Magiczny dom

Praktyczne wskazówki, jak oczyścić mieszkanie i odnaleźć harmonię

  • ISBN: 978-83-8171-650-5;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 232;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Mariusz Warda
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Czyli czysty dom, czysta głowa

Sprzątanie domu to magiczny akt, który ma ogromną siłę oddziaływania. Dlaczego? Twoje zewnętrzne otoczenie odzwierciedla to wewnętrzne podczas robienia porządków. To znaczy, że sprzątasz także w swoim umyśle, ciele i duchu. Dzięki temu wzmacniasz swoją energię, jasność umysłu, intuicję, a także zdrowie i… poczucie szczęścia. To z kolei przekłada się na zwiększoną zdolność urzeczywistniania własnych pragnień i przyciągania idealnych warunków. Co więcej, patrząc na sprzątanie raczej w świetle magicznym niż przyziemnym, sprawiamy, iż każdy aspekt owego doświadczenia ulega przemianie. Staje się przygodą w podnoszeniu wibracji – transcendentalnej, aromaterapeutycznej, pogłębiającej świadomość praktyce, która aktywuje i wzmacnia magiczne energie domostwa. Zatem czy potrzebujesz dodatkowej zachęty do sprzątania? Magia w domu, zaproś ją!

Magia, rytuały, czary i zaklęcia czyli twój nowy zestaw do sprzątania

Autorka, ceniona doradczyni intuicyjna i konsultantka feng shui, odkrywa przed tobą nowy wymiar przywracania harmonii w domu! Oprócz standardowych akcesoriów do sprzątania wręcza ci zestaw magicznych narzędzi, które pomogą ci napełnić przestrzeń pozytywną energią. Tak! Wykorzystasz magię do sprzątania (i nie tylko)! Płyn do podłogi przyciągający bogactwo. Rytuał oczyszczania łóżka, a także rytuał owsianych ciasteczek przyciągający dostatek i szczęście. Zaklęcia wzywające dobre duchy. Magiczne mgiełki z wykorzystaniem olejków eterycznych, kryształów i kamieni szlachetnych. Rytuały ochronne i kąpiele z magicznych roślin. Talizmany przyciągające miłość. To tylko kilka propozycji, które pomogą ci stworzyć harmonijną przestrzeń, która odżywi twoją duszę!

Magia w domu, czyli zaproś wróżkę, zapytaj pająka o radę

Pozwól na to, żeby twój dom stał się potężnym katalizatorem osobistej transformacji i manifestacji. Oczyść przestrzeń wokół siebie i napełnij ją pozytywną energią i wysokimi wibracjami. Wykorzystaj do tego rytuały i magiczne zaklęcia. Zyskaj przychylność magicznych roślin i zwierząt, takich jak smok, kot czy pająk, który swoją drogą jest wspaniałym doradcą. Zaproś anioły oraz wróżki do swojego domu i ogrodu. Oprócz ochrony i szczęścia, wniosą w twoje progi radość i zabawę. Magia w domu to nie tylko magiczne zaklęcia, ale również poszerzenie swojej intuicji i rozwój duchowy, o którym prawdopodobnie zawsze marzyłeś!

Opinie o książce Magiczny dom

„Tess Whitehurst pokazuje nam, że sprzątanie może być potężnym narzędziem do osobistej transformacji. Magiczny dom to mieszanka technik New Age, która zawiera metafizyczne tematy mantr, aniołów, wróżek, kryształów oraz sojuszników roślin i zwierząt. Przygotuj swoje miotły… sprzątanie już nigdy nie będzie takie samo”.

– Ellen Dugan autorka bestsellerów

„To magiczna książka! Zmieni sposób, w jaki myślisz o nawet najbardziej przyziemnych sprawach domowych! Nieskończenie użyteczna i zabawna, a jednocześnie pełna ekscytujących i przystępnych wskazówek. Ta książka przypomina nam, że nawet pozornie najprostsze rzeczy w twoim życiu są najgłębsze, i że wszystko jest połączone na zewnątrz i wewnątrz: środowisko i psychika, styl i treść, dom i niebiosa. Jeśli jesteś gotowy na pozytywną zmianę, nie możesz zrobić nic lepszego!”

– Ana Brett i Ravi Singh, nauczyciele jogi

„Wypełniona cennymi informacjami i starożytną mądrością, aby aktywować iskrzącą energię i stworzyć prawdziwą świętą przestrzeń w twoim domu. Polecam!”

– Denise Linn , autorka ksiażek

Czas na harmonię – w domu i w życiu!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ