Tarot intuicyjny Wielkie Arkana. Wielkie tajemnice życia

  • ISBN: 978-83-88351-45-7;
  • Cena katalogowa: 49.80 zł;
  • Oprawa: twarda;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2000;
  • Nr wydania: III;
  Janusz Nawrocki
  Mariusz Golak
  0
  0

  Poznaj siebie dzięki Tarotowi

  Spośród wielu znakomitych książek o Tarocie ta jest szczególna, ponieważ opowiada o Tobie. Dostajesz do ręki narzędzie poznania siebie, odkrycia raz jeszcze dawno porzuconych marzeń, rozprawienia się raz na zawsze ze swoimi lękami. Rozbudzając intuicję uczy odczuwania piękna świata i niezwykłości życia jakiego przyszło Ci doświadczać. Z pomocą tej wyjątkowej publikacji, Barbara Antonowicz-Wlazińska wprowadzi Cie w magiczny świat Tarota.

  Tarot prawdę Ci powie

  Jeżeli chcesz pracować z kartami Tarota, znajdziesz w tej książce wszystkie potrzebne informacje o symbolice kart oraz cenne wskazówki o samej technice stawiania rozkładów. Żadna z Twoich wątpliwości nie pozostanie bez odpowiedzi. Pozwól niekwestionowanemu autorytetowi oprowadzić się po magicznym świecie niezwykłej talii kart, która po przeczytaniu tej niezwykłej publikacji nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic.

  Poznaj prawdę na temat siebie, choroby czy przyjaciela

  W książce przedstawione zostały sposoby rozkładania kart dotyczące zdrowia, wewnętrznego dziecka, spraw intelektualnych i wielu innych. Dzięki nim poznasz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania oraz dowiesz się, jaką droga powinieneś podążać. Dowiesz się, czym jest karta sprawdzająca i kiedy należy ją stosować. Zrozumiesz, jakie karty symbolizują świadomość, a jakie nieświadomość oraz dlaczego Twoja data urodzenia jest tak ważna.

  Zobacz, co możesz zyskać dzięki kartom

  Dzięki tej publikacji nauczysz się robić rozkłady Tarota i poznasz odpowiedzi na zadawane mu pytania. Zrozumiesz, co oznaczają karty, które szczególnie przypadły Ci do gustu oraz te, które Ci się nie podobają. Poznasz również symbolikę poszczególnych kart, jak również wewnętrzna strukturę Tarota. Będziesz umiał odczytać etapy życiowe zapisane w liczbach i przygotujesz się do pierwszej sesji z klientem. Zaczniesz pytać karty o zdrowie, związek, choroby, miłość sukces i pieniądze.

  Życie zapisane w kartach

   ZAPISZ SIĘ