karty afirmacyjne – książki

Zdaniem naukowców każdego dnia człowiek ma aż 50 tysięcy różnych myśli. Najgorsze jest to, że zdecydowana większość z nich ma negatywny charakter. Krytyczne oceny, niepokój, stres czy złość nie tylko zatruwają umysł, ale też odbijają się na stanie naszego zdrowia. Jak temu zapobiec? Odpowiedzią są afirmacje, będące skutecznymi narzędziami samorozwoju i samodoskonalenia. By aktywować ich potężną moc, warto sięgnąć po karty afirmacyjne.

Dzięki kartom afirmacyjnym, przygotowanym przez autorytety z dziedziny ezoteryki i astropsychologii, nie tylko poznasz najbardziej skrywane zakamarki swojej duszy, ale też poprawisz samoocenę. Oczyścisz umysł z negatywnych myśli i przyciągniesz pozytywną energię. Każda z kart afirmacyjnych może zawierać przesłanie na dany dzień, wskazówkę pomocną w podjęciu ważnej decyzji czy radę, która ułatwi rozwiązanie problemu. Dlatego warto mieć je zawsze przy sobie, by skorzystać z nich, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Używając kart afirmacyjnych, otrzymasz duchowe wsparcie i nigdy nie będziesz miał wrażenia, że jesteś w sytuacji bez wyjścia.

joga dłoni
Mudry dla ciała umysłu i ducha – karty + książka

Mudry to układy dłoni mające właściwości terapeutyczne. Wystarczy kilka minut, by joga dłoni zwiększyła przepływ energii życiowej w twoim ciele. Praktykowanie jogi dłoni codziennie i odpowiednio dobrane mudry mają bardzo korzystny wpływ na wiele dolegliwości i znacząco obniżają poziom stresu. Stanowią źródło orzeźwienia, harmonii i rozwoju – zarówno dla ciała, jak i umysłu. Dzięki pierwszej na polskim rynku talii 68 kart i dołączonemu poradnikowi prawidłowo wykonasz mudry będą zawsze przy Tobie i pomogą Ci w dowolnej chwili. Wyzwól moc swoich dłoni!

Karty potęga myśli
Odnajdź siłę w sobie

Specjalistka od pozytywnego myślenia przedstawia wyjątkową talię afirmacyjną. Przed Tobą 64 karty do codziennego użycia, dzięki którym odkryjesz w sobie moc do samorozwoju i samoleczenia. Znikną wszelkie problemy w życiu uczuciowym i zawodowym, a Ty zaczniesz osiągać sukcesy i poprawisz swoją samoocenę. W Twoich myślach tkwi ogromna moc. Stosowanie afirmacji jeszcze nigdy nie było tak proste, poznaj ich nowy wymiar!

Karty pieniądze i prawo przyciągania

Czy pieniądze dają szczęście? Skąd możesz wiedzieć, jeśli ciągle Ci ich brakuje?
Zacznij nowy rozdział swojego życia z obrazkowym kursem osiągania dobrobytu. Dzięki unikatowej grafice kart i idealnie dobranym myślom-sentencjom przekazującym kwintesencję Nauk Abrahama masz niepowtarzalną okazję zrozumieć, jak łatwo zdobyć pieniądze i cieszyć się nimi każdego dnia. Te karty to złota rybka, która spełni każde Twoje życzenie.

Karty proś a będzie Ci dane

Przez ponad 20 lat pomogli milionom osób. Ich nauki odmieniły życie ludzi na całej planecie. A Twoje? Skorzystaj z przepięknych kart, które ułatwią Ci synchronizację z Prawem Przyciągania i osiągnięcie pełni szczęścia. Wszystko na nich – od tekstu po grafikę – zostało dopracowane tylko po to by właśnie Tobie pomóc spełnić marzenia. Już dziś dostrój się do częstotliwości realizacji pragnień!

Karty do czytania mojej duszy

Karty, dzięki którym poznasz najskrytsze zakamarki swojej duszy. Jeśli pragniesz odkryć prawdziwe JA lub potrzebujesz wskazówek na drodze do lepszego życia, to talia 74 kart przygotowana specjalnie dla Ciebie. Zacznij doskonalić swoje wnętrze, a zobaczysz, że życie może być szczęśliwsze. Karty do medytacji lub pracy z ich rozkładami, ale przede wszystkim do odczytu Twojej duszy!

ZAPISZ SIĘ