia i obserwował styl życia ludzi i różne sposoby odżywiania na całym świecie. W każdym z tych miejsc poznawał inny sekret zdrowia. Odznaczono go wieloma stopniami naukowymi z całego świata. W 1982 roku otrzymał nagrodę National Health Federation. Został również odznaczony nagrodą Pax Mundi dla World Peace w 1984 roku. W ciągu swojej kariery napisał i opublikował ponad czterdzieści książek.

Fot. https://www.pinterest.de/ChrissyArtCraft/s-iridology/

ZAPISZ SIĘ