Uwolnij się od cierpienia. Uzdrawianie głębokich wzorców myślowych poprzez afirmacje, modlitwy i techniki terapeutyczne
  • ISBN: 978-83-7377-936-5;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 312;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Monika Muszyńska
0
0

Jak uwolnić się od cierpienia?

W końcu możesz uwolnić się od cierpienia, które paraliżuje całe Twoje życie. Na pewno zastanawiasz się, dlaczego mimo ogromnych udogodnień, dóbr materialnych i pozornego szczęścia cierpisz psychicznie, emocjonalnie i duchowo. Zgadzając się na sytuacje i zdarzenia sprzeczne z sobą samym lub obawiając się przyszłości zamartwiasz się i odczuwasz ból. Tym samym popełniasz błędy i tkwisz w zamkniętym kole strachu, bólu i cierpienia. Ta książka stanowi dla Ciebie deską ratunku, która pomoże Ci się wydobyć z ograniczeń własnej podświadomości. Poznaj techniki uzdrawiające i modlitwy dzięki którym oczyścisz energię i odrzucisz krepujące Cię negatywne myśli zastępując je pozytywnymi.

Czy cierpię bo za dużo myślę?

Bez względu na to, jak bardzo chciałbyś obwinić za swój ból innych ludzi i okoliczności, prawda jest zaskakująca. Wszystko, czego doświadczamy, wynika z naszych myśli. To ich jakość decyduje o twoich uczuciach i zachowaniach. Te z kolei determinują charakter i jakość naszego życia. Oznacza to również, że nasze emocje i uczucia związane z konkretnym wzorcem myślenia będą wypływać na powierzchnię za każdym razem, gdy poddamy się temu schematowi. Aby zneutralizować i wyeliminować destruktywny wzorzec myślenia oraz związane z nim negatywne uczucia, potrzebujemy stałego napływu nowych, pozytywnych myśli. Opisane w tej książce sprawdzone ćwiczenia i techniki uzdrawiające wykorzystujące neuroplastyczność mózgu, pozwolą Ci uporać się z negatywnymi myślami.

Skuteczne techniki uzdrawiające w praktyce

W tej książce Autorka oferuje Ci proaktywne, samodzielne i praktyczne narzędzia do stosowania na co dzień. Posługując się nimi zidentyfikujesz przyczyny swojego cierpienia i przekształcisz negatywne wzorce myślowe. Skutecznie wykorzystasz „terapię myślenia” by dotrzeć do traum ukrytych w podświadomości. Podstawowymi narzędziami w tym procesie uzdrawiania są modlitwy i afirmacje. Te tradycyjne praktyki duchowe pomogły już wielu osobom zmienić swoje życie. Mają one na celu zneutralizowanie i wyeliminowanie najczęstszych dominujących negatywnych wzorców myślowych. Możesz je stosować w połączeniu z innymi technikami uzdrawiającymi opisanymi przez Autorkę, które wzmocnią oczyszczanie energii. Gdy zaczniesz je stosować i nabierzesz w tym wprawy wykorzystując neuroplastyczność, zmienią one biochemię Twojego mózgu.

Uwolnij się od cierpienia i oczyść swoją energię dzięki

Narzędzia oczyszczania energii, czyli świadome oddychanie, opukiwanie grasicy i ruchy gałek ocznych, wspomogą proces uzdrawiania. Dzięki nim uodpornisz się fizycznie i psychicznie. Skutecznie pozbędziesz się zarówno nieświadomych jak i wyuczonych wzorców myślowych zakorzenionych w podświadomości. Metody te udzielą Ci wsparcia w przetwarzaniu energii emocjonalnej. A także ułatwią integrację nowych informacji, które będziesz przyswajać dzięki modlitwom i afirmacjom. Pozwolą Ci one utrzymać bardziej korzystny stan psychiczny, fizyczny i emocjonalny.

Wykorzystaj sprawdzone narzędzie do zmiany myślenia

Kolejną wspaniałą cechą „terapii myślenia” jest to, iż łatwo można z niej korzystać. Gdy już nauczysz się posługiwać tymi narzędziami, będziesz mógł ich użyć w dowolnym momencie. Fascynujące jest również to, że z łatwością wychwycisz określony wzorzec myślowy i go zneutralizujesz jeśli ponownie pojawi się w Twoim umyśle. Ten uzdrawiający program nauczy Cię:
– identyfikacji negatywnych myśli,
– kwestionowania negatywnych myśli, które wzbudzają destrukcyjne uczucia,
– zastępowania negatywnych myśli pozytywnymi,
– zmiany dysfunkcyjnych, nieproduktywnych lub niszczących siebie zachowań.

Przeprogramuj swój umysł i uwolnij się od cierpienia!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ