Tarot intuicyjny Wielkie Arkana

Wielkie tajemnice życia

  • ISBN: 978-83-8301-275-9;
  • Cena katalogowa: 84.80 zł;
  • Ilość stron: 320;
  • Oprawa: twarda;
  • Format: 16,5 x 24,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: V - dodruk;
Janusz Nawrocki
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Jak stawiać Tarota i obudzić intuicję, by wróżby dały właściwą odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania

Od wieków użyciu kart Tarota towarzyszy przekonanie, że są one źródłem magicznej mocy i tajemnej wiedzy, dostępnej nielicznym, ale mogącej kształtować losy wielu. Nic dziwnego, że znalazły się one wśród najpotężniejszych narzędzi astropsychologii. Tarot dotyka wszystkiego, co dzieje się wokół nas – ludzi i relacji z nimi, wydarzeń teraźniejszych i przyszłych, świata uczuć i emocji, podejmowanych decyzji i codziennych dylematów. Dzięki tej fascynującej książce dowiesz się, jak stawiać Tarota i – kierując się intuicją – interpretować zapisane w tych kartach symbole. Poznasz podstawowe zasady wróżenia i nauczysz się najskuteczniejszych rozkładów kart Tarota. W ten sposób zyskasz klucz do poznania siebie, a tym samym bardziej świadomego życia. Z większą pewnością będziesz wyznaczał życiowe ścieżki, a Twoje decyzje nie będą obarczone balastem wątpliwości.

Interpretacja Tarota i podstawowe zasady wróżenia

Przedmiotem niniejszej książki są Wielkie Arkana– zbiór 22 archetypowych sytuacji, postaci i ról, które stanowią metaforę życiowej wędrówki, prowadzącej do prawdziwego poznania świata i siebie. W oparciu o nie Autorka przybliża zasady interpretacji Tarota i jego symboli. Pokazuje, często posiłkując się praktycznymi przykładami, jak stawiać Tarota i sprawić, żeby wróżby odkryły przed nami wszystkie sekrety. Każda karta posiada szczegółowy opis symboli, który ułatwia lepsze jej zrozumienie, a także archetypem, inspirującym do głębszych rozważań i uruchamiającym intuicję. Pojawiają się też odniesienia do numerologii. Zdaniem Autorki – warto poczuć wibrację numerologiczną poszczególnych liczb i umieć ją łączyć ze znaczeniem Tarota. Ważnym uzupełnieniem opisu kart są oznaczenia astrologiczne. Łączenie interpretacji Tarota z wiedzą astrologiczną jest często praktykowane w astropsychologii. W efekcie otrzymujesz zasób praktycznych informacji, wystarczających do przygotowania profesjonalnych rozkładów kart Tarota.

Tarot i Wielkie Arkana– klucz do poznania siebie i odkrycia życiowej drogi

Karty Tarota i wróżenie z nich nie są bynajmniej jedyną drogą do poznania prawdy o życiu. Takich dróg jest wiele, a każdy ma prawo poszukiwać swojej, nie tylko korzystając z dobrodziejstw astropsychologii. Jednak, jeżeli okaże się, że dzięki interpretacji Tarota i jego symboli znajdziesz choć jedną odpowiedź na ważne dla Ciebie pytanie, znaczyć to będzie, że warto było go poznać. Być może wkrótce stanie się on niczym bliski, wierny przyjaciel lub też niezastąpiony przewodnik, który zawsze warto mieć przy sobie. Tak czy inaczej to Ty dokonasz ostatecznego wyboru. Warto na koniec wspomnieć, że dopełnieniem książki „Tarot intuicyjny Wielkie Arkana” jest inna książka tej Autorki – „Tarot intuicyjny Małe Arkana”. Mając je obie w swojej biblioteczce, zyskujemy kompletną wiedzę o wróżbach i rozkładach kart Tarota.

Wielkie tajemnice życia zapisane w kartach Tarota!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ