Miłość i prawo przyciągania

Jak przyciągać idealne związki

  • ISBN: 978-83-8171-408-2;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 244;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Janusz Nawrocki
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Jak przyciągnąć miłość? Wykorzystaj Prawo Przyciągania!

Jak przyciągnąć miłość? Prawo Przyciągania udowadnia, że podobne przyciąga do siebie podobne. Czyli, że Twoje pozytywne myśli i emocje wytwarzają energię, która przyciąga pozytywne osoby i zdarzenia wibrujące na tej samej częstotliwości. Wibrując negatywnymi emocjami przyciągasz niekorzystne zdarzenia czy nieprzychylne relacje. W tej książce, znani na całym świecie duchowi przewodnicy, Esther i Jerry Hicks chcą Ci uświadomić Twoją rolę we Wszechświecie oraz sprawczą siłę Twojej podświadomości. Dowiesz się, że im dłużej skupiasz myśl-Wibrację na tym samym obiekcie lub pragnieniu wysyłasz energię, tworzysz Wir przyciągania i tworzenia. Dzięki ich sprawdzonym wskazówkom nie tylko odbudujesz poczucie własnej wartości ale rozwiniesz moc by przyciągnąć miłość i szczęście.

Jak przyciągnąć miłość? -znajdź idealnego partnera sam nim będąc

Miłość i związki oraz ich jakość jest odpowiedzią na Twoje Wibracyjne prośby. Autorzy udowadniają, że ludzie, których poznałeś lub zdarzenia, które Cię dotknęły są efektem Twoich nieuporządkowanych myśli. Do tej pory większość związków w Twoim życiu przyciągałeś na zasadzie nieuwagi i kumulujących się w podświadomości obaw. Autorzy, nauczą Cię jak ukierunkować myśli by stały się one Twoją świadomą intencją. Osoby, które poszukują miłości i ukochanej osoby dowiedzą się jak sformułować świadome intencje i pragnienia aby wir przyciągnął prawdziwą miłość. Żeby przyciągnąć dobrego partnera sami muszą takim być, przejawiać pozytywne cechy aby przyciągnąć równie pozytywną partnerską wibrację.

Jak przyciągnąć szczęście w związkach?

Proces Tworzenia swojej rzeczywistości i szczęśliwych związków składa się z trzech etapów. Dzięki tej książce dowiesz się jak skutecznie przejść przez ten proces by osiągnąć dobrostan i szczęście. Uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące różnych zagadnień Twojego życia, kontaktów w pracy, dzieciństwa czy związków z otoczeniem. Dowiesz się jak poprawić swoje rodzinne relacje i jak znaleźć harmonię w już istniejącym związku. A inwestorzy odkryją sposób by przyciągnąć dobrego partnera do biznesu.

Prawo Przyciągania a życie intymne

Książka wyjaśnia, jak osiągnąć spełnione życie intymne. Jak skoordynować i zharmonizować Twoje pragnienia z partnerem by nie zatracić własnych potrzeb i osobowości. Zrozumiesz jak osiągnąć równowagę między fizycznym Tobą a duchowym Tobą by w pełni czerpać z własnej zmysłowości i seksualności. Książka udziela również wskazówek jak zbudować zdrowe relacje z dziećmi oparte na szacunku i akceptacji. Co najważniejsze, dowiesz się jak odbudować poczucie własnej wartości i skutecznie je wykorzystać by przyciągnąć miłość i szczęście.

Prawo przyciągania – świadomie przyciągnij miłość i szczęście!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ