psychologia

Proś a będzie Ci dane Ester i Jerry Hicks
Proś a będzie Ci dane

Być może słyszałeś już o SEKRECIE? Czy zadziałał tak, jak tego oczekiwałeś? Powiem Ci, dlaczego tak się nie stało. Musisz wiedzieć jak prosić, by otrzymywać to, czego pragniesz! To pierwsza książka, która posługuje się tak jasną terminologią. Możesz otrzymać wszystko, czego pragniesz! Proś a będzie Ci dane.

Odrzuć ciężar przeszłości
Terapia całkowitego uwolnienia od traum i złych doświadczeń

Dzięki tej książce nie tylko pokonasz swoje traumy z przeszłości, ale też lepiej poradzisz sobie z codziennymi problemami. Wreszcie poczujesz się bezpiecznie i pozbędziesz się starych schematów oraz odrzucisz filtry, które przesłaniały Ci prawidłową ocenę rzeczywistości. Zrób pierwszy krok ku wolności.

Gdyby dzis byl ostatni dzień Twojego życia
Gdyby dziś był ostatni dzień Twojego życia
Odkryj co tak naprawdę liczy się w życiu

Masz szczęście, że jesteś śmiertelny! Tak, to nie żarty. Mając świadomość śmierci możesz przestać marnować swój czas i skupić się na spełnianiu marzeń, zdrowiu, rozwoju osobistym i zacieśnianiu relacji z najbliższymi. Autorka, psycholog i coach, uświadamia nam, że nieuchronność śmierci czyni życie cudownym. Ta książka to potężna dawka motywacji do działania i skupienia się na własnym celu i wartościach. Praktyczne ćwiczenia pomogą ci pozbyć się lęku przed śmiercią i odkryć w sobie pozytywną energię. Dzięki nim skupisz się na tym, co rzeczywiście się liczy i sprawia ci przyjemność.

Aktywuj pełną moc mózgu
Aktywuj pełną moc mózgu
Cuda i neurobiologia

Czy neuronauka i szamanizm mają ze sobą coś wspólnego? Tak! Mogą sprawić, że twój mózg i umysł zaczną działać na pełnych obrotach! Odkryj przełomowy program stworzony przez światowej sławy neuronaukowca oraz szamana, dzięki któremu aktywujesz pełną moc swojego mózgu. Połączenie odpowiednich składników odżywczych, ćwiczeń fizycznych, postu, medytacji, praktyk szamańskich oraz rozwoju duchowego gwarantuje sukces! Zwiększeni potencjału twojego mózgu, odbudowa połączeń neuronalnych i wytworzenie nowych jest możliwe! Spróbuj i już zawsze ciesz się ostrym umysłem!

Praktyczne NLP
Techniki osiągania doskonałości

Masz w sobie wszelkie zasoby, by zdobyć sukces i bogactwo! NLP uświadomi Ci, jak wiele zależy od Ciebie. Poznaj jego najważniejsze założenia – filary szczęścia, dzięki którym zrozumiesz, skąd bierze się różnica pomiędzy tymi, którzy osiągają sukcesy a tymi, którzy ciągle tylko próbują. Gdy uzmysłowisz sobie, jakie są Twoje największe atuty, zostaniesz najlepszym z menadżerów własnego życia!

Co inni myślą o Tobie
Co inni myślą o Tobie
Bez słów, bez kłamstw

Słowa mogą wprowadzać w błąd, zachowanie zawsze zdradza prawdę. Autor odkrywa przed Tobą reguły mowy ciała oraz pokazuje, jak możesz kontrolować swoje gesty. Dzięki temu łatwiej będziesz się komunikował co korzystnie wpłynie na Twoje życie zawodowe oraz prywatne. Dowiedz się jak postrzegają Cię inni.

Więź
Więź
Odkryj połączenie między Tobą a resztą świata
  • nakład wyczerpany

Ta śmiała, obalająca paradygmaty książka oferuje plan, jak żyć w harmonii ze sobą nawzajem i ze swoją najprawdziwszą naturą. Dzięki niej odnajdziesz ścieżki prowadzące ku głębokiej empatii, harmonii społecznej i jedności. Zaczniesz także kreować przyszłość, w której wszyscy chcielibyśmy się znaleźć. Umocnij swoje więzi!

Przeprogramuj swój umysł na miłość
Przeprogramuj swój umysł na miłość
Jak zbudować szczęśliwy związek

Przebrnij przez zawiłości relacji damsko-męskich i uzdrów swój związek. Wszystko to dzięki połączeniu najnowszych odkryć neurobiologii z praktyką medytacji uważności. Jesteś wspaniałą osobą i zasługujesz na spełniony związek.

Wiem co myślisz
Sekret czytania w myślach
  • nakład wyczerpany

Dzięki Thorstenowi Havenerowi, jednemu z najbardziej znanych mistrzów sztuki czytania w myślach, będziesz w stanie rozszyfrować intencje swoich rozmówców. Odczytasz co kryje się w głowie dowolnej osoby bez wypowiadania przez nią jakichkolwiek słów. Sprawdź co myślą inni.

ZAPISZ SIĘ