Uwolnij się od cierpienia

Uzdrawianie głębokich wzorców myślowych poprzez afirmacje, modlitwy i techniki terapeutyczne

  • ISBN: 978-83-7377-936-5;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 312;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Jak uwolnić się od cierpienia?

W końcu możesz uwolnić się od cierpienia, które paraliżuje całe Twoje życie. Na pewno zastanawiasz się, dlaczego mimo ogromnych udogodnień, dóbr materialnych i pozornego szczęścia wciąż cierpisz psychicznie, emocjonalnie i duchowo. Zgadzając się na sytuacje i zdarzenia sprzeczne z sobą samym lub obawiając się przyszłości zamartwiasz się i odczuwasz ból każdą cząstką siebie. Tym samym popełniasz błędy i tkwisz w zamkniętym kole przytłaczjącego strachu. Ta książka stanowi dla Ciebie deskę ratunku, która pomoże Ci się wydobyć z ograniczeń własnej podświadomości i rozpocząć proces uzdrawiania. Uwolnij się od cierpienia, zgłębiając sprawdzone terapie i techniki uzdrawiające, np. opukiwanie grasicy. Wspomożesz ich intensywność praktykami afirmacyjnymi i modlitwami, które dodatkowo oczyszczą energię i wyeliminują negatywne myśli.

Czy cierpię bo za dużo myślę?

Bez względu na to, jak bardzo chciałbyś obwinić za swój ból innych ludzi i okoliczności, prawda jest zaskakująca. Wszystko, czego doświadczasz, wynika z Twoich myśli. To ich jakość decyduje o Twoich uczuciach i zachowaniach. Te z kolei determinują charakter i jakość Twojego życia. Oznacza to również, że Twoje emocje i uczucia, związane z konkretnym wzorcem myślenia, będą wypływać na powierzchnię za każdym razem, gdy poddamy się temu schematowi. Aby zneutralizować i wyeliminować destruktywny wzorzec myślenia oraz związane z nim negatywne uczucia, potrzebujesz stałego napływu nowych, pozytywnych myśli. Opisane w tej książce sprawdzone ćwiczenia i techniki uzdrawiające wykorzystujące neuroplastyczność mózgu, pozwolą Ci uporać się z negatywnymi myślami.

Skuteczne techniki uzdrawiające w praktyce

W tej książce Autorka oferuje Ci proaktywne, samodzielne i praktyczne narzędzia do stosowania na co dzień. Posługując się nimi zidentyfikujesz przyczyny swojego cierpienia i przekształcisz negatywne wzorce myślowe. Skutecznie wykorzystasz „terapię myślenia”, by dotrzeć do traum ukrytych w podświadomości. Podstawowymi narzędziami w tym procesie uzdrawiania są modlitwy i afirmacje. Te tradycyjne praktyki duchowe pomogły już wielu osobom zmienić swoje życie. Mają one na celu zneutralizowanie i wyeliminowanie najczęstszych dominujących negatywnych wzorców myślowych. Możesz je stosować w połączeniu z innymi technikami uzdrawiającymi opisanymi przez Autorkę, które wzmocnią oczyszczanie energii. Gdy zaczniesz je stosować i nabierzesz w tym wprawy wykorzystując neuroplastyczność, zmienią one biochemię Twojego mózgu.

Uwolnij się od cierpienia i oczyść swoją energię

Narzędzia oczyszczania energii, czyli świadome oddychanie, opukiwanie grasicy i ruchy gałek ocznych, wspomogą proces uzdrawiania. Dzięki nim uodpornisz się fizycznie i psychicznie. Skutecznie pozbędziesz się zarówno nieświadomych jak i wyuczonych wzorców myślowych zakorzenionych w podświadomości. Metody te udzielą Ci wsparcia w przetwarzaniu energii emocjonalnej. A także ułatwią integrację nowych informacji, które będziesz przyswajać dzięki modlitwom i afirmacjom. Pozwolą Ci one utrzymać bardziej korzystny stan psychiczny, fizyczny i emocjonalny.

Wykorzystaj sprawdzone narzędzie do zmiany myślenia

Kolejną wspaniałą cechą „terapii myślenia” jest to, iż łatwo można z niej korzystać. Gdy już nauczysz się posługiwać tymi narzędziami, będziesz mógł ich użyć w dowolnym momencie. Fascynujące jest również to, że z łatwością wychwycisz określony wzorzec myślowy i go zneutralizujesz jeśli ponownie pojawi się w Twoim umyśle. Ten uzdrawiający program nauczy Cię:
– identyfikacji negatywnych myśli,
– kwestionowania negatywnych myśli, które wzbudzają destrukcyjne uczucia,
– zastępowania negatywnych myśli pozytywnymi,
– zmiany dysfunkcyjnych, nieproduktywnych lub niszczących siebie zachowań.

Przeprogramuj swój umysł i uwolnij się od cierpienia!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ