Przepowiednia z jednej karty Tarota - Okładka książki

Przepowiednia z jednej karty Tarota

  • ISBN: 978-83-8171-586-7;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 240;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Janusz Nawrocki
Irena Kloskowska
0
0

Wróżba z jednej karty – jak szybko uzyskać pomoc

Wraz z Autorką, ceniona tarocistką, wyruszysz w podróż, podczas której nauczysz się słuchać i rozumieć język, którym przemawiają karty Tarota. Mogą one ujawnić twoją przyszłość, wyjaśnić znaczenia zdarzeń z przeszłości lub podpowiedzieć jak wybrnąć z trudnej sytuacji. Wystarczy, że otworzysz się na to co subtelne i zagłębisz się w świat symboli kart Tarota. W książce znajdziesz wyjaśnienie znaczenia symboli kart Arkan Wielkich i Małych opartych na kultowej talii Ridera Waite’a. Dowiesz się na czym polega wróżba z jednej karty, poznasz szereg ćwiczeń i rozkładów, które rozwiną twoje umiejętności wróżenia w pracy z Tarotem.

Praktyka czyni mistrza

W książce zawarte są porady dla początkujących, ale również dla bardziej doświadczonych osób. Czy wiesz, że nie ma złych kart?? Są tylko karty, które zwiastują trudne doświadczenia, wyzwania będące przecież nieuchronną częścią ludzkiego życia. Dlatego tak ważne jest opanowanie i zrównoważone podejście to interpretacji kart. Autorka sugeruje również wybór Strażnika twojej talii, czyli karty która będzie czuwała nad tobą podczas sesji i kierowała twoją interpretacją, intuicją i wiedzą. Dowiesz się również jak wybrać talię Tarota, zasad układania i czytania kart oraz sposobów przechowywania talii.

Arkana Wielkie skrywają wielkie tajemnice życia

Przed rozpoczęciem pracy z kartami, wyjmij je z pudełka, przyjrzyj się im uważnie zwracając szczególną uwagę na towarzyszące ci uczucia. Będą one ważną wskazówkę w odczytywaniu i interpretacji tychże kart. Ćwiczenia i techniki zawarte w książce pozwolą ci odkryć tajemnice najważniejszych aspektów życia, miłości, rozwoju, wierze czy zdrowiu. Małe Arkana zaś odpowiadają czterem żywiołom; ogniowi, wodzie, powietrzu i ziemi, i odnoszą się do spraw codziennych, przyziemnych.

Zapanuj nad myślami i emocjami, by zrozumieć język kart

Autorka stworzyła afirmacje dopasowane do Arkan, które ułatwią zapanowanie nad emocjami i wpłyną na poprawność odczytów. Zachęca cię również do stworzenia własnych afirmacji i podaje instrukcje jak stworzyć własne słowa mocy. Wykonując test psychologiczny z wykorzystaniem kart Arkan Wielkich, lepiej zrozumiesz siebie i swoje mocne strony. Odkryjesz też swoje słabości, lub emocje z którymi musisz się uporać, by odzyskać równowagę. By wzmocnić swoją wewnętrzną siłę, pewność siebie, oczyścić umysł i wyzwolić intuicję wykorzystaj 10 afirmacji tarocisty.

Wróżba z jednej karty doradzi co zrobić a czego unikać

Poprzez specjalnie przygotowane ćwiczenia nauczysz się wróżyć, oraz znajdować odpowiedzi na trudne pytania. Ćwiczenia jednego pytania i odpowiedzi z jednej karty rozwiną umiejętności interpretacji. A każde następny rozkład z pytaniami „co zrobić”, „czego nie robić” ułatwi podejmowanie decyzji. Ćwiczenia dialogu z kartami, karty sprawdzającej, karty dnia, miesiąca czy roku rozwiną twoją intuicję i nauczą słuchania tego co karty chcą ci przekazać. W dalszej praktyce wróżenia możesz skorzystać z bardziej skomplikowanych rozkładów „drogi”, „krzyża”, czy „partnerskiego”. A wróżba z jednej karty to doskonała alternatywa i pomoc, gdy nie masz czasu na rozkładanie kart. W podświadomości zadaj pytanie, wyciągnij kartę i posłuchaj co chce ci przekazać.

Jedna karta Tarota wskaże ci odpowiedź na Twoje pytanie

ZAPISZ SIĘ