Autorzy

Znajdziesz tu światowych ekspertów w swoich dziedzinach, jak i rodzimych certyfikowanych doradców życiowych. Stale śledzimy rankingi popularności autorów, a tematykę publikacji dobieramy tak, by były one jak najbardziej satysfakcjonujące dla polskiego czytelnika. Analizujemy trendy autorskie na Zachodzie, byś stale poznawał nowe autorytety. Najbardziej znanych autorów i ich topowe publikacje pozyskaliśmy na równi z ich światową popularnością. Należą do nich m.in. dr Anodea Judith, dr Christiane Northrup, Anthony William, dr Joe Dispenza, a wielu z nich zostało uznanych za bestsellerowych autorów New York Timesa.

Z nami odkryjesz grono wybitnych polskich ekspertów – Sylwii Kuleszy, Jolanty Romualdy Gałązkiewicz-Gołębiewskiej, Hanny Onifade czy Kazimiery Sokołowskiej. Ich doświadczenie pozwoli Ci na zgłębianie wiedzy z dziedzin takich jak kwantowość, parapsychologia, rozwój osobisty, astrologia czy Tarot.

Dzięki ich publikacjom poszerzysz swoje horyzonty i uzyskasz dostęp najnowszych badań oraz informacji w zakresie jogi czakralnej, życia po śmierci, tarota anielskiego, zdrowego odżywiania czy ponadprzeciętnych zdolności naszego umysłu. Poznasz także odpowiedź na odwieczne pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę.
Już dziś sprawdź, jakich bestsellerowych autorów udało się nam pozyskać i co dla Ciebie przygotowaliśmy.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Donna Eden

Donna Eden – jest pionierką w dziedzinie medycyny energetycznej. Występowała publicznie na całym świecie i udziela porad specjalistom medycyny tradycyjnej oraz alternatywnej. Od ponad 30 lat naucza, jak pracować z systemami energetycznymi ciała i pomaga odzyskać naturalną zdolność samouzdrawiania.

Fot. http://courses.mindvalleyacademy.com/energy-medicine/online-training/invite

Pete Egoscue

Pete Ecoscue – anatomiczny fizjolog od 1978 r. Jest twórcą metody Egoscue, zapewniającej bezpieczne, skuteczne i trwałe zwolnienie z bólu przewlekłego bez leków przeciwbólowych na receptę lub chirurgii inwazyjnej. Jego program terapii ruchowej jest uznawany na całym świecie w leczeniu przewlekłego bólu mięśniowo-szkieletowego przypisywanego miejscu pracy i urazom sportowym, wypadkom, starzeniu się i innym chorobom.

Fot. http://seniorsportsforlife.com/members/get-your-body-back-2014/the-egoscue-method-featuring-pete-egoscue/introducing-pete-and-the-egoscue-method/about-pete-egoscue/

dr Matthias Ennenbach

Dr Matthias Ennenbach – od dwudziestu lat pomaga ludziom uzdrawiać relacje w ich związkach wykorzystując mądrość buddyzmu. W swojej pracy łączy ze sobą teorię i praktykę wywodzącą się z Dalekiego Wschodu z psychoterapią świata Zachodu. Pracuje w klinikach, szpitalach, ośrodkach psychiatrycznych, ośrodkach psychosomatycznych i prywatnych klinikach.

Fot. https://www.xing.com/profile/Matthias_Ennenbach

Caldwell B. Esselstyn Jr

Dr Caldwell B Esselstyn Jr – przez ponad 35 lat był chirurgiem, badaczem i lekarzem klinicznym. Swoją wiedzą i umiejętnościami dzielił się zarówno w Klinice w Cleveland jak i w na terenach walk podczas wojny w Wietnamie. Podczas swojej pracy zawodowej opracował unikalny program umożliwiający uzdrowienie układu krążenia każdego człowieka.

Fot. http://goldlabfoundation.org/presenters/caldwell-esselstyn/

ZAPISZ SIĘ