Życie, które pokochasz. Jak zawsze czuć się dobrze
  • ISBN: 978-83-7377-816-0;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 336;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Monika Muszyńska
0
0

Jak być szczęśliwym?

Masz dostęp do najnowszych zdobyczy techniki, które mają zaoszczędzić twój czas. Możesz robić rzeczy lub zdobywać umiejętności, o których nawet nie marzyłeś. Jednak nadal nie wiesz jak być szczęśliwym. Zamiast być wulkanem pozytywnej energii odczuwasz smutek i pustkę. Winnym tego stanu jest stres, który towarzyszy Ci codziennie i kumuluje się w ciele. Wpływa on destrukcyjnie na Twoje emocje i relacje z otoczeniem. Jak uwolnić się od stresu? Jak czuć się dobrze?

Ta książka nauczy Cię czuć się dobrze

Sławna i ceniona przez Dr Joe Vital czy Rebeccę Campbell, szamańska psychoterapeutka stworzyła książkę, która nauczy Cię troszczyć się o siebie. Abby Wynne nawiąże z Tobą intymny kontakt aby zyskać Twoje zaufanie i zapoczątkować kompleksowe działania uzdrawiające. Poprzez medytacje i afirmacje, pomoże Ci się uwolnić od stresu nagromadzonego w ciągu lat. Co więcej, pobudzi Twoje pozytywne myślenie i nauczy Cię jak być szczęśliwym.

Proste praktyki dla wyzwolenia pozytywnej energii

Na samym początku, Autorka wyjaśnia, że proces wprowadzania zmian w życiu możesz zapoczątkować tylko TY, w swoim tempie, gdy jesteś gotowy na odmianę. Aby Ci to ułatwić przygotowała mapę, która ma Cię poprowadzić ścieżką zmiany. Pokonując kolejne etapy zdobędziesz wiedzę o sobie i energii która Cię otacza, a która wpływa na Twoje relacje ze sobą i z otoczeniem. Następnie, rozpoczniesz proces uzdrawiania emocji i relacji by w efekcie zmienić myślenie na pozytywne i osiągnąć radość z życia. Autorka wyjawi również jak pozostać w stanie szczęścia i nie powrócić do poprzednich praktyk i życia w stresie.

Ty też możesz uwolnić się od stresu

Autorka, oferuje proste wyjaśnienia, które pozwolą Ci odkryć schematy i obecne w Twoim życiu samopowtarzalne wzorce stresu. Dowiesz się, że otacza Cię biopole, obszar aktywny energetycznie, który wpływa na Twoje zachowanie. Dzięki ćwiczeniom oddechowym, wizualizacji i medytacji będziesz mógł odzyskać równowagę energetyczną we wszystkich obszarach swojego życia. Nauczysz się wprowadzać porządek i systematyczność w praktyce uwalniania pozytywnej energii poprzez afirmacje i zapisywanie myśli.

Inni już wiedzą jak być szczęśliwym

Teraz i Ty możesz odzyskać radość z życia czerpiąc z tej cenionej książki Abby Wynne.

„Ta radosna, uzdrawiająca książka jest jak kochający, mądry, osobisty przewodnik”
– Dr Joe Vitale

„Znakomita lektura dla każdego, ktoś rozświetla świat swoja obecnością”
Rebecca Campbell ,
autorka książki Twoje wewnętrzne światło

Ty też możesz czuć się dobrze!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ