Energetyczna tarcza ochronna

Zabezpiecz siebie i swoje otoczenie

  • ISBN: 978-83-8301-363-3;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 128;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: II-dodruk;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Intuicyjna tarcza ochronna duszy

Zastanawiałeś się może kiedyś, czy w twoim najbliższym otoczeniu znajdują się wampiry energetyczne? To znaczy ludzie, którzy w tajemniczy sposób pozbawiają cię energii, marzeń, optymizmu i radości życia? Niestety, takie osoby istnieją. I na pewno masz z nimi kontakt, chociaż nie jesteś tego świadomy. Zdarza się, że złodziejami energii bywają rodzice, małżonkowie, nauczyciele w szkole, a nawet dzieci. Mogą być nimi twoi znajomi, jak również twój szef. Takie osoby blokują cię na ścieżce twojego rozwoju duchowego i osobistego i wpływają na twoją świadomość. Jak zatem ochronić siebie i najbliższych przed takimi intruzami? A także jakie zastosować oczyszczanie energetyczne i stworzyć ochronną tarczę? Tego wszystkiego dowiesz się właśnie z tej książki.

Jak zabezpieczyć siebie i bliskich tworząc tarczę ochronną, która odepchnie negatywną energię

Autorka – medium i specjalistka od ezoteryki, magii, rozwoju duchowego i oczyszczania energetycznego, prezentuje skuteczne rytuały i zaklęcia ochronne, przed negatywnymi energiami każdego typu. Nauczysz się prostych ćwiczeń pozwalających dostrzegać i wzmacniać aurę, które otaczają każdą żyjącą istotę. Wstąpisz na ścieżkę rozwoju osobistego i duchowego. Dowiesz się, jak oczyścić czakry i je otworzyć. A także jak świadomie je zamknąć, by nikt nieproszony nie dostał się do twoich źródeł energii. Za pomocą skutecznych rytuałów i zaklęć ochronnych odnajdziesz swojego duchowego stróża i połączysz się ze swoim wyższym Ja. Dowiesz się, jak można poprzez swoją aurę udzielić pomocy osobom trzecim.

Kieruj się intuicją i zadbaj o to, co dla ciebie ważne poszerzając swoją świadomość

Dodatkowo będziesz mógł stworzyć duchowe schronienie, po to, aby ukryć się w nim przed złodziejami energii i atakami wampiryzmu energetycznego. Schowasz się przed wszystkimi, którzy chcą ci przekazać złą energię lub rzucić na ciebie zły urok. W książce znajdziesz również wypróbowane rady w sytuacji, kiedy to twój partner bądź partnerka jest „wampirem w związku” wysysającym z ciebie energię. Zgłębisz także metody skutecznej ochrony swojej firmy oraz miejsca pracy. Poznasz wiele sprawdzonych sposobów na obronę przed siłą sugestii reklamy, natrętnymi sprzedawcami czy współczesnymi „zbawicielami ludzkości”. Czas zatroszczyć się o to, co najważniejsze.

Zabezpiecz siebie, bliskich oraz dom

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ