Jesteś tym, czym są Twoje myśli. Jak świadomie wymyślić sobie lepszą przyszłość

  • ISBN: 978-83-8171-277-4;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 252;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: III;
Mariusz Warda
Mariusz Golak
0
0

MYŚL kluczem do sukcesu

Nie od dziś wiadomo, że każda myśl ma znaczenie. Udowadnia to m.in. teoria względności Einsteina, a lekarze potwierdzają, że w przypadku wielu poważnych schorzeń kluczowe jest nastawienie pacjenta. Myśli są jednak niezwykle ważne nie tylko dla Twojego zdrowia, ale także kreują wszystkie pozostałe sfery życia. Dzięki MYŚLI w każdej chwili możesz dokonać zmian. Twoje życie może stać się cudem, jeśli weźmiesz je w swoje ręce. Jednak jeśli pozwolisz aby kierowały Tobą warunki zewnętrzne, życie może obrócić się w koszmar. Tylko Ty i Twoje decyzje nadają mu sens! Jak wykorzystać ten fakt?

Dokonaj zmian w swoim życiu

Porad udziela Małgorzata Wójcik, absolwentka Studium Psychologii Psychotronicznej, Studium Terapii Naturalnych oraz wielu kursów i warsztatów dotyczących rozwoju osobistego i duchowego min. warsztat psychologiczny – prosperowanie energetyczne, kurs radiestezji czy Pierwszy Stopień Reiki (uzdrawianie energetyczne). W swojej szokująco prostej, a zarazem niezwykle skutecznej publikacji wyjaśnia, że dosłownie w każdej chwili możesz dokonać zmian w swojej codzienności. Swoje tezy popiera doświadczeniami praktyków Prawa Przyciągania oraz osiągnięciami znanych filozofów, fizyków i innych wybitnych przedstawicieli świata nauki. Czas byś zrozumiał charakter energetyczny myśli i to, jak wpływają one na świat fizyczny.

Weź pełną odpowiedzialność za własne myśli

Każdy rozdział poświęcony został jednej sferze życia: zdrowiu, miłości, pracy, finansom czy przekonaniom. Dowiesz się, jak zbudować w sobie świadomość sukcesu, bogactwa czy szczęścia. Uświadomisz sobie również, że z każdej trudnej sytuacji możesz wyjść z pomocą konstruktywnych myśli. Nauczysz się modyfikować sposób myślenia dzięki skutecznym afirmacjom, medytacjom i wizualizacjom. Poznasz również ćwiczenia pozwalające pracować nad charakterem i podświadomością. Wszystko po to, abyś przekonał się na własnej skórze, że świat zewnętrzny zawsze dopasowuje się do Twojego świata wewnętrznego. Pamiętaj, że masz prawo do lepszego życia, więc zacznij je budować według swojego scenariusza!

Przejmij ster swojego życia!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ