Odrzuć ciężar przeszłości

Terapia całkowitego uwolnienia od traum i złych doświadczeń

  • ISBN: 978-83-8301-410-4;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 184;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Irena Kloskowska
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Pokonaj demony przeszłości

Każdy nosi w sobie jakiś ból czy wręcz traumę. Często jest ona nieuświadomiona i chowa się w podświadomości, wyłaniając się w najmniej odpowiednich momentach i blokując drogę do szczęścia. Bardzo ważne jest, aby uświadomić ją sobie, a następnie tak przepracować, aby już nigdy nie stanowiła przeszkody w podejmowaniu decyzji i osiąganiu obranych celów.

Jak przekuć własne doświadczenia w skuteczny program uzdrawiający?

Teal Swan przez 13 lat była ofiarą fizycznego i psychicznego znęcania się oraz molestowania seksualnego. W wieku 19 lat uciekła od swojego prześladowcy i rozpoczęła walkę o powrót do normalności. Dziś jest światowej sławy terapeutką i specjalistką w dziedzinie metafizyki. Teraz dzieli się zdobytą wiedzą z milionami ludzi, ucząc ich, jak mogą znaleźć przebaczenie, szczęście, wolność i poczucie bezpieczeństwa oraz pokochać samych siebie. Opisuje obejmujące zaledwie 18 kroków techniki, które pomogą Ci uwolnić się od traum i lęków. Ten autorski program wypróbowała na sobie z rewelacyjnym skutkiem.

Terapia, którą możesz wykonać sam w domu

Autorka wykorzystuje wiedzę z różnych dziedzin: filozofii, metafizyki, psychologii i biologii, i łączy w skuteczny system uzdrawiania ciała i duszy. Po co wydawać pieniądze na drogie terapie? Teraz, abyś samodzielnie mógł oczyścić się z fałszywych przekonań, pozbyć się strachu i w pełni pokochać siebie, wystarczy Ci jedynie ta książka. Terapie możesz wykonać w domu, a na każdy etap poświęcisz tyle czasu, ile potrzebujesz. Nie musisz się spieszyć.

Ten autorski program pomoże ci:

– wyleczyć się z traum z przeszłości,
– pozbyć się problemów emocjonalnych,
– stawić czoło dręczącym Cię lękom,
– wyzwolić się z krępujących więzów przeszłości i przebaczyć sobie i innym,
– odkryć metody radzenia sobie z problemami,
– zrozumieć siebie i swoje emocje.

Zrób pierwszy krok ku wolności

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ