Jesteś tym, czym są Twoje myśli

Jak świadomie wymyślić sobie lepszą przyszłość

  • ISBN: 978-83-8171-277-4;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 252;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: III;
Mariusz Warda
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Odkryj moc pozytywnego myślenia, które jest kluczem do prawdziwego szczęścia

Wielu z nas nie jest zadowolonych ze swojego życia osobistego, boryka się z problemami w pracy, nie może zapanować nad falą negatywnych emocji. Nic dziwnego, że w tej sytuacji często zadajemy sobie pytanie – jak zmienić swoje życie na lepsze. Jednak odpowiedź wydaje się być tak odległa, że… przestajemy jej szukać. To błąd! W praktyce okazuje się, że każdy z nas posiada klucz do szczęścia. Są nim moc pozytywnego myślenia i nasza podświadomość. Okazuje się, że wpływ myśli na życie jest przeogromny, a mądrze zarządzana pozytywna energia jest potężnym narzędziem zmian. Wystarczy więc tylko uruchomić pozytywne myślenie, by znowu cieszyć się pełnią szczęścia zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Dzięki tej książce dowiesz się, jak odnaleźć motywację i zmienić swoje życie na lepsze, używając Prawa Przyciągania. Nauczysz się stosować wizualizacje i afirmacje, by „przeprogramować” swój umysł. Stanie się to z korzyścią zarówno dla Twojej codzienności, jak i rozwoju duchowego.

Wizualizacje i afirmacje – proste techniki uruchamiające pozytywne myślenie

Jak przekonuje Autorka książki, każdy z nas, w dowolnej chwili, może skorzystać z mocy pozytywnego myślenia. Swoje tezy popiera doświadczeniami praktyków Prawa Przyciągania oraz osiągnięciami znanych filozofów, fizyków i innych wybitnych przedstawicieli świata nauki. Zatem na czym polega wpływ myśli na życie i jak pozytywna energia ma nam zapewnić szczęście? Podstawą jest prosta, ale niezwykle skuteczna zasada, w myśl której podobne przyciąga podobne. To fundament Prawa Przyciągania. Pozytywne myślenie sprawi, że wokół nas będą się działy pozytywne rzeczy. I na odwrót. Brak pozytywnej energii odbije się na poczuciu życiowego szczęścia. Dlatego tak ważna jest motywacja do pracy nad sobą i swoim rozwojem duchowym. W ten sposób uruchamiamy korzystne procesy w naszym umyśle i podświadomości.

Jak w praktyce wykorzystać wpływ myśli na życie

Każdy rozdział książki poświęcony został jednej sferze życia, między innymi: zdrowiu, miłości, pracy, finansom czy przekonaniom. Dowiesz się z nich, jak zmienić swoje życie na lepsze i wzbogacić rozwój duchowy. Poznasz proste techniki (afirmacje, wizualizacje i medytacje), które ułatwią Ci zbudowanie w sobie poczucia sukcesu, bogactwa oraz szczęścia. Jednocześnie uświadomisz sobie, że z każdej trudnej sytuacji możesz wyjść z pomocą konstruktywnych myśli. Wystarczą motywacja i chęć zmiany schematów powielanych przez Twój umysł. Dzięki tej książce poznasz również ćwiczenia pozwalające pracować nad charakterem i podświadomością. Wszystko po to, abyś przekonał się na własnej skórze, że świat zewnętrzny zawsze dopasowuje się do Twojego świata wewnętrznego. Pamiętaj, że masz prawo do lepszego życia, więc zacznij je budować według swojego scenariusza!

Przejmij ster swojego życia!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ