Życie, które pokochasz. Jak zawsze czuć się dobrze
  • ISBN: 978-83-7377-816-0;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 336;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;

Czy właściwie dbasz o swoje potrzeby i samopoczucie?

W dzisiejszych czasach szczęście identyfikujemy z posiadaniem. Dobry samochód, markowa odzież, najnowszy sprzęt elektroniczny, czy stos niepotrzebnych gadżetów. Otaczamy się coraz większą ilością przedmiotów, często uzależniając swoje szczęście od ich posiadania. Jednocześnie coraz większą uwagę zwracamy na swoje potrzeby i wygodę. Więc jak to możliwe, że nadal tak trudno nam stwierdzić z całym przekonaniem, że jesteśmy szczęśliwi? I w jaki sposób zagwarantować sobie takie poczucie na resztę życia? Odpowiedzi na to i wiele innych pytań udzieli Abby Wynne, szamańska psychoterapeutka i uzdrowicielka energetyczna, która od lat pomaga ludziom uwolnić się od samopowtarzalnych wzorców stresu i stworzyć ogromną przestrzeń dla dobrostanu, szczęścia, spokoju i wewnętrznej mocy.

Poznaj czym jest szczęście!

W tej książce zdradza najskuteczniejsze metody, dzięki którym możesz wziąć pełną odpowiedzialność za własne samopoczucie. Dzięki prostym wyjaśnieniom i praktycznym ćwiczeniom podniesiesz poziom samoświadomości i nauczysz się aktywnie pracować ze swoim sercem, umysłem oraz duszą w celu wykreowania transformacyjnych zmian. Uwolnisz się od fizycznego bólu i wykształcisz poczucie bycia obecnym w teraźniejszości. Dowiesz się jak uzdrowić swoje relacje, stworzyć silniejsze granice, uwolnić się od stresu i niepokoju oraz osiągnąć nowy poziom wibracyjnego zdrowia. Stworzysz wokół siebie zdrowsze środowisko oraz wykorzystasz swój pełny potencjał i stworzysz życie, które kochasz i z którym się identyfikujesz.

Dobry czas na dobre zmiany

Odzyskaj radość życia dzięki wyjątkowym technikom opisanym w tej książce. Medytacje, uzdrawianie relacji, oczyszczanie pola energetycznego czy przecinanie energetyczne więzów, sprawią, że doświadczysz szczęścia, wolności i pełniejszego zdrowia. Autorka pokaże Ci narzędzia, dzięki którym osiągniesz dobrostan na resztę życia i już zawsze będziesz czuł się dobrze.

Sprawdź, jak cudownie mieć się dobrze!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ