Autorzy

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Sergio Magaña (Ocelocoyotl)

Sergio Magaña (Ocelocoyotl) – jest znanym praktykiem i nauczycielem liczącego 5000 lat dziedzictwa Tolteków z Ameryki Środkowej. Tradycja rozpoczęła się od starożytnych Chichimecas, którzy przekazali wiedzę mieszkańcom Teotihuacan, a następnie Toltekom, którzy nauczali zarówno Majów jak i Azteków. Sergio jest także przeszkolony w dziedzictwie Tol nahualismu, wiedzy o śnieniu, która była przekazywana w formie tradycji ustnej, nieprzerwanie, przez mistrza do ucznia, od 1460 lat. Teraz nastał czas na odkrycie tych nauk, a Sergio jest jednym z kilku rzeczników wyznaczonych do dzielenia się tą starożytną, dotychczas ukrytą, mądrością ze światem.
Sergio jest założycielem Centro Energetico Integral i gospodarzem radiowego show The Sixth Sun, które jest emitowane w Meksyku od 14 lat. Płynnie mówi po hiszpańsku i angielsku, jak również zgłębił mistyczną moc języka nahuatl. Jest także autorem książek, które zostały przetłumaczone na wiele języków.
Dużo podróżuje i stworzył społeczność liczącą ponad 50 000 uczniów w Meksyku, USA, Włoszech, Holandii, Szwecji, na Węgrzech, w Kanadzie, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Mieszka w Meksyku i Londynie.

Fot. http://drjohnfilo.com/sergio-magana-power-dreams/

Tarocistka Magda

Magda – tarocistka z powołania. Specjalizuje się w czytaniu z Tarota oraz kart cygańskich. Na co dzień pracuje z ludźmi, co ułatwia jej wrodzona empatia i wrażliwość. Stawia karty osobom na rozstaju życiowych dróg, szukających pomocy i drogowskazu na przyszłość, mającym problemy w miłości i w związkach. Wróżenie z kart jest jej pasją, dzięki której służy pomocą innym. Tarot to jej przyjaciel, a za sprawą tej talii może stać się i Twoim przyjacielem.

Ray T. Malbrough

Ray T. Malbrough – urodził się w Nowym Orleanie. Dorastał w południowo-wschodniej Luizjanie, w rejonie zwanym „krainą cajunów”. Jeszcze jako nastolatek, za namową matki, poznał podstawy hoodoo. W wieku 19 lat podjął pracę w nowoorleańskim sklepie zielarskim. W 1982 roku ukończył Seminarium Wicci Saksońskiej założone i prowadzone przez dr. Raymonda Bucklanda, autora m.in. popularnej w Polsce Wielkiej księgi komunikacji z duchami.

dr Fabrizio Mancini

Dr Fabrizio Mancini – jest cenionym na całym świecie mówcą, autorem książek, nauczycielem, filantropem i rektorem Uniwersytetu Parkera w Dallas w Teksasie. Jest częstym gościem programów radiowych i telewizyjnych, a jego innowacyjne poglądy na temat zdrowia i dobrego samopoczucia nieustannie inspirują tysiące ludzi na całym świecie. Międzynarodową sławę przyniosła mu odkryta przez niego technika samouzdrawiania, którą dzieli się z czytelnikami.

Fot. http://alexsaconsulting.com/blog/the-prescription-for-well-being

Ciro Marchetti

Ciro Marchetti – prezes Graform International i absolwent ekskluzywnej Croydon College of Art. Prowadzi warsztaty i wykłady oraz kontynuuje doskonalenie swojego wizjonerskiego stylu artystycznego. Laureat wielu prestiżowych nagród, m. in. Digital Canvas Awards czy Macworld expo digital art competition.

Fot. http://www.mistertarot.com/interview-with-ciro-marchetti/

dr Mario Martinez

Dr Mario Martinez – specjalista z dziedziny neuropsychologii klinicznej oraz autor bestsellerów. Prowadzi wykłady na całym świecie i głosi swoją pionierską naukę biokognitywną, która bazuje na nowatorskim przekonaniu o nierozerwalności funkcji umysłowych i fizjologicznych. Bada wpływ przekonań kulturowych na długowieczność oraz na funkcjonowanie układu odpornościowego, nerwowego i wydzielniczego. Autor, obserwując jak nasz układ immunologiczny reaguje i podejmuje decyzje w nieprzewidzianych sytuacjach, opracował unikalny model zarządzania przedsiębiorstwami i uczy prezesów globalnych firm, jak zmaksymalizować wydajność, dbając jednocześnie o dobrostan personelu.

Fot. https://twitter.com/biocognitive1

Beata Matuszewska

Beata Matuszewska – sopocka pisarka i ezoteryk, od dwudziestu lat zajmuje się leczeniem ciała i ducha metodami niekonwencjonalnymi.
Jest naturoterapeutką i zielarką propagującą wiedzę z dziedziny
fito- i aromaterapii. W wolnych chwilach zwiedza świat nieustannie dziwiąc się jego pięknu.

Sophia Max

Sophia Max – mieszka w Austin w Teksasie, pisząc książki o wspinaczce, sztukach walki i duchowości. Jej talent został doceniony przez twórców serii Magia życia, którzy zaprosili ją do udziału w tym unikalnym literackim przedsięwzięciu.

Ewa May

Ewa May – autorka metody LFT (Life Field Therapy), znanej w Polsce pod nazwą Uzdrawianie w Hologramie Pola Życia. Prowadzi sesje indywidualne, warsztaty, szkolenia, kursy – zarówno bezpośrednio face to face jak i on-line przez internet i skype. Jest certyfikowaną LFT Master Coach, NLP Life Coach, hipnoterapeutką, doradcą życiowym, duchową uzdrowicielką, inspiratorką rozwoju osobistego.

Jaye McElroy

Jaye McElroy – jest autorką, fotografem oraz przedsiębiorcą. Połączyła swoją karierę w reklamie i biznesie z Pięcioma Żywiołami, aby pomagać ludziom w manifestacji swojego potencjału w życiu.

Fot. https://pl.pinterest.com/JayeMcElroy/

Emma Mildon

Emma Mildon – znana duchowa asystentka i przewodniczka. Jest międzynarodową publicystką, pisze dla Huffington Post, Mindbodygreen, Wanderlust i Yoganonymous. Twórczyni magazynu Wabi Sabi. W poszukiwaniu drogi do rozwoju duchowego podróżowała po świecie, spotykając joginów, różnego rodzaju przywódców religijnych, uzdrowicieli, celebrytów oraz szamanów. Rozmawiała z nimi, by poznać ich wiedzę dotyczącą duchowości. Teraz przekazuje ich nauki, doświadczenia i mądrość wszystkim duchowym podróżnikom.

Fot. http://nataliecartertalksfitness.com/the-soul-searchers-handbook-emma-mildon/

Anita Moorjani

Anita Moorjani – zanim zdiagnozowano u niej raka, pracowała przez wiele lat w korporacji. Fascynujące i wzruszające doświadczenie bliskie śmierci całkowicie odmieniło jej spojrzenie na świat, a obecna praca jest naznaczona objawieniem, jakie zyskała podczas swojego pobytu w tym drugim wymiarze. Strona internetowa www.anitamoorjani.com

Fot. https://twitter.com/anitamoorjani

ZAPISZ SIĘ