Wenus planeta partnerstwa

Rola bogini miłości w horoskopie

  • ISBN: 978-83-7377-707-1;
  • Cena katalogowa: 29.90 zł;
  • Ilość stron: 136;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Wenus- poznaj mroczne oblicze bogini miłości.

Wenus z pewnością kojarzy Ci się z piękną, promieniującą szczęściem, kobietą wynurzającą się z piany, o zalotnym spojrzeniu i łagodnym uwodzicielskim charakterze. Jednak to tylko jedno z oblicz bogini miłości. Drugie bardziej mroczne to bierność, żądza władzy, niewierność i mściwość. Wielu astrologów tworząc horoskopy pomija jednak te negatywne cechy skupiając się wyłącznie na łagodnym obliczu planety partnerstwa. Dzięki tej jedynej w swoim rodzaju publikacji poznasz wszystkie sekrety jakie ma planeta Wenus i jej odziaływania na Twój znak zodiaku. Dowiesz się, jak jej położenie, tranzyty i progresje wpływają na Ciebie i Twoje relacje z otoczeniem. Wzmocnisz również jej pozytywne oddziaływania i zminimalizujesz te negatywne.

Jak planeta Wenus wpływa na Twoją osobowość?

Według Autorki, doświadczonej astrolożki, Wenus jest jedną z najbardziej znaczących planet w określaniu cech osobowości człowieka. Z książki dowiesz się jakie cechy pozytywne i negatywne zależne od astrologicznego położenia Wenus są wpisane w Twój charakter. Poznasz swoje umiejętności w nawiązywaniu relacji i tworzenia związków oraz jej wpływ na Twoje podejście do życia. Dowiesz się również, dlaczego zgadzasz się na różne zdarzenia ‘dla świętego spokoju” lub potrafisz dyplomatycznie zrealizować swoje plany.

Rola planety Wenus w horoskopie codziennym

Nauczysz się odczytywać wpływ Wenus na Twój znak zodiaku. . Znajdziesz tu tranzyty i progresje Wenus oraz jej opis w poszczególnych domach horoskopu. Dzięki temu będziesz mógł poprawić relacje z otoczeniem, oraz jasno określić swoje priorytety życiowe. Wenus w Baranie objawia się bezpośredniością i uczciwością, czy otwartością i spontanicznością w uczuciach. Natomiast Skorpiony cechują się nieodpartym magnetyzmem i zaborczością. Ciekawostką jest to, że Wenus wpływa także na styl i sposób ubierania się!

Jak planeta partnerstwa wpływa na Twoje relacje?

Wenus reprezentuje Twoje gusta oraz to co sprawia Ci przyjemność. Dzięki tej publikacji dowiesz się, że Wenus wpływa na Twoją definicję szczęścia, podejście do miłości i relacji z partnerem. Wykorzystasz sprzyjające położenie planety partnerstwa, by stworzyć silny i trwały związek. Odczytując horoskop kontaktowy świadomie zdecydujesz z kim założyć spółkę, a z kim lepiej nie wchodzić w żadne finansowe relacje. Ta wyjątkowa publikacja z dziedziny astropsychologii jest idealnym wyborem nie tylko dla poczatkujących, ale również bardziej zaawansowanych pasjonatów astrologii.

Planeta Wenus – poznaj swoją prawdziwą miłość

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ