Twoje wewnętrzne światło

Odkryj siebie, zmień życie i świat

  • ISBN: 978-83-7377-786-6;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 368;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Irena Kloskowska
0
1

Jak zmienić swoje życie na lepsze?

Ale po co? Przecież masz dostęp do wszelkich udogodnień życia codziennego. Zmywarka, wysokiej klasy telefon komórkowy czy laptop nie są już znamionami luksusu. Możesz sobie pozwolić na ćwiczenia jogi, kurs tańca czy zgłębianie pasji, jakiekolwiek by one nie były. Więc jak to możliwe, że w tym niby idealnym świecie jesteś coraz bardziej nieszczęśliwy? Jak wyzwolić pozytywne myślenie? Odpowiedzi na te pytania udziela Rebecca Campbell. Ten jeden z najbardziej znanych doradców rozwoju osobistego, pomoże Ci zgłębić potrzeby Twojej duszy, rozwinąć duchowość i odkryć Twoje wewnętrzne światło. Wykorzystasz medytacje, modlitwę i channeling, aby dowiedzieć się co wszechświat chce Ci zakomunikować i jak pokochać siebie na nowo.

Wewnętrzne światło – jak je odkryć?

W książce, Autorka dzieli się swoimi doświadczeniami w odkrywaniu swojego wewnętrznego światła. Jako spełniona zawodowo dyrektor kreatywna nie odczuwała radości z wydawałoby się spełnionych marzeń. Jej dusza, wewnętrzny głos podpowiadał, że to nie jej droga. Odnalazła jednak swoje wewnętrzne światło i pokochała siebie na nowo. Teraz także Ty, możesz skorzystać z jej wiedzy czytając tę wyjątkową książkę. Co niespotykane, możesz zgłębić jej treść w całości, by w pełni zrozumieć praktyki proponowane przez Autorkę. Możesz też tylko odnaleźć potrzebną Ci technikę rozwoju osobistego, medytacje lub mantry, dzięki krótkim i zwięzłym rozdziałom.

Twórcze światło, które nosisz w sobie

Dowiesz się, że zarówno Twoje ciało jak dusza są światłem, a Twoja świadomość nieustannie emituje biofotony. Korzystając z medytacji Źródła Światła możesz nawiązać utraconą łączność ze swoją duchowością. Pojmiesz jaka jest różnica między ego, duszą i duchem i jak zbudować harmonię między nimi, aby odkryć swoją wewnętrzną jasność i pokochać siebie. Mantry pozwolą Ci połączyć się ze swoim wewnętrznym duchem, a jednocześnie połączyć ze Źródłem istnienia. Dowiesz się na czym polega channeling oraz co Wszechświat chce Ci przekazać. Kiedy już na nowo odkryjesz to, co na poziomie duszy już od dawna wiesz, wyzwolisz energię pozytywnego myślenia i będziesz mógł zaoferować światu coś, co tylko Ty możesz dać.

Jak być szczęśliwym?

Przyciągnij pozytywną energię i stwórz własną tablicę wibracyjną. Poprzez połączenie w jednym miejscu pragnień przyszłości, pozytywnych doświadczeń i tego co kochasz (zdjęcia, artykuły, afirmacje) przyciągniesz tylko dobre zdarzenia i pozytywne osoby. A zbudowanie własnego ołtarza w domu, pozwoli Ci znaleźć miejsce, gdzie nie tylko bezpiecznie będziesz mógł praktykować medytacje, mantry czy modlitwę, ale również docenić siebie jako idealne odbicie wszechświata. Autorka udowadnia, że działanie według własnej duszy, zgłębianie duchowości i podążanie za jej wewnętrznym światłem z pewnością uczyni Cię szczęśliwym.

Odkryj swoje wewnętrzne światło i bądź szczęśliwy!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ