Autorzy

Znajdziesz tu światowych ekspertów w swoich dziedzinach, jak i rodzimych certyfikowanych doradców życiowych. Stale śledzimy rankingi popularności autorów, a tematykę publikacji dobieramy tak, by były one jak najbardziej satysfakcjonujące dla polskiego czytelnika. Analizujemy trendy autorskie na Zachodzie, byś stale poznawał nowe autorytety. Najbardziej znanych autorów i ich topowe publikacje pozyskaliśmy na równi z ich światową popularnością. Należą do nich m.in. dr Anodea Judith, dr Christiane Northrup, Anthony William, dr Joe Dispenza, a wielu z nich zostało uznanych za bestsellerowych autorów New York Timesa.

Z nami odkryjesz grono wybitnych polskich ekspertów – Sylwii Kuleszy, Jolanty Romualdy Gałązkiewicz-Gołębiewskiej, Hanny Onifade czy Kazimiery Sokołowskiej. Ich doświadczenie pozwoli Ci na zgłębianie wiedzy z dziedzin takich jak kwantowość, parapsychologia, rozwój osobisty, astrologia czy Tarot.

Dzięki ich publikacjom poszerzysz swoje horyzonty i uzyskasz dostęp najnowszych badań oraz informacji w zakresie jogi czakralnej, życia po śmierci, tarota anielskiego, zdrowego odżywiania czy ponadprzeciętnych zdolności naszego umysłu. Poznasz także odpowiedź na odwieczne pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę.
Już dziś sprawdź, jakich bestsellerowych autorów udało się nam pozyskać i co dla Ciebie przygotowaliśmy.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Sergio Magaña (Ocelocoyotl)

Sergio Magaña (Ocelocoyotl) – jest znanym praktykiem i nauczycielem liczącego 5000 lat dziedzictwa Tolteków z Ameryki Środkowej. Tradycja rozpoczęła się od starożytnych Chichimecas, którzy przekazali wiedzę mieszkańcom Teotihuacan, a następnie Toltekom, którzy nauczali zarówno Majów jak i Azteków. Sergio jest także przeszkolony w dziedzictwie Tol nahualismu, wiedzy o śnieniu, która była przekazywana w formie tradycji ustnej, nieprzerwanie, przez mistrza do ucznia, od 1460 lat. Teraz nastał czas na odkrycie tych nauk, a Sergio jest jednym z kilku rzeczników wyznaczonych do dzielenia się tą starożytną, dotychczas ukrytą, mądrością ze światem.
Sergio jest założycielem Centro Energetico Integral i gospodarzem radiowego show The Sixth Sun, które jest emitowane w Meksyku od 14 lat. Płynnie mówi po hiszpańsku i angielsku, jak również zgłębił mistyczną moc języka nahuatl. Jest także autorem książek, które zostały przetłumaczone na wiele języków.
Dużo podróżuje i stworzył społeczność liczącą ponad 50 000 uczniów w Meksyku, USA, Włoszech, Holandii, Szwecji, na Węgrzech, w Kanadzie, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Mieszka w Meksyku i Londynie.

Fot. http://drjohnfilo.com/sergio-magana-power-dreams/

Tarocistka Magda

Magda – tarocistka z powołania. Specjalizuje się w czytaniu z Tarota oraz kart cygańskich. Na co dzień pracuje z ludźmi, co ułatwia jej wrodzona empatia i wrażliwość. Stawia karty osobom na rozstaju życiowych dróg, szukających pomocy i drogowskazu na przyszłość, mającym problemy w miłości i w związkach. Wróżenie z kart jest jej pasją, dzięki której służy pomocą innym. Tarot to jej przyjaciel, a za sprawą tej talii może stać się i Twoim przyjacielem.

Ray T. Malbrough

Ray T. Malbrough – urodził się w Nowym Orleanie. Dorastał w południowo-wschodniej Luizjanie, w rejonie zwanym „krainą cajunów”. Jeszcze jako nastolatek, za namową matki, poznał podstawy hoodoo. W wieku 19 lat podjął pracę w nowoorleańskim sklepie zielarskim. W 1982 roku ukończył Seminarium Wicci Saksońskiej założone i prowadzone przez dr. Raymonda Bucklanda, autora m.in. popularnej w Polsce Wielkiej księgi komunikacji z duchami.

dr Fabrizio Mancini

Dr Fabrizio Mancini – jest cenionym na całym świecie mówcą, autorem książek, nauczycielem, filantropem i rektorem Uniwersytetu Parkera w Dallas w Teksasie. Jest częstym gościem programów radiowych i telewizyjnych, a jego innowacyjne poglądy na temat zdrowia i dobrego samopoczucia nieustannie inspirują tysiące ludzi na całym świecie. Międzynarodową sławę przyniosła mu odkryta przez niego technika samouzdrawiania, którą dzieli się z czytelnikami.

Fot. http://alexsaconsulting.com/blog/the-prescription-for-well-being

Ciro Marchetti

Ciro Marchetti – prezes Graform International i absolwent ekskluzywnej Croydon College of Art. Prowadzi warsztaty i wykłady oraz kontynuuje doskonalenie swojego wizjonerskiego stylu artystycznego. Laureat wielu prestiżowych nagród, m. in. Digital Canvas Awards czy Macworld expo digital art competition.

Fot. http://www.mistertarot.com/interview-with-ciro-marchetti/

dr Mario Martinez

Dr Mario Martinez – specjalista z dziedziny neuropsychologii klinicznej oraz autor bestsellerów. Prowadzi wykłady na całym świecie i głosi swoją pionierską naukę biokognitywną, która bazuje na nowatorskim przekonaniu o nierozerwalności funkcji umysłowych i fizjologicznych. Bada wpływ przekonań kulturowych na długowieczność oraz na funkcjonowanie układu odpornościowego, nerwowego i wydzielniczego. Autor, obserwując jak nasz układ immunologiczny reaguje i podejmuje decyzje w nieprzewidzianych sytuacjach, opracował unikalny model zarządzania przedsiębiorstwami i uczy prezesów globalnych firm, jak zmaksymalizować wydajność, dbając jednocześnie o dobrostan personelu.

Fot. https://twitter.com/biocognitive1

Beata Matuszewska

Beata Matuszewska – sopocka pisarka i ezoteryk, od dwudziestu lat zajmuje się leczeniem ciała i ducha metodami niekonwencjonalnymi.
Jest naturoterapeutką i zielarką propagującą wiedzę z dziedziny
fito- i aromaterapii. W wolnych chwilach zwiedza świat nieustannie dziwiąc się jego pięknu.

Sophia Max

Sophia Max – mieszka w Austin w Teksasie, pisząc książki o wspinaczce, sztukach walki i duchowości. Jej talent został doceniony przez twórców serii Magia życia, którzy zaprosili ją do udziału w tym unikalnym literackim przedsięwzięciu.

Ewa May

Ewa May – autorka metody LFT (Life Field Therapy), znanej w Polsce pod nazwą Uzdrawianie w Hologramie Pola Życia. Prowadzi sesje indywidualne, warsztaty, szkolenia, kursy – zarówno bezpośrednio face to face jak i on-line przez internet i skype. Jest certyfikowaną LFT Master Coach, NLP Life Coach, hipnoterapeutką, doradcą życiowym, duchową uzdrowicielką, inspiratorką rozwoju osobistego.

Jaye McElroy

Jaye McElroy – jest autorką, fotografem oraz przedsiębiorcą. Połączyła swoją karierę w reklamie i biznesie z Pięcioma Żywiołami, aby pomagać ludziom w manifestacji swojego potencjału w życiu.

Fot. https://pl.pinterest.com/JayeMcElroy/

Emma Mildon

Emma Mildon – znana duchowa asystentka i przewodniczka. Jest międzynarodową publicystką, pisze dla Huffington Post, Mindbodygreen, Wanderlust i Yoganonymous. Twórczyni magazynu Wabi Sabi. W poszukiwaniu drogi do rozwoju duchowego podróżowała po świecie, spotykając joginów, różnego rodzaju przywódców religijnych, uzdrowicieli, celebrytów oraz szamanów. Rozmawiała z nimi, by poznać ich wiedzę dotyczącą duchowości. Teraz przekazuje ich nauki, doświadczenia i mądrość wszystkim duchowym podróżnikom.

Fot. http://nataliecartertalksfitness.com/the-soul-searchers-handbook-emma-mildon/

Anita Moorjani

Anita Moorjani – zanim zdiagnozowano u niej raka, pracowała przez wiele lat w korporacji. Fascynujące i wzruszające doświadczenie bliskie śmierci całkowicie odmieniło jej spojrzenie na świat, a obecna praca jest naznaczona objawieniem, jakie zyskała podczas swojego pobytu w tym drugim wymiarze. Strona internetowa www.anitamoorjani.com

Fot. https://twitter.com/anitamoorjani

ZAPISZ SIĘ