Medytuj a będzie Ci dane. Podręcznik i audiobook do realizacji marzeń
  • ISBN: 978-83-7377-485-8;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 160;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2012;
  • Nr wydania: III;

  Ty także zasługujesz na dobrostan

  Esther i Jerry’ego Hicks nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ci amerykańscy odkrywcy Prawa Przyciągania zyskali już ogromną popularność w kilkunastu krajach, w tym w Polsce. Ich kolejna publikacja pokazuje, że spełnianie marzeń dzięki najpotężniejszemu prawu we wszechświecie może być jeszcze łatwiejsze, niż się dotychczas wydawało. A wszystko dzięki tej niepowtarzalnej książce.

  Poświęć 15 minut dziennie i odmień swoje życie

  W książce „Medytuj, a będzie Ci dane” Państwo Hicks odchodzą od opisywania Prawa Przyciągania, poświęcając się tylko i wyłącznie praktycznemu wykorzystaniu go i dostrajaniu do realizacji pragnień za pomocą medytacji. Dzięki temu wystarczy tylko kwadrans dziennie, by gruntownie odmienić swoje życie. Zwięzłość poszczególnych rozdziałów powoduje, że możesz skorzystać z tej książki w każdej wolnej chwili. Poręczny format powoduje z kolei, że będziesz mieć ją zawsze pod ręką. W autobusie, na spotkaniu, czy też podczas krótkiej przerwy w pracy – wszędzie tam możesz spełniać swoje marzenia!

  Twój dobrobyt jest bliżej niż myślisz

  Autorzy wyjaśniają, jak z pomocą medytacji możesz wniknąć w Wir, który jest Twoją Rzeczywistością Wibracyjną gwarantującą spełnianie marzeń. Dostroisz do niego nie tylko swój umysł, lecz także zsynchronizujesz oddech. Dołączona do książki płyta CD pozwala wprowadzać się w stan sprzyjający przyciąganiu dobrobytu także w chwilach relaksu. Teraz możesz wykorzystać przyjemne z pożytecznym – medytacja korzystnie wpłynie nie tylko na Twoje zdrowie, odpręży Cię i uspokoi emocje, ale również zapewni Ci dobrobyt podczas odpoczynku.

  Weź od życia to, co Ci się należy

  Już dziś możesz dowiedzieć się, jak medytując osiągnąć dobrostan w kwestiach finansowych, zdrowotnych, uczuciowych i samospełnienia. Dzięki wykorzystaniu praktycznych porad i technik opisanych w książce zaczniesz spełniać swoje marzenia, a także odkryjesz nowy sposób na relaks. Zrównoważysz swoje emocje i zgromadzisz nową energię do działania. Poprzez wykorzystanie Prawa Przyciągania i dostrojeniu go do własnych potrzeb za pomocą medytacji, będziesz mógł osiągnąć to, co zawsze chciałeś. Jak przekonują Autorzy, stan pełnego szczęścia jest bowiem naturalnym stanem każdego człowieka. On się po prostu Tobie należy!

  Dobrostan – Twój naturalny stan!

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ