Życie, które pokochasz

Jak zawsze czuć się dobrze

  • ISBN: 978-83-7377-816-0;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 336;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Jak zapanować nad stresem i czuć się dobrze?

Masz dostęp do najnowszych zdobyczy techniki, które mają zaoszczędzić twój czas. Możesz robić rzeczy lub zdobywać umiejętności, o których nawet nie marzyłeś. Jednak stres towarzyszący Ci na każdym kroku, czy też w domu, czy w pracy, czy nawet podczas odpoczynku uniemożliwia Ci bycie szczęśliwym. Zamiast być wulkanem pozytywnej energii odczuwasz przygnębienie i przemęczenie. Winnym tego stanu jest nadmiar kortyzolu, który kumuluje się w ciele powodując dolegliwości natury fizycznej i psychicznej. Równie destrukcyjnie wpływa na Twoje emocje i relacje z otoczeniem. Jak ćwiczenia oddechowe pozwolą zapanować nad stresem? Jak medytacje czy afirmacje pozwolą czuć się dobrze?

Proste praktyki dla wyzwolenia pozytywnej energii

Nie martw się nie jest to kolejna książka o samopomocy, lecz książka, który nauczy Cię troszczyć się o siebie i wyjaśnia jak to zrobić. Na samym początku, Autorka wyjaśnia, że proces wprowadzania zmian w życiu możesz zapoczątkować tylko TY, w swoim tempie, gdy jesteś gotowy na odmianę. Aby Ci to ułatwić, przygotowała mapę, która ma Cię poprowadzić ścieżką zmiany. Pokonując kolejne z siedmiu etapów, zdobędziesz wiedzę o sobie i energii, która Cię otacza, a która wpływa na Twoje relacje ze sobą i z otoczeniem. Następnie, rozpoczniesz proces uzdrawiania emocji i relacji, by w efekcie zmienić myślenie na pozytywne i osiągnąć radość z życia. Autorka wyjawi również, jak wytrwać w stanie szczęścia i uniknąć poprzednich nawyków i życia w stresie.

Ty też możesz uwolnić się od stresu

Autorka, oferuje proste wyjaśnienia, które pozwolą Ci odkryć utarte schematy i obecne w Twoim życiu samopowtarzalne wzorce stresu. Dowiesz się, że otacza Cię biopole, obszar aktywny energetycznie, który wpływa na Twoje zachowanie. Dzięki ćwiczeniom oddechowym, wizualizacji i medytacji będziesz mógł odzyskać równowagę energetyczną we wszystkich obszarach swojego życia. Nauczysz się wprowadzać porządek i systematyczność w praktyce uwalniania pozytywnej energii poprzez afirmacje i zapisywanie myśli.

Ta książka nauczy Cię czuć się dobrze

Sławna i ceniona przez Dr Joe Vital czy Rebeccę Campbell, szamańska psychoterapeutka stworzyła książkę, która nauczy Cię troszczyć się o siebie. Autorka nawiąże z Tobą indywidualny kontakt, aby zyskać Twoje zaufanie i zapoczątkować kompleksowe działania uzdrawiające. Poprzez medytacje i afirmacje, pomoże Ci się uwolnić od stresu nagromadzonego w ciągu lat. A ćwiczenia oddechowe włączone w codzienną rutyną pozwolą zmniejszyć poziom kortyzolu i odzyskać spokój. Co więcej, pobudzi Twoje pozytywne myślenie i nauczy Cię jak być szczęśliwym.

Szczęśliwe życie może być Twoim udziałem

Teraz i Ty możesz odzyskać radość z życia czerpiąc z tej cenionej książki Abby Wynne.

„Ta radosna, uzdrawiająca książka jest jak kochający, mądry, osobisty przewodnik”
– Dr Joe Vitale

„Znakomita lektura dla każdego, ktoś rozświetla świat swoja obecnością”
Rebecca Campbell ,
autorka książki Twoje wewnętrzne światło

Możesz zapanować nad stresem i czuć się dobrze!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ