stawianie baniek

Stawianie baniek wywodzi się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Polega na odpowiednim użyciu specjalnych naczyń zwanych bańkami. Zassana bańka pozostawiona na skórze lub przesuwana po niej pobudza krążenie, uwalnia od toksyn i poprawia samopoczucie. Terapie stawiania baniek wykorzystuje się przy uśmierzaniu bólu, leczeniu urazów, chorobach wewnętrznych i dolegliwościach dermatologicznych. Bańkoterapię stosuje się również przy zaburzeniach trawiennych, problemach ginekologicznych, infekcjach, zaburzeniach oddechowych.

Na rynku możesz znaleźć różnego rodzaju bańki, np. silikonowe, gumowe oraz te najpopularniejsze, szklane. W książkach znajdziesz ich szczegółowy opis wraz z możliwościami zastosowania. Są również różne techniki stawiania baniek. Ich dobór zależy od od dolegliwości i miejsc na ciele, które wymagają bańkoterapii. Jest ona również skuteczną metodą na uwalnianie skutków stresu z organizmu, rozluźnia mięśnie i powięzi. Stawianie baniek może działać relaksacyjnie i odprężająco.

Rosyjska metoda uzdrawiania Evgienij Bozjev
Rosyjska metoda naturalnego uzdrawiania
Proste i skuteczne techniki eliminowania bólu, chorób i dolegliwości

Ta książka jest zbiorem rosyjskich technik samouzdrawiania, zebranych przez lekarza. Dzięki niej poznasz techniki uzdrawiające, o których nigdy wcześniej nie słyszałeś. Pomogą ci one samodzielnie i bezkosztowo pozbyć się bólu pleców, bólu mięśni, bólu kręgosłupa i oczyścić organizm. Sam zadbasz o swoje zdrowie. Terapie wywodzące się z medycyny naturalnej pomogą ci pokonać choroby i dolegliwości bez skutków ubocznych. Być może dzięki nim unikniesz kosztownych zabiegów czy inwazyjnych operacji. Łatwe ćwiczenia i masaże odbudują twoją odporność i znów będziesz pełen energii.

ZAPISZ SIĘ