Autorzy

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Donna Eden

Donna Eden – jest pionierką w dziedzinie medycyny energetycznej. Występowała publicznie na całym świecie i udziela porad specjalistom medycyny tradycyjnej oraz alternatywnej. Od ponad 30 lat naucza, jak pracować z systemami energetycznymi ciała i pomaga odzyskać naturalną zdolność samouzdrawiania.

Fot. http://courses.mindvalleyacademy.com/energy-medicine/online-training/invite

Pete Egoscue

Pete Ecoscue – anatomiczny fizjolog od 1978 r. Jest twórcą metody Egoscue, zapewniającej bezpieczne, skuteczne i trwałe zwolnienie z bólu przewlekłego bez leków przeciwbólowych na receptę lub chirurgii inwazyjnej. Jego program terapii ruchowej jest uznawany na całym świecie w leczeniu przewlekłego bólu mięśniowo-szkieletowego przypisywanego miejscu pracy i urazom sportowym, wypadkom, starzeniu się i innym chorobom.

Fot. http://seniorsportsforlife.com/members/get-your-body-back-2014/the-egoscue-method-featuring-pete-egoscue/introducing-pete-and-the-egoscue-method/about-pete-egoscue/

dr Matthias Ennenbach

Dr Matthias Ennenbach – od dwudziestu lat pomaga ludziom uzdrawiać relacje w ich związkach wykorzystując mądrość buddyzmu. W swojej pracy łączy ze sobą teorię i praktykę wywodzącą się z Dalekiego Wschodu z psychoterapią świata Zachodu. Pracuje w klinikach, szpitalach, ośrodkach psychiatrycznych, ośrodkach psychosomatycznych i prywatnych klinikach.

Fot. https://www.xing.com/profile/Matthias_Ennenbach

Caldwell B. Esselstyn Jr

Dr Caldwell B Esselstyn Jr – przez ponad 35 lat był chirurgiem, badaczem i lekarzem klinicznym. Swoją wiedzą i umiejętnościami dzielił się zarówno w Klinice w Cleveland jak i w na terenach walk podczas wojny w Wietnamie. Podczas swojej pracy zawodowej opracował unikalny program umożliwiający uzdrowienie układu krążenia każdego człowieka.

Fot. http://goldlabfoundation.org/presenters/caldwell-esselstyn/

ZAPISZ SIĘ