Miłość i prawo przyciągania. Jak przyciągać idealne związki

Codziennie mijasz dziesiątki osób. Być może jest wśród nich ktoś, kto jest Tobie pisany. Dowiedz się, jak przyciągnąć idealnego partnera i poprawić relacje z każdym, kto Cię otacza. Stwórz nowy związek lub uratuj obecny. Prawo Przyciągania czeka na Twe rozkazy.
Daj się ponieść wirowi szczęścia i miłości. Przyciągnij udane związki już dziś!

  • ISBN: 978-83-7377-395-0;
  • Cena katalogowa: 29.90 zł;
  • Ilość stron: 244;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: II;

Daj się ponieść wirowi szczęścia i miłości

Życie każdego z nas jest wplecione w sieć wzajemnych powiązań – od partnerskich po zawodowe. Co możesz zrobić, by odnaleźć idealnego partnera albo na nowo rozniecić ogień pożądania? Dlaczego tak często dokonujemy nieodpowiednich wyborów i jak możemy ich się ustrzec? Z kim warto założyć rodzinę a od kogo należy się trzymać z daleka?

Odmień swoje życie

Esther i Jerry Hicks – amerykańscy odkrywcy Prawa Przyciągania, przewodnicy duchowi i bestsellerowi autorzy New York Times’a, których materiały szkoleniowe odmieniły już życie milionów ludzi – odpowiadają na te pytania w swej książce „Miłość i Prawo Przyciągania”.

Przyciągnij udane związki już dziś!

Klucz do serca upragnionej osoby jest w zasięgu Twojej ręki. Poznaj niezawodny sposób na przyciągnięcie do siebie idealnego partnera. Wykorzystaj Prawo Przyciągania do udoskonalenia swego życia seksualnego. Spraw, by Twoje relacje z każdą osobą z Twojego otoczenia stały się idealne. Przyciągnij do siebie tych, na których Ci zależy.

Pozwól sobie na miłość

Wszyscy znajdujemy się w wirze związków międzyludzkich. Od dziś możemy zapanować nad chaosem i sprawić, by ten wir poniósł nas ku szczęściu, zrozumieniu, akceptacji i miłości. Niezależnie, czy mówimy o związku między rodzicami a dziećmi, związku partnerskim, czy relacjach ze sprzedawcą z pobliskiego sklepu.

Stań się doskonałym partnerem w każdej relacji! Kochaj i bądź kochanym silniej i bardziej trwale niż kiedykolwiek dotąd

 

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ