Wenus planeta partnerstwa. Rola bogini miłości w horoskopie
  • ISBN: 978-83-7377-707-1;
  • Cena katalogowa: 29.90 zł;
  • Ilość stron: 136;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Mariusz Golak
0
0

Czy poznałeś już prawdziwe oblicze Wenus?

Wenus jest bardzo często przedstawiana jako kobieta próżna, a zarazem pełna wdzięku. Tak bowiem została ona ukazana w mitologii. Jest to bardzo stereotypowe przedstawienie rzymskiej bogini miłości. W swojej publikacji Autorka obala te mity. Warto poznać jednak jej prawdziwe oblicze, które jest bardzo dalekie od utartego schematu. Tym bardziej, że planeta nosząca jej imię bardzo silnie wpływa na życie każdego człowieka.

Prawdziwy charakter Wenus

Wenus z tej książki nie jest już łagodna i zajęta głównie romansami, a okazuje się być istotą żądną władzy i potrafiącą ją uzyskać. Jest to absolutny kontrast z jej stereotypowym wizerunkiem. Każdy, kto chciałby w pełni odczytywać horoskop, powinien sięgnąć po tę książkę, która skupia się na oddziaływaniu tej tak bardzo ważnej z astrologicznego punktu widzenia, planety. W związku z tym, warto jest się dowiedzieć, jak wpywa ona na horoskop każdego z nas.

Naucz się interpretować horoskop i dowiedz się więcej o sobie

Autorka, astrolog z dwudziestopięcioletnim stażem, opisuje najważniejsze cechy Wenus i jej znaczenie w horoskopie. W sposób w pełni obiektywny analizuje zarówno pozytywne, jak i negatywne aspekty tej planety. Znajdziesz tu tranzyty i progresje Wenus oraz jej opis w poszczególnych domach horoskopu. Dowiesz się, jak ją interpretować w horoskopach mudialnych i partnerskich. Poznasz także najważniejsze aspekty Wenus do innych planet. Tak wiele korzyści sprawia, że publikacja ta jest idealna zarówno dla początkujący, jak i zaawansowanych astrologów.

Poznaj odpowiedź na nurtujące Cię pytania

Jako, że Wenus odpowiada za relacje międzyludzkie i uczucia, dzięki tej nowatorskiej publikacji każdy może odpowiedzieć na pytanie, czy znajdzie partnera i kiedy ma na to szanse. Uzyskasz także większą świadomość dotyczącą twoich związków z innymi ludźmi i nauczysz się je świadomie kształtować. Poznasz znaczenie Wenus w poszczególnych znakach zodiaku i odkryjesz swoją prawdziwą naturę. Dowiesz się również, w jaki sposób możesz wzmocnić w sobie korzystne aspekty Wenus i zminimalizować szkodliwe działanie tych, które mogą utrudniać życie.

Poznaj prawdę o Wenus i popraw swoje relacje.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ