NEWSLETTER

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nowościach w naszej działalności, podaj swój mail.


E-mail: 
KATALOG KSIĄŻEK - wg autorów
• Janusz Konrad Jędrzejczyk
   Wprowadzenie do duchowego śnienia
   Pierwsze kroki w świadomy sen

JANUSZ KONRAD JĘDRZEJCZYK - ur. w 1966 r., z wykształcenia ekonomista. Mieszka i pracuje w Jaśle. Buddysta starej szkoły Buddyzmu Tybetańskiego Ningmapa. Uczeń najwybitniejszych współczesnych mistrzów Buddyjskiej medytacji. Jest pierwszym polskim uczniem Wielkiego Khordong Terczien Tulku Rinpocze, który w 1993 roku przyjął go na ucznia zostajšc jego rdzennym nauczycielem. Pod kierunkiem tego wielkiego mistrza odbył wiele odosobnień medytacyjnych w Polsce i w Indiach. Pobiera również nauki u Chogial Namkai Norbu jak i Tenzina Wangyala Rinpocze i wielu innych mistrzów. Od ponad 20 lat praktykuje medytację, Chi Kung i studiuje Tybetańską Jogę Snu i śnienia. Prowadzi stronę poświęconą pracy ze snem, relaksacji i medytacji oraz forum dyskusyjne poświęcone tym zagadnieniom.
Przez kilka lat prowadził treningi antystresowe aktualnie wraz z innymi uczniami swego rdzennego nauczyciela pracuje nad otwarciem centrum medytacyjnego w górach. W 2004 roku rozpoczšł współpracę ze Studiem Astropsychologii od wydania książki pt. "Pierwsze Kroki w świadomy Sen" - najpełniejszy do tej pory podręcznik świadomego śnienia, jaki ukazał się w języku polskim opisujący krok po kroku sposób rozwijania świadomości w snach, poczynając od relaksacji, poprawiania pamiętania snów poprzez inkubację snów, techniki i warunki uzyskiwania świadomości w snach, stabilizowanie świadomości w snach i różne techniki, które wykorzystuje się będšc w świadomym śnie.
Oprócz popularnych i powszechnie znanych metod uzyskiwania LD zaprezentowano tam też wiele innych podejść w nadziei, że każdy zainteresowany tym tematem znajdzie tam coś dla siebie i wypracuje własne metody. Książka powstała przy wsparciu innych ludzi interesujących się LD z myślą o stworzeniu przeglšdu technik i podejść do LD. Adam Bytof - największy propagator i najbardziej znany w kraju znawca LD napisał, że jest to naprawdę dobra i przydatna książka także Lama Rinczen podczas wizyty w Rzeszowie wyraził uznanie dla tej pozycji.
Następną wydaną książką przez Studio Astropsychologii była publikacja "Wprowadzenie do duchowego śnienia" - poświęconej właściwemu podejściu do snu i pracy ze snami. Opisuje w niej wewnętrzne i zewnętrzne przygotowania do snu, jakich dokonujemy na jawie, aby nasze sny były przyjemne wyraziste, aby nam się dobrze spało, wysypiało i budziło w dobrym nastroju. Treningi zwiększania wyrazistości i klarowności snów, rodzaje snów, wprowadzenie do uzdrawiajšcych snów, różne metody szeroko rozumianej pracy ze snami i wiele innych rzeczy.
Trzecią pozycją wydaną przez Studio Astropsychologii była "Hipnoza Sen Medytacje - wewnętrzny język umysłu". Jest to książka - jak sama nazwa wskazuje - o wewnętrznym języku umysłu. Jest to próba całościowego ujęcia podstawowych metod pracy z umysłem przedstawiajšca krok po kroku jak poznawać swój umysł jak z nim pracować i jak na niego wpływać. Jest to nie tylko teoretyczna praca, ale również praktyczny podręcznik, który poprzez ćwiczenia pozwala doświadczyć i zrozumieć te zagadnienia. Nie tylko jest to uzupełnienie poprzednich książek pozwalajšcym lepiej zrozumieć zawarte w nich koncepcje, ale coś znacznie więcej, co może być bardzo pomocne ludziom pracującym z sobą i pragnącym się rozwijać wewnętrznie. Ponadto jest autorem e-booków: "Zwalcz Stres" i "Uzdrawiający Sen" dostępny na Złote Myśli oraz darmowych e-booków poświęconych autohipnozie i Badunjin. Podczas tegorocznej wizyty w Polsce J.Ś Tulku Urgien Chemchog Rinpocze pogratulował autorowi jego pracy i zachęcił go do dalszej aktywności na tej niwie.

WYSZUKIWARKA

Szukaj w tytułach i autorach.
TALIZMAN - WYSYŁKA
695 488 252
pn-pt w godz. 8-16


POLECAMY
Karty
www.karty.studioastro.pl

Zdrowe odżywianie
www.odżywianie24.pl

Polska Magiczna
www.polskamagiczna.studioastro.pl

Prawo Przyciągania
www.sekret.studioastro.pl

Portal Psychotroniczny
www.psychotronika.pl

Tania książka
www.taniucha.pl

Giełda książek
www.sprzedamksiazki.pl

Giełda podręczników
www.sprzedampodreczniki.pl

Wygrać z nerwicą
www.wygracznerwica.blogspot.com© 1992-2017 Studio Astropsychologii. Wszelkie prawa zastrzeżone.